Қазақстан Республикасы ратификациялаған халықаралық шарттарға сәйкес қорғаныс мұқтажы үшін мүлкін реквизициялауға болмайтын ұйымдардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 ақпандағы № 226 Қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы ратификациялаған халықаралық шарттарға сәйкес қорғаныс мұқтажы үшін мүлкін реквизициялауға болмайтын ұйымдардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 16 ақпандағы
№ 226 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы ратификациялаған халықаралық
шарттарға сәйкес қорғаныс мұқтажы үшін мүлкін реквизициялауға болмайтын ұйымдардың
тізбесі
Қазақстан Республикасында аккредиттелген шет
мемлекеттердің дипломатиялық өкілдіктері мен
консулдық мекемелері
1. Австрия Республикасы;
2. Америка Құрама Штаттары;
3. Армения Республикасы;
4. Ауғанстан Ислам Республикасы;
5. Әзірбайжан Республикасы;
6. Беларусь Республикасы;
7. Бельгия Корольдігі;
8. Болгария Республикасы;
9. Бразилия Федеративтік Республикасы;
10. Біріккен Араб Әмірліктері;
11. Ватикан Қасиетті Престол;
12. Венгрия Республикасы;
13. Вьетнам Социалист Республикасы;
14. Германия Федеративтік Республикасы;
15. Грек Республикасы;
16. Грузия;
17. Египет Араб Республикасы;
18. Жапония;
19. Израиль Мемлекеті;
20. Индонезия Республикасы;
21. Иордан Хашимиттік Корольдігі;
22. Ирак Республикасы;
23. Иран Ислам Республикасы;
24. Испания Корольдігі;
25. Италия Республикасы;
26. Канада;
27. Катар Мемлекеті;
28. Корей Республикасы;
29. Куба Республикасы;
30. Қасиетті Иоанн, Иерусалим, Родос және Мальтаның егеменді әскери ордені;
31. Қырғыз Республикасы;
32. Қытай Халық Республикасы;
33. Латвия Республикасы;
34. Ливия;
35. Ливан Республикасы;
36. Литва Республикасы;
37. Малайзия;
38. Монғолия;
39. Нидерланд Корольдігі;
40. Норвегия Корольдігі;
41. Оман Сұлтандығы;
42. Оңтүстік Африка Республикасы;
43. Өзбекстан Республикасы;
44. Палестина Мемлекеті;
45. Пәкістан Ислам Республикасы;
46. Польша Республикасы;
47. Ресей Федерациясы;
48. Румыния;
49. Сауд Арабиясы Корольдігі;
50. Сербия Республикасы;
51. Словак Республикасы;
52. Тәжікстан Республикасы;
53. Түрікменстан;
54. Түркия Республикасы;
55. Украина;

Об утверждении Перечня организаций, имущество которых не может быть реквизировано для нужд обороны в соответствии с международными договорами, ратифицированными Республикой Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года № 226
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, имущество которых не может быть реквизировано для нужд обороны в соответствии с международными договорами, ратифицированными Республикой Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Кaзахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 февраля 2012 года № 226
Перечень
организаций, имущество которых не может быть реквизировано
для нужд обороны в соответствии с международными договорами,
ратифицированными Республикой Казахстан
Дипломатические представительства и консульские учреждения
иностранных государств, аккредитованные в Республике Казахстан
1. Республика Австрия;
2. Соединенные Штаты Америки;
3. Республика Армения;
4. Исламская Республика Афганистан;
5. Азербайджанская Республика;
6. Республика Беларусь;
7. Королевство Бельгия;
8. Республика Болгария;
9. Федеративная Республика Бразилия;
10. Объединенные Арабские Эмираты;
11. Святой Престол Ватикан;
12. Венгерская Республика;
13. Социалистическая Республика Вьетнам;
14. Федеративная Республика Германия;
15. Греческая Республика;
16. Грузия;
17. Арабская Республика Египет;
18. Япония;
19. Государство Израиль;
20. Республика Индонезия;
21. Иорданское Хашимитское Королевство;
22. Республика Ирак;
23. Исламская Республика Иран;
24. Королевство Испания;
25. Итальянская Республика;
26. Канада;
27. Государство Катар;
28. Республика Корея;
29. Республика Куба;
30. Суверенный военный орден Святого Иоанна, Иерусалима, Родоса и Мальты;
31. Кыргызская Республика;
32. Китайская Народная Республика;
33. Латвийская Республика;
34. Ливия;
35. Ливанская Республика;
36. Литовская Республика;
37. Малайзия;
38. Монголия;
39. Королевство Нидерландов;
40. Королевство Норвегия;
41. Султанат Оман;
42. Южно-Африканская Республика;
43. Республика Узбекистан;
44. Государство Палестина;
45. Исламская Республика Пакистан;
46. Республика Польша;
47. Российская Федерация;
48. Румыния;
49. Королевство Саудовская Аравия;
50. Республика Сербия;
51. Словацкая Республика;
52. Республика Таджикистан;
53. Туркменистан;
54. Турецкая Республика;
55. Украина;

56. Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Біріккен Корольдігі;
57. Үндістан Республикасы;
58. Финляндия Республикасы;
59. Француз Республикасы;
60. Чех Республикасы;
61. Швейцария Конфедерациясы;
62. Швеция Корольдігі;
63. Эстон Республикасы.
Халықаралық және өзге де ұйымдар
1. «Мир» мемлекетаралық телерадиокомпаниясы;
2. Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңес;
3. Азия даму банкі;
4. Атом энергиясы жөніндегі халықаралық агенттігі;
5. Біріккен Ұлттар Ұйымы;
6. Біріккен Ұлттар Ұйымының Балалар коры (ЮНИСЕФ);
7. Біріккен Ұлттар Ұйымының Босқындар Істері жөніндегі Жоғарғы Комиссарының басқармасы;
8. Біріккен Ұлттар Ұйымының Даму бағдарламасы;
9. Есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен олардың прекурсорларының заңсыз айналымына қарсы күрес жөніндегі Орталық Азия өңірлік ақпараттық үйлестіру орталығы;
10. Еуразия даму банкі;
11. Еуразиялық экономикалық қоғамдастық;
12. Еуропа Қайта Құру және Даму банкі;
13. Еуропалық Одақ;
14. Жеке секторды дамыту жөніндегі Ислам Корпорациясы;
15. Инвестиция кепілдіктері жөніндегі Көпжақты Агенттігі;
16. Инвестициялар мен экспорттық кредит беруді сақтандыру жөніндегі Ислам Корпорациясы;
17. Ислам даму банкі;
18. Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымы;
19. Халықаралық Валюта Қоры;
20. Халықаралық Даму Қауымдастығы;
21. Халықаралық Қайта Құру және Даму банкі;
22. Халықаралық Қаржы Корпорациясы;
23. Шанхай ынтымақтастық ұйымы;
24. Шанхай ынтымақтастық ұйымының Өңірлік терроризмге қарсы құрылымы.

56. Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии;
57. Республика Индия;
58. Финляндская Республика;
59. Французская Республика;
60. Чешская Республика;
61. Швейцарская Конфедерация;
62. Королевство Швеция;
63. Эстонская Республика.
Международные и иные организации
1. Межгосударственная телерадиокомпания «Мир»;
2. Совещание по взаимодействию и мерам доверия в Азии;
3. Азиатский банк развития;
4. Международное агентство по атомной энергии;
5. Организация Объединенных Наций;
6. Детский фонд Организации Объединенных Наций (ЮНИСЕФ);
7. Управление Верховного комиссара Организации Объединенных Наций по делам беженцев;
8. Программа развития Организации Объединенных Наций;
9. Центральноазиатский региональный информационный координационный центр по борьбе с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных веществ и их прекурсоров;
10. Евразийский банк развития;
11. Евразийское экономическое сообщество;
12. Европейский банк реконструкции и развития;
13. Европейский Союз;
14. Исламская корпорация по развитию частного сектора;
15. Многостороннее агентство по гарантиям инвестиций;
16. Исламская корпорация по страхованию инвестиций и экспортного кредитования;
17. Исламский банк развития;
18. Организация Договора о коллективной безопасности;
19. Международный валютный фонд;
20. Международная ассоциация развития;
21. Международный банк реконструкции и развития;
22. Международная финансовая корпорация;
23. Шанхайская организация сотрудничества;
24. Региональная антитеррористическая структура Шанхайской организации сотрудничества.