"Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2012 жылға арналған лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы № 67 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 наурыздағы № 304 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2012 жылға арналған лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы № 67 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2012 жылға арналған лимиттерінде:
«Жайық-Каспий бассейні» деген бөлім осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2012 года № 67 "Об утверждении лимитов вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2012 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2012 года № 304
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2012 года № 67 «Об утверждении лимитов вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2012 год» следующее изменение:
в лимитах вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2012 год, утвержденных указанным постановлением:
раздел «Урало-Каспийский бассейн» изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.