"Индонезия Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 қаңтардағы № 1 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Индонезия Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасының Президенті
ЖАРЛЫҚ Индонезия Республикасында
Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасының Индонезия Республикасымен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Джакарта қаласында (Индонезия Республикасы) Қазақстан
Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Республике Индонезия"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 января 2012 года № 1.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Республике Индонезия".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
Об открытии Посольства Республики Казахстан в Республике
Индонезия
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Республикой Индонезия ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Джакарта (Республика Индонезия) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2012 года.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев