"Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 қаңтардағы № 14 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 98 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 ақпандағы № 109 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.02.2013 № 109 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 қаңтардағы № 14 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 1, 7-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі туралы ережеде:
15-тармақта:
мынадай мазмұндағы 33-1) тармақшамен толықтырылсын:
"33-1) геодезиялық және картографиялық қызметті мемлекеттік геодезиялық бақылауды жүзеге асыру;";
37) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"37) геодезиялық және картографиялық қызметті лицензиялау мен есепке алу;";
мынадай мазмұндағы 37-1) тармақшамен толықтырылсын:
"37-1) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен геодезиялық және картографиялық қызметпен айналысуға лицензиялар берілген (тоқтатылған) салық төлеушілер туралы мәліметтерді, сондай-ақ мемлекеттік жер кадастрында қамтылған жер пайдаланушылар және жер учаскелері жөніндегі мәліметтерді салық қызметі органдарына беру;";
38) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"38) аэротүсірілім жұмыстарын жүргізуге рұқсаттарды тіркеу, есепке алу және беру;".
2. Осы қаулы 2012 жылғы 30 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2005 года № 14 "Об утверждении Положения Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 98. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2013 года № 109
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.02.2013 № 109.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2005 года № 14 «Об утверждении Положения Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 1, ст. 7) следующие изменения и дополнения:
в Положение об Агентстве Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 15:
дополнить подпунктом 33-1) следующего содержания:
«33-1) осуществление государственного геодезического контроля за геодезической и картографической деятельностью;»;
подпункт 37) изложить в следующей редакции:
«37) лицензирование и учет геодезической и картографической деятельности;»;
дополнить подпунктом 37-1) следующего содержания:
«37-1) представление сведений о налогоплательщиках, которым выданы (прекращены) лицензии на занятие геодезической и картографической деятельностью, а также сведений по землепользователям и земельным участкам, содержащихся в государственном земельном кадастре, в органы налоговой службы в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан;»;
подпункт 38) изложить в следующей редакции:
«38) регистрацию, учет и выдачу разрешений на проведение аэросъемочных работ;».
2. Настоящее постановление вводится в действие c 30 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов