"Қазақстан Республикасының атом саласын дамыту мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы № 2040 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 наурыздағы № 337 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2017 жылғы 9 маусымдағы № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.06.2017 № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының атом саласын дамыту мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы № 2040 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының атом саласын дамыту мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының құрамы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 16 наурыздағы
№ 337 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 2040 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының атом саласын дамыту мәселелері
жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы
Ахметов - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Серік Нығметұлы бірінші орынбасары, төраға
Исекешев - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы және жаңа технологиялар министрі,
төрағаның орынбасары
Шәріпов - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
Мәжит Бейсембайұлы технологиялар министрлігі Атом энергетикасы
және өнеркәсібі департаментінің директоры,
хатшы
Мизанбаев - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Өсер Елеусізұлы комитеті төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)
Сартаев - Қазақстан Республикасы "Сырбар" Сыртқы
Исатай Бақтиярұлы барлау қызметі директорының орынбасары
(келісім бойынша)
Кравченко - Қазақстан Республикасы Бас прокурорының
Андрей Николаевич орынбасары (келісім бойынша)
Бекетаев - Қазақстан Республикасы Әділет
Марат Бақытжанұлы министрлігінің жауапты хатшысы
Омаров - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Қайрат Ермекұлы министрінің орынбасары
Байжүнісов - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Ерік Әбенұлы вице-министрі
Бектұров - Қазақстан Республикасының Көлік және
Азат Ғаббасұлы коммуникация вице-министрі
Дәленов - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы вице-министрі
Жақсалиев - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Бақытжан Мұхамбетқалиұлы жаңа технологиялар вице-министрі
Ескендіров - Қазақстан Республикасының Экономикалық даму
Абай Мұқашұлы және сауда вице-министрі
Мұхамбетов - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Мирлан Бегежанұлы қорғау вице-министрі
Нұрымбетов - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Біржан Бидайбекұлы халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Орынханов - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Мұрат Қадесұлы вице-министрі
Петров - Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар
Валерий Викторович вице-министрі
Толымбаев - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Берік Зиябекұлы вице-министрі
Тыныбеков - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Қайрат Сағатханұлы министрінің орынбасары
Әлімқұлов - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Еркеғали Амантайұлы қорғау агенттігі төрағасының орынбасары
Әбішев - "Самұрық–Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры"
Жандос Жантөреұлы акционерлік қоғамының тау-кен-металлургия
активтерін басқару жөніндегі директоры
(келісім бойынша)
Школьник - "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы"
Владимир Сергеевич акционерлік қоғамының президенті (келісім
бойынша)
Қадыржанов - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
Қайрат Камалұлы технологиялар министрлігі "Қазақстан
Республикасының Ұлттық ядролық орталығы"
республикалық мемлекеттік кәсіпорнының бас
директоры

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2009 года № 2040 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам развития атомной отрасли Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2012 года № 337. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2017 года № 357
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.06.2017 № 357 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2009 года № 2040 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам развития атомной отрасли Республики Казахстан" следующее изменение:
состав Межведомственной комиссии по вопросам развития атомной отрасли Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 марта 2012 года № 337
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2009 года № 2040
Состав
Межведомственной комиссии по вопросам развития атомной отрасли
Республики Казахстан
Ахметов
Серик Ныгметович
Первый заместитель
Премьер-Министра Республики
Казахстан, председатель
Исекешев
Aceт Орентаевич
Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан,
заместитель председателя
Шарипов
Мажит Бейсембаевич
директор Департамента атомной
энергетики и промышленности
Министерства индустрии и новых
технологий Республики Казахстан,
секретарь
Мизанбаев
Усер Елеусизович
заместитель Председателя Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан (по
согласованию)
Сартаев
Исатай Бахтиярович
заместитель директора Службы
внешней разведки Республики
Казахстан "Сырбар" (по
согласованию)
Кравченко
Андрей Николаевич
Заместитель Генерального Прокурора
Республики Казахстан (по
согласованию)
Бекетаев
Марат Бакытжанович
ответственный секретарь
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Умаров
Кайрат Ермекович
заместитель Министра иностранных
дел Республики Казахстан
Байжунисов
Ерик Абенович
вице-министр здравоохранения
Республики Казахстан
Бектуров
Азат Габбасович
вице-министр транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Даленов
Руслан Ерболатович
вице-министр финансов Республики
Казахстан
Джаксалиев Бахытжан
Мухамбеткалиевич
вице-министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
Искандиров
Абай Мукашевич
вице-министр экономического
развития и торговли Республики
Казахстан
Мухамбетов
Мирлан Бегежанович
вице-министр охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Нурымбетов
Биржан Бидайбекович
вице-министр труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан
Орунханов
Мурат Кадесович
вице-министр образования и науки
Республики Казахстан
Петров
Валерий Викторович
вице-министр по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
Толымбаев
Берик Зиябекович
вице-министр нефти и газа
Республики Казахстан
Тыныбеков
Кайрат Сагатханович
заместитель министра внутренних
дел Республики Казахстан
Алимкулов
Еркегали Амантаевич
заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по защите
конкуренции
Абишев
Жандос Жантореевич
директор по управлению
горно-металлургическими активами
акционерного общества "Фонд
национального благосостояния
"Самрук-Казына" (по согласованию)
Школьник
Владимир Сергеевич
президент акционерного общества
"Национальная атомная компания
"Казатомпром" (по согласованию)
Кадыржанов
Кайрат Камалович
генеральный директор
Республиканского государственного
предприятия "Национальный ядерный
центр Республики Казахстан"
Министерства индустрии и новых
технологий Республики Казахстан