М.Б.Мұхамбетов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2 ақпандағы № 193 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Мирлан Бегежанұлы Мұхамбетов Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О Мухамбетове М.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2012 года № 193
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Мухамбетова Мирлана Бегежановича вице-министром охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов