"Бразилия Федеративтік Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 276 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Бразилия Федеративтік Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасының Президенті
ЖАРЛЫҚ Бразилия Федеративтік Республикасында
Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасының Бразилия Федеративтік Республикасымен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Бразилиа қаласында (Бразилия Федеративтік Республикасы) Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Федеративной Республике Бразилия"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 276
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «Об открытии Посольства Республики Казахстан в Федеративной Республике Бразилия».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан Об открытии Посольства Республики Казахстан в Федеративной
Республике Бразилия
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Федеративной Республикой Бразилия ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Бразилиа (Федеративная Республика Бразилия) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев