"Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру жөніндегі ведомствоаралық комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 460 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 ақпандағы № 263 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 22 қазандағы № 1136 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 22.10.2013 № 1136 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру жөніндегі ведомствоаралық комиссияны құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 460 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 28 ақпандағы
№ 263 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 сәуірдегі
№ 460 қаулысымен
бекітілген
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру мәселелері
жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы
Мәсімов                    - Қазақстан Республикасының
Кәрім Қажымқанұлы            Премьер-Министрі, төраға
Орынбаев                   - Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы            Премьер-Министрінің орынбасары,
төрағаның орынбасары
Нұрымбетов                 - Қазақстан Республикасының Еңбек
Біржан Бидайбекұлы           және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі, хатшы
Әбдіқалықова               - Қазақстан Республикасының
Гүлшара Наушақызы            Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрі
Жәмішев                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы            министрі
Жұмағалиев                 - Қазақстан Республикасының Көлік
Асқар Қуанышұлы              және коммуникация министрі
Жұмағұлов                  - Қазақстан Республикасының Білім
Бақытжан Тұрсынұлы           және ғылым министрі
Мамытбеков                 - Қазақстан Республикасының Ауыл
Асылжан Сарыбайұлы           шаруашылығы министрі
Мыңбай                     - Қазақстан Республикасының
Дархан Қамзабекұлы           Мәдениет және ақпарат министрі
Исекешев                   - Қазақстан Республикасының
Әсет Өрентайұлы              Индустрия және жаңа
технологиялар министрі
Сағынтаев                  - Қазақстан Республикасының
Бақытжан Әбдірұлы            Экономикалық даму және сауда
министрі
Бижанов                    - Қазақстан Республикасы
Ақан Құсайынұлы              Парламенті Сенатының депутаты,
Әлеуметтік-мәдени даму
комитетінің төрағасы
(келісім бойынша)
Исімбаева                  - Қазақстан Республикасы
Гүлмира Истайбекқызы         Парламенті Мәжілісінің
депутаты (келісім бойынша)
Нокин                      - Қазақстан Республикасы
Серік Кеңесұлы               Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық
істері агенттігінің төрағасы
Смайылов                   - Қазақстан Республикасы
Әлихан Асханұлы              Статистика агенттігінің төрағасы
Бейсенғалиев               - «ҚазАгро» ұлттық басқарушы
Берік Тұрсынбекұлы           холдингі» акционерлік қоғамының
басқарма төрағасы (келісім
бойынша)
Бишімбаев                  - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат
Қуандық Уәлиханұлы           қоры» акционерлік қоғамының
басқарма төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Мұқашев                    - Қазақстан Республикасы
Сиязбек Өнербекұлы           Кәсіподақтар федерациясының
басқарма төрағасы (келісім
бойынша)
Мырзахметов                - «Атамекен» Одағы» Қазақстан
Абылай Исабекұлы             ұлттық экономикалық палатасының
басқарма төрағасы (келісім бойынша)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 460 "О создании Межведомственной комиссии по реализации Программы занятости 2020"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2012 года № 263. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2013 года № 1136
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 22.10.2013 № 1136.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 460 «О создании Межведомственной комиссии по реализации Программы занятости 2020» следующее изменение:
состав Межведомственной комиссии по вопросам реализации Программы занятости 2020, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 февраля 2012 года № 263
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 апреля 2011 года № 460
Состав
Межведомственной комиссии по вопросам реализации
Программы занятости 2020
Масимов
Карим Кажимканович
Премьер-Министр Республики
Казахстан, председатель
Орынбаев
Ербол Турмаханович
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Нурымбетов
Биржан Бидайбекович
вице-министр труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан, секретарь
Абдыкаликова
Гульшара Наушаевна
Министр труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Жамишев
Болат Бидахметович
Министр финансов Республики
Казахстан
Жумагалиев
Аскар Куанышевич
Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Жумагулов
Бахытжан Турсынович
Министр образования и науки
Республики Казахстан
Мамытбеков
Асылжан Сарыбаевич
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Мынбай
Дархан Камзабекулы
Министр культуры и информации
Республики Казахстан
Исекешев
Асет Орентаевич
Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
Сагинтаев
Бакытжан Абдирович
Министр экономического развития и
торговли Республики Казахстан
Бижанов
Ахан Хусаинович
депутат Сената Парламента
Республики Казахстан, председатель
Комитета по социально-культурному
развитию (по согласованию)
Исимбаева
Гульмира Истайбековна
депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Нокин
Серик Кенесович
председатель Агентства Республики
Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Смаилов
Алихан Асханович
председатель Агентства Республики
Казахстан по статистике
Бейсенгалиев
Берик Турсынбекович
председатель Правления акционерного
общества «Национальный управляющий
холдинг «КазАгро» (по согласованию)
Бишимбаев
Куандык Валиханович
заместитель председателя Правления
акционерного общества «Фонд
национального благосостояния
«Самрук-Казына» (по согласованию)
Мукашев
Сиязбек Онербекович
председатель Правления Федерации
профсоюзов Республики Казахстан
(по согласованию)
Мырзахметов
Аблай Исабекович
председатель Правления Национальной
экономической палаты Казахстана
«Союз «Атамекен» (по согласованию)