Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 120 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің өңіраралық жер инспекциялары Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің аумақтық жер инспекциялары болып қайта ұйымдастырылсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.02.2013 № 109 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 19 қаңтардағы
№ 120 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің
аумақтық жер инспекциялары болып қайта ұйымдастырылатын
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі
өңіраралық жер инспекцияларының тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Ақмола облысы бойынша аумақтық жер инспекциясына, Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Қарағанды облысы бойынша аумақтық жер инспекциясына, Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Астана қаласы бойынша аумақтық жер инспекциясына бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Ақмола, Қарағанды облыстары және Астана қаласы бойынша өңіраралық жер инспекциясы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Ақтөбе облысы бойынша аумақтық жер инспекциясына, Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Батыс Қазақстан облысы бойынша аумақтық жер инспекциясына бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Ақтөбе және Батыс Қазақстан облыстары бойынша өңіраралық жер инспекциясы қайта ұйымдастырылсын.
3. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Алматы облысы бойынша аумақтық жер инспекциясына, Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Алматы қаласы бойынша аумақтық жер инспекциясына бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Алматы облысы және Алматы қаласы бойынша өңіраралық жер инспекциясы қайта ұйымдастырылсын.

О некоторых вопросах Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 120
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать межрегиональные земельные инспекции Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами в территориальные земельные инспекции Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 08.02.2013 № 109.
3. Агентству Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 января 2012 года № 120
Перечень
реорганизуемых межрегиональных земельных инспекций Агентства
Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами в
территориальные земельные инспекции Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными ресурсами
1. Межрегиональную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Акмолинской, Карагандинской областям и городу Астане реорганизовать путем разделения в территориальную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Акмолинской области, территориальную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Карагандинской области и территориальную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по городу Астана.
2. Межрегиональную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Актюбинской и Западно-Казахстанской области реорганизовать путем разделения в территориальную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Актюбинской области, территориальную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Западно-Казахстанской области.
3. Межрегиональную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Алматинской области и городу Алматы реорганизовать путем разделения в территориальную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Алматинской области и территориальную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по городу Алматы.

4. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Атырау облысы бойынша аумақтық жер инспекциясына, Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Маңғыстау облысы бойынша аумақтық жер инспекциясына бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Атырау және Маңғыстау облыстары бойынша өңіраралық жер инспекциясы қайта ұйымдастырылсын.
5. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Жамбыл облысы бойынша аумақтық жер инспекциясына, Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Қызылорда облысы бойынша аумақтық жер инспекциясына, Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша аумақтық жер инспекциясына бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Жамбыл, Қызылорда және Оңтүстік Қазақстан облыстары бойынша өңіраралық жер инспекциясы қайта ұйымдастырылсын.
6. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Қостанай облысы бойынша аумақтық жер инспекциясына, Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша аумақтық жер инспекциясына бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Қостанай және Солтүстік Қазақстан облыстары бойынша өңіраралық жер инспекциясы қайта ұйымдастырылсын.
7. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша аумақтық жер инспекциясына, Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Павлодар облысы бойынша аумақтық жер инспекциясына бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Шығыс Қазақстан және Павлодар облыстары бойынша өңіраралық жер инспекциясы қайта ұйымдастырылсын.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 19 қаңтардағы
№ 120 қаулысына
2-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.02.2013 № 109 қаулысымен.

4. Межрегиональную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Атырауской и Мангистауской областям реорганизовать путем разделения в территориальную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Атырауской области, территориальную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Мангистауской области.
5. Межрегиональную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Жамбылской, Кызылординской и Южно-Казахстанской областям реорганизовать путем разделения в территориальную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Жамбылской области, территориальную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Кызылординской области, территориальную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Южно-Казахстанской области.
6. Межрегиональную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Костанайской и Северо-Казахстанской областям реорганизовать путем разделения в территориальную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Костанайской области, территориальную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Северо-Казахстанской области.
7. Межрегиональную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Восточно-Казахстанской и Павлодарской области реорганизовать путем разделения в территориальную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Восточно-Казахстанской области, территориальную земельную инспекцию Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Павлодарской области.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 января 2012 года № 120
Сноска. Приложение 2 утратило силу постановлением Правительства РК от 08.02.2013 № 109.