"Жапонияға ресми ізгілік көмек көрсету туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 325 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 95 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жапонияға ресми ізгілік көмек көрсету туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 325 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. Жапонияға ресми ізгілік көмек көрсету үшін мемлекеттік материалдық резервтен саны 83250 (сексен үш мың екі жүз елу) физикалық қалбыр ет консервілері броньнан шығарылсын.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 325 "Об оказании официальной гуманитарной помощи Японии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 95
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 325 «Об оказании официальной гуманитарной помощи Японии» следующее изменение:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Разбронировать из государственного материального резерва для оказания официальной гуманитарной помощи Японии мясные консервы в количестве 83250 (восемьдесят три тысячи двести пятьдесят) физических банок.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов