М.Е.Омаров туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 ақпандағы № 206 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Мұрат Ескелдіұлы Омаров Қазақстан Республикасының Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі төрағасының орынбасары болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Туризм және спорт вице-министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                 К. Мәсімов

Об Омарове М.Е.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2012 года № 206
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Омарова Мурата Ескельдиновича заместителем Председателя Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры, освободив от должности вице-министра туризма и спорта Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов