Қ.Б. Әбсаттаров, А.Ж. Дүйсебаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 179 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қайрат Бектайұлы Әбсаттаров Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Асылбек Жексенбайұлы Дүйсебаев бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

Об Абсаттарове К.Б., Дуйсебаеве А.Ж.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года № 179
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Абсаттарова Кайрата Бектаевича вице-министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, освободив от этой должности Дуйсебаева Асылбека Жексенбаевича в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов