Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің мемлекеттік мекемесін қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 3 ақпандағы № 198 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "АК-159/24 мекемесі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "АК-159/25 мекемесі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - мекеме) болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) мекеменің әділет органдарында мемлекеттік қайта тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 311-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің мемлекеттік мекемелері - аумақтық бөлімшелерінің және оның қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
"Мемлекеттік мекемелер" деген 2-бөлімде:
реттік нөмірі 78-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"78. АК-159/25 мекемесі";
2) "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:" деген 2-бөлімде:
3-бағанда:
"Түзеу мекемелері" деген жолда "9839" деген сандар "9987" деген сандармен ауыстырылсын;
"Тергеу изоляторлары" деген жолда "3924" деген сандар "3776" деген сандармен ауыстырылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О переименовании государственного учреждения Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2012 года № 198
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать государственное учреждение «Учреждение АК-159/24» Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан в государственное учреждение «Учреждение АК-159/25» Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (далее - учреждение).
2. Комитету уголовно-исполнительной системы Министерства
внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством
Республики Казахстан порядке:
1) обеспечить государственную перерегистрацию учреждения в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 «Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311):
в перечне государственных учреждений — территориальных подразделений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан и организаций, находящихся в его ведении, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «2. Государственные учреждения»:
строку порядковый номер 78, изложить в следующей редакции:
«78. Учреждение АК-159/25»;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 «Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений»:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 2 «Министерство внутренних дел Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:»:
в графе 3:
строки «Исправительные учреждения» цифры «9839» заменить цифрами «9987»;
строки «Следственные изоляторы» цифры «3924» заменить цифрами «3776».
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов