"Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 қаңтардағы № 147 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2012 года № 147
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін;
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып штат санының лимиттерінде:

1. В постановление Правительства Республики Казахстан от
15 апреля 2008 года № 339 «Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений» внести следующие изменения:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:

1060
шетелдердегі мекемелер
693
»;
4) реттік нөмірі 5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
5.
Қазақстан Республикасы Сыртқы Істер министрлігі, оның ведомстволарын қоса алғанда, оның ішінде:
1093
шетелдердегі мекемелер
726
»;
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 қарашадағы № 1232 қаулысы;

1060
загранучреждения
693
»;
4) строку, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
«
5.
Министерство иностранных дел Республики Казахстан, включая его ведомства, в том числе:
1093
загранучреждения
726
».
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 1232 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339»;

2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі №  339 қаулысынаөзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 наурыздағы № 279 қаулысы.
3. Осы қаулы 1-тармақтың 2), 3) және 4) тармақшаларын қоспағанда, 2010 жылғы 1 қарашадан бастап қолданысқа енгізіледі. 1-тармақтың 2) тармақшасы және 2-тармақтын 1) тармақшасы 2010 жылғы 23 қарашадан бастап, 1-тармақтың 3) тармақшасы және 2-тармақтың 2) тармақшасы 2011 жылғы 28 наурыздан бастап, 1-тармақтың 4) тармақшасы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

2) постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2011 года № 279 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339».
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 ноября 2010 года, за исключением подпунктов 2)3) и 4) пункта 1. Подпункт 2) пункта 1 и подпункт 1) пункта 2 вводятся в действие с 23 ноября 2010 года, подпункт 3) пункта 1 и подпункт 2) пункта 2 вводятся в действие с 28 марта 2011 года, подпункт 4) пункта 1 вводится в действие с 1 января 2012 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов