"Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Дағдарысқа қарсы қоры шеңберінде вексельдердің айналымына байланысты кейбір мәселелер туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы № 4 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Дағдарысқа қарсы қоры шеңберінде вексельдердің айналымына байланысты кейбір мәселелер туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасының Президенті
ЖАРЛЫҚ Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Дағдарысқа қарсы
қоры шеңберінде вексельдердің айналымына байланысты
кейбір мәселелер туралы
«Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Дағдарысқа қарсы қорын құру туралы шартты ратификациялау туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы Заңына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Дағдарысқа қарсы қорын құру туралы 2009 жылғы 9 маусымдағы шартқа сәйкес Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Дағдарысқа қарсы қорына Қазақстан Республикасының бастапқы жарнасының 90 %-ын (тоқсан пайызын) төлеу есебіне 900000000 (тоғыз жүз миллион) АҚШ доллары мөлшерінде Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Дағдарысқа қарсы қоры Кеңесінің шешімімен (2010 жылғы 21 қаңтардағы № 2 хаттама) бекітілген нысан бойынша қарапайым, айналымға түспейтін және пайызсыз вексель шығарылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Болат Бидахметұлы Жәмішевке Қазақстан Республикасының атынан қарапайым, айналымға түспейтін және пайызсыз вексельге қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О некоторых вопросах, связанных с обращением векселей в рамках Антикризисного фонда Евразийского экономического сообщества"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2012 года № 4.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О некоторых вопросах, связанных с обращением векселей в рамках Антикризисного фонда Евразийского экономического сообщества".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О некоторых вопросах, связанных с обращением векселей в рамках
Антикризисного фонда Евразийского экономического сообщества
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 декабря 2009 года "О ратификации Договора об учреждении Антикризисного фонда Евразийского экономического сообщества" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Выпустить простой, необращаемый и беспроцентный вексель согласно Договору об учреждении Антикризисного фонда Евразийского экономического сообщества от 9 июня 2009 года в счет уплаты 90 % (девяносто процентов) первоначального взноса Республики Казахстан в Антикризисный фонд Евразийского экономического сообщества в размере 900000000 (девятьсот миллионов) долларов США по форме, утвержденной решением Совета Антикризисного фонда Евразийского экономического сообщества (протокол от 21 января 2010 года № 2).
2. Уполномочить Министра финансов Республики Казахстан Жамишева Болата Бидахметовича подписать от имени Республики Казахстан простой, необращаемый и беспроцентный вексель.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев