"Финляндия Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 280 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Финляндия Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасының Президенті
ЖАРЛЫҚ       Финляндия Республикасында Қазақстан Республикасының
Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасының Финляндия Республикасымен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Хельсинки қаласында (Финляндия Республикасы) Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Финляндской Республике"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 280
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «Об открытии Посольства Республики Казахстан в Финляндской Республике».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан       Об открытии Посольства Республики Казахстан в Финляндской
Республике
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Финляндской Республикой ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Хельсинки (Финляндская Республика) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев