Мемлекеттік меншік мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 116 Қаулысы
«Назарбаев Университеті», «Назарбаев Зияткерлік мектептері» және «Назарбаев Қоры» мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 19 қаңтардағы Заңының 5-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің теңгерімінен «Назарбаев Университеті» дербес білім беру ұйымының меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті мен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі осы қаулының 1-тармағынан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 19 қаңтардағы
№ 116 қаулысына
қосымша
«Назарбаев Университеті» дербес білім беру ұйымының меншігіне берілетін республикалық мүлік

О вопросах государственной собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 116
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 19 января 2011 года «О статусе «Назарбаев Университет», «Назарбаев Интеллектуальные школы» и «Назарбаев Фонд» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать с баланса Министерства здравоохранения Республики Казахстан республиканское имущество в собственность автономной организации образования «Назарбаев Университет» согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и Министерству здравоохранения Республики Казахстан принять меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 января 2012 года № 116
Республиканское имущество,
передаваемое в собственность автономной организации
образования «Назарбаев Университет»

1) Астана қаласындағы жедел жәрдем станциясы бар 240 төсектік Жедел медициналық жәрдем ғылыми-зерттеу институтының (бұдан әрі – ҒЗИ) ғимарат түріндегі жалпы алаңы 31 563,4 м2 мүлкі
Атауы
Жалпы алаңы, м2
Астана қаласы, Есіл ауданы, Керей, Жәнібек хандар көшесі, 3 үй мекенжайында орналасқан ғимарат түріндегі мүлік
31 563,4
оның ішінде:
А литері, 2007 жылы салынған, жалпы алаңы
25 649,8
Б литері, 2007 жылы салынған, жалпы алаңы

1) Имущество в виде зданий Научно-исследовательского института скорой медицинской помощи на 240 коек со станцией скорой помощи в городе Астана (далее – НИИ) общей площадью 31 563,4 м2
Наименование
Общая
площадь, м2
Здания, находящиеся по адресу: г. Астана, район Есиль ул. Керей,
Жанибек хандар, 3, в том числе:
31 563,4
Литер А, 2007 года постройки, общей площадью
25 649,8
Литер Б, 2007 года постройки, общей площадью

«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-2-1 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-2-2 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-3 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-4 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-5 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-6 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-6-1 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-7-11 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-7-2 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-8-1 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-8-2 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-9-1 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-9-2 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-10 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-11 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-12 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-13 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-14 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-15 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-16 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-17 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-18 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-19 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-20 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-21 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU-22/бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU- У1 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы АНU- У2 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-1 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1

Приточная установка АНU-2-1 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-2-2 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-3 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-4 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-5 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-6 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-6-1 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-7-1 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-7-2 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-8-1 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-8-2 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-9-1 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-9-2 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-10 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-11 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-12 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-13 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-14 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-15 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-16 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-17 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-18 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-19 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-20 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-21 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-22 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-У1 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка АНU-У2 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-1 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1

«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-2-1 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-2-2 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-3 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-4 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-5 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-6 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-7 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-8 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-9 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-10 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-11-1 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-11-2 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-12-1 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-12-2 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-13-1 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-13-2 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары /
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-14 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-15 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары
дана
1
«СlisОn КilМА»маркалы ағынды қондырғы ЕF-16 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-17 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-18 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-19 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-20 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-21 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-22 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-23 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары
дана
1
«СlisОn КilМА»" маркалы ағынды қондырғы ЕF-24 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-25/бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-26 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-27 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-28 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары
дана
1
«СlisОn КilМА» маркалы ағынды қондырғы ЕF-43 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары
дана
3
«СlisОn» (0-500 м3/ч) маркалы электроқыздырғышты аппарат САV
дана
2
«СlisОn» (500-1000 м3/ч) маркалы электроқыздырғышты аппарат САV
дана
16
«СlisОn» (1000-1500 м3/ч) маркалы электроқыздырғышты аппарат САV
дана
8
«СlisОn» (1500-2000 м3/ч) маркалы электроқыздырғышты аппарат САV
дана
5
«СlisОn» маркалы электроқыздырғышты аппарат САV (2000-2500 м3/ч)
дана
12
«СlisОn» маркалы электроқыздырғышты аппарат САV (2500-3000 м3/ч)
дана
3
«СlisОn» маркалы электроқыздырғышты аппарат САV (4000-4500 м3/ч)
дана
4
«СlisОn» маркалы электроқыздырғышты аппарат САV (4500-5000 м3/ч)
дана
4
«СlisОn» маркалы VAV аппарат (0-500 м3/ч)
дана
2
«СlisОn» маркалы VAV (500-1000 м3/ч)
дана
7
«СlisОn» маркалы VAV (1000-1500 м3/ч)
дана
17
«СlisОn» маркалы VAV (1500-2000 м3/ч)
дана
12
«СlisОn» маркалы VAV (2000-2500 м3/ч)
дана
4
«СlisОn» маркалы VAV (2500-3000 м3/ч)
дана
7

Приточная установка ЕF-2-1 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-2-2 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-3 марки «СlisОn КilМА»/стоимость, монтаж
и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-4 марки «СlisОn КilМА»/стоимость, монтаж
и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-5 марки «СlisОn КilМА»/стоимость, монтаж
и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-6 марки «СlisОn КilМА»/стоимость, монтаж
и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-7 марки «СlisОn КilМА»/стоимость, монтаж
и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-8 марки «СlisОn КilМА»/стоимость, монтаж
и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-9 марки «СlisОn КilМА»/стоимость, монтаж
и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-10 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-11-1 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-11-2 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-12-1 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-12-2 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-13-1 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-13-2 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-14 марки «СlisОn КilМА» /стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-15 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-16 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-17 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-18 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-19 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-20 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-21 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-22 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-23 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-24 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-25 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-26 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-27 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-28 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
1
Приточная установка ЕF-43 марки «СlisОn КilМА»/стоимость,
монтаж и пуско-наладочные работы/
шт.
3
САV аппарат с электронагревателем марки «СlisОn» (0-500 м3/ч)
шт.
2
САV аппарат с электронагревателем марки «СlisОn» (500-1000
м3/ч)
шт.
16
САV аппарат с электронагревателем марки «СlisОn» (1000-1500
м3/ч)
шт.
8
САV аппарат с электронагревателем марки «СlisОn» (1500-2000
м3/ч)
шт.
5
САV аппарат с электронагревателем марки «СlisОn» (2000-2500
м3/ч)
шт.
12
САV аппарат с электронагревателем марки «СlisОn» (2500-3000
м3/ч)
шт.
3
САV аппарат с электронагревателем марки «СlisОn» (4000-4500
м3/ч)
шт.
4
САV аппарат с электронагревателем марки «СlisОn» (4500-5000
м3/ч)
шт.
4
VAV аппарат марки «СlisОn» (0-500 м3/ч)
шт.
2
VAV аппарат марки «СlisОn» (500-1000 м3/ч)
шт.
7
VAV аппарат марки «СlisОn» (1000-1500 м3/ч)
шт.
17
VAV аппарат марки «СlisОn» (1500-2000 м3/ч)
шт.
12
VAV аппарат марки «СlisОn» (2000-2500 м3/ч)
шт.
4
VAV аппарат марки «СlisОn» (2500-3000 м3/ч)
шт.
7

Ағынды қондырғы EF- 29,30/ бағасы монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары
дана
2
Ағынды қондырғы AHU-23\24 /бағасы, монтаж және іске қосу-жөндеу жұмыстары
дана
2
«Tyssen Krupp» компаниясының лифтілері
1600 кг жүк көтергіші бар жылдамдығы 1 м/с 2 аялдамалы лифт
дана
2
«Adyton» компаниясының жиһаздық жабдығы
Шкаф - 80Х40Х200:Н
дана
2
Жұмыс үстелі(АRINNА SЕRISI)- 140Х80Х74:Н
дана
1
Кресло начальника с подлокотнниками (VЕGА SЕRISI)
дана
1
Шкаф - 80Х40Х90:Н
дана
1
Жұмыс үстелі (VЕGА SЕRISI) - 140Х80Х74:Н
дана
1
Шынтақшаларымен бастықтың креслосы (VЕGА SЕRISI)
дана
1
Жұмыс үстелі (АRINNА SЕRISI)- 140Х80Х74:Н
дана
1
Шынтақшаларымен бастықтың креслосы (VЕGА SЕRISI)
дана
1
Шкаф - 80Х40Х90:Н
дана
1
Жұмыс үстелі (АRINNА SЕRISI) - 140Х80Х74:Н
дана
1
Шынтақшаларымен бастықтың креслосы (VЕGА SЕRISI)
дана
1
Шкаф - 80Х40Х90:Н
дана
6
Жұмыс үстелі (АRINNА SЕRISI) - 140Х80Х74:Н
дана
1
Шынтақшаларымен бастықтың креслосы (VЕGА SЕRISI)
дана
1
Жұмыс үстелі (АRINNА SЕRISI) - 140Х80Х74:Н
дана
1
Шынтақшаларымен бастықтың креслосы (VЕGА SЕRISI)
дана
1
Жұмыс үстелі (АRINNА SЕRISI) - 140Х80Х74:Н
дана
1
Шынтақшаларымен бастықтың креслосы (VЕGА SЕRISI)
дана
1
Шкаф -80х40х90:Н
дана
1
Жұмыс үстелі (АRINNА SЕRISI) - 140Х80Х74:Н
дана
1
Шынтақшаларымен бастықтың креслосы (VЕGА SЕRISI)
дана
1
Шкаф - 45х45х180:Н
дана
6
Жұмыс үстелі(АRINNА SЕRISI)- 140Х80Х74:Н
дана
1
Шынтақшаларымен бастықтың креслосы (VЕGА SЕRISI)
дана
1
Келушілерге арналған орындық, маталық жабын
дана
1
Шкаф - 80Х40Х90:Н
дана
1
Жұмыс үстелі (АRINNА SЕRISI)- 140Х80Х74:Н
дана
1
Жұмыс үстелі (АRINNА SЕRISI)- 140Х80Х74:Н
дана
1
«Tolkar» кір жуу бөлмесінің жабдығы
Микропроцесстік басқару тетігімен автоматтандырылған, жуу және сығу машинасы, қуаттылығы 60 кг/сағ
дана
2
Микропроцесстік басқару тетігімен автоматтандырылған, жуу және сығу машинасы, қуаттылығы 208 кг/сағ
дана
1
Микропроцесстік басқару тетігімен автоматтандырылған, жуу және сығу машинасы, қуаттылығы 450 кг/сағ
дана
1
Микропроцесстік басқару тетігімен автоматтандырылған, цилиндрлік үтіктеу машинасы, қуаттылығы 550х1800
дана
2
Орта мөлшерлі үтіктеу пресспен, вакуумдық бойлермен, толық автоматтандырылған, пневманиялық әмбебап үтіктеу пресі 20 L/40 L
дана
2
Төрт дөңгелекте (екеуі тежегіш механизмімен) тотықпайтын болаттан жасалған жылжымалы жұмыс үстелі мөлшері 1600Х700Х850 мм
дана
6
Таза төсек жабдықтарына арналған сөрелерімен төрт толық айналмалы дөңгелерктерде (екеуі тежегіш механизмімен) арба-ілгіш мөлшері 57Х126Х174 см
дана
3
Пластикалық бұйымдарды көшіруге арналған арба, сыйымдылығы 280 л, төрт толық айналмалы дөңгелерктерде
дана
5
Пластикалық бұйымдарды көшіруге арналған арба, сыйымдылығы 500 л, төрт толық айналмалы дөңгелерктерде
дана
5
Таза төсек жабдықтарына арналған тотықпайтын болаттан жасалған стеллаждар-шкаф, 3 сөрелік, шкаф типті, мөлшері: 50Х100Х185 см
дана
10
ПАК жарықтандыру
«OzEr» маркалы бөленбелі шкаф, Түркия
дана
1
«OzEr» маркалы апаттық бөленбелі шкаф, Түркия
дана
1
«OzEr» басқарудың механикалық панелі, Түркия
дана
1
«OzEr» басқарудың автоматты панелі, Түркия
дана
1
Кір жуу бөлмесін жарықтандыру
«OzEr» маркалы бөленбелі шкаф, Түркия
дана
1
«OzEr» басқарудың механикалық панелі, Түркия
дана
1
«OzEr» басқарудың автоматты панелі, Түркия
дана
1
ПАК өрт сөндіру
Екі өрт сөндіргішпен өрт шкафы
дана
1
Кір жуу бөлмесін өрт сөндіруі
Екі өрт сөндіргішпен өрт шкафы
дана
1
Дауыстық және дауыстық хабарландыру
Дыбыстық және сөйлеу хабарландырғышы
дана
50
ПАК телефонизациясы
«OzEr» маркалы телефондық бөлінбелі қалқаншасы
дана
1
Телефонизация прачечная
Щит распределительный
дана
1
Трансформатор бойынша

Приточная установка EF-29,30\ стоимость, монтаж,
пуско-накладочные работы
шт.
2
Приточная установка AHU-23\24 стоимость, монтаж,
пуско-накладочные работы
шт.
2
Лифты компании «Tyssen Krupp»
Лифт грузоподъемностью 1600 кг на 2 остановки скоростью 1м/сек
шт.
2
Мебельное оборудование компании «Adyton»
Шкаф - 80 Х 40 Х 200:Н
шт.
2
Стол рабочий (АRINNА SЕRISI)- 140 Х 80 Х 74:Н
шт.
1
Кресло начальника с подлокотниками (VЕGА SЕRISI)
шт.
1
Шкаф - 80 Х 40 Х 90:Н
шт.
1
Стол рабочий (VЕGА SЕRISI)- 140 Х 80 Х 74:Н
шт.
1
Кресло начальника с подлокотниками (VЕGА SЕRISI)
шт.
1
Стол рабочий (АRINNА SЕRISI)- 140 Х 80 Х 74:Н
шт.
1
Кресло начальника с подлокотниками (VЕGА SЕRISI)
шт.
1
Шкаф - 80 Х 40 Х 90:Н
шт.
1
Стол рабочий (АRINNА SЕRISI)- 140 Х 80 Х 74:Н
шт.
1
Кресло начальника с подлокотниками (VЕGА SЕRISI)
шт.
1
Шкаф - 80 Х 40 Х 90:Н
шт.
6
Стол рабочий (АRINNА SЕRISI)- 140 Х 80 Х 74:Н
шт.
1
Кресло начальника с подлокотниками (VЕGА SЕRISI)
шт.
1
Стол рабочий (АRINNА SЕRISI)- 140 Х 80 Х 74:Н
шт.
1
Кресло начальника с подлокотниками (VЕGА SЕRISI)
шт.
1
Стол рабочий (АRINNА SЕRISI)- 140 Х 80 Х 74:Н
шт.
1
Кресло начальника с подлокотниками (VЕGА SЕRISI)
шт.
1
Шкаф - 80 х 40 х 90:Н
шт.
1
Стол рабочий (АRINNА SЕRISI)- 140 Х 80 Х 74:Н
шт.
1
Кресло начальника с подлокотниками (VЕGА SЕRISI)
шт.
1
Шкаф - 45 х 45 х 180:Н
шт.
6
Стол рабочий (АRINNА SЕRISI)- 140 Х 80 Х 74:Н
шт.
1
Кресло начальника с подлокотниками (VЕGА SЕRISI)
шт.
1
Стул для посетителей, тканевое покрытие
шт.
1
Шкаф - 80 Х 40 Х 90:Н
шт.
1
Стол рабочий (АRINNА SЕRISI)- 140 Х 80 Х 74:Н
шт.
1
Стол рабочий (АRINNА SЕRISI)- 140 Х 80 Х 74:Н
шт.
1
Оборудование прачечной «Tolkar»
Стиральная и отжимная машина, автоматизированный, с
микропроцессорным пультом, мощностью 60 кг/час
шт.
2
Стиральная сушильная машина, автоматизированный, с
микропроцессорным пультом, мощностью 208 л/час
шт.
1
Сушильная машина, автоматизированный, с микропроцессорным
пультом, мощностью 450 л/час
шт.
1
Цилиндрическая гладильная машина, автоматизированный, с
микропроцессорным пультом, мощностью 550 х 1800
шт.
2
Универсальный гладильный пресс 20 L/40 L, пневматический,
полностью автоматизированный, вакуумный и с бойлером,
гладильным прессом среднего размера
шт.
2
Передвижной рабочий стол, из нержавеющий стали, на четырех
колесах (две из которых с тормозным механизмом), с размерам
1600 Х 700 Х 850 мм
шт.
6
Тележка-вешалка, на четырех полноповоротных колесах (две с
тормозными механизмами), с полкой для чистого белья, с
размерами 57 Х 126 Х 174 см
шт.
3
Тележка для переноса пластиковых изделий, емкостью 280 л., на
четырех полноповоротных колесах
шт.
5
Тележка для переноса пластмассовых изделий, емкостью 500 л., на
четырех полноповоротных колесах
шт.
5
Шкаф-стеллажи из нержавеющей стали для чистого белья, 3-х
полочная, шкафного типа, размер: 50 Х 100 Х 185 см
шт.
10
Освещение ПАК
Распределительный шкаф марки «ОzЕr», Турция
шт.
1
Распределительный шкаф аварийный марки «ОzЕr», Турция
шт.
1
Механическая панель управления «ОzЕr», Турция
шт.
1
Автоматическая панель управления «ОzЕr», Турция
шт.
1
Освещение прачечной
Распределительный шкаф марки «ОzЕr», Турция
шт.
1
Механическая панель управления «ОzЕr», Турция
шт.
1
Автоматическая панель управления «ОzЕr», Турция
шт.
1
Пожаротушение ПАК
Пожарный шкаф с двумя огнетушителями
шт.
1
Пожаротушение прачечной
Пожарный шкаф с двумя огнетушителями
шт
1
Звуковое и голосовое оповещение
Оповещатель звуковой и речевой
шт.
50
Телефонизация ПАК
Щит распределительный телефонной марки «ОzЕr» Турция
шт.
1
Телефонизация прачечная
Щит распределительный
шт.
1
Трансформаторная подстанция