"Қалааралық және (немесе) халықаралық телефон байланысын, сондай-ақ ұялы байланысты ұсынғаны үшін төлемақының жылдық ставкаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 шілдедегі № 1055 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 ақпандағы № 253 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 9 қарашадағы № 736 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.11.2018 № 736 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексiнің (Салық кодексi) 520-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қалааралық және (немесе) халықаралық телефон байланысын, сондай-ақ ұялы байланысты ұсынғаны үшін төлемақының жылдық ставкаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 шілдедегі № 1055 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 32, 303-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген қалааралық және (немесе) халықаралық телефон байланысын, сондай-ақ ұялы байланысты ұсынғаны үшін төлемақының жылдық ставкаларында:
"Төлемақының жылдық ставкалары, %" деген бағандағы "1,24557", "1,24557" деген сандар "0,9816", "0,9816" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2009 года № 1055 "Об утверждении годовых ставок платы за предоставление междугородной и (или) международной телефонной связи, а также сотовой связи"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2012 года № 253. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2018 года № 736 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.11.2018 № 736 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 520 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2009 года № 1055 "Об утверждении годовых ставок платы за предоставление междугородной и (или) международной телефонной связи, а также сотовой связи" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 32, ст. 303) следующие изменения:
в годовых ставках платы за предоставление междугородной и (или) международной телефонной связи, а также сотовой связи, утвержденных указанным постановлением:
в графе "Годовые ставки платы, %" цифры "1,24557", "1,24557" заменить цифрами "0,9816", "0,9816".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов