"Қазақстан Республикасының радиожиіліктер жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 549 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 наурыздағы № 358 Қаулысы. Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 17 шілдедегі № 433 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 17.07.2018 № 433 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының радиожиіліктер жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 549 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 22, 254-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының радиожиіліктер жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының құрамына:
Имашев - Қазақстан Республикасының
Берік Мәжитұлы Әділет министрі енгізілсін;
мына:
"Жұмағалиев - Қазақстан Республикасының Байланыс
Асқар Қуанышұлы және ақпарат министрі, төрағаның орынбасары",
"Исекешев - Қазақстан Республикасы Премьер-
Әсет Өрентайұлы Министрінің орынбасары - Қазақстан
Республикасының Индустрия және жаңа
технологиялар министрі",
"Нұршабеков - Қазақстан Республикасы
Ризат Рахатбекұлы Байланыс және ақпарат министрлігі Байланыс және
ақпараттандыру комитетінің төрағасы, хатшы";
"Жұмағалиев - Қазақстан Республикасының Көлік
Асқар Қуанышұлы және коммуникация министрі, төрағаның
орынбасары",
"Исекешев - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы және жаңа технологиялар министрі",
"Нұршабеков - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация
Ризат Рахатбекұлы министрлігі Байланыс және ақпараттандыру
комитетінің төрағасы, хатшы";
көрсетілген құрамнан Берік Сайлауұлы Камалиев, Рашид Төлеутайұлы Түсіпбеков шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 549 "О составе Межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2012 года № 358. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2018 года № 433.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2018 № 433.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 549 "О составе Межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 22, ст. 254) следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Имашева - Министра юстиции Республики
Берика Мажитовича Казахстан;
строки:
"Жумагалиев - Министр связи и информации
Аскар Куанышевич Республики Казахстан,
заместитель председателя",
"Исекешев - Заместитель Премьер-Министра
Асет Орентаевич Республики Казахстан - Министр
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан",
"Нуршабеков - председатель Комитета связи и
Ризат Рахатбекович информатизации Министерства
связи и информации Республики
Казахстан, секретарь"
изложить в следующей редакции:
"Жумагалиев - Министр транспорта и
Аскар Куанышевич коммуникаций Республики
Казахстан, заместитель
председателя",
"Исекешев - Министр индустрии и новых
Асет Орентаевич технологий Республики
Казахстан",
"Нуршабеков - председатель Комитета связи и
Ризат Рахатбекович информатизации Министерства
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан,
секретарь";
вывести из указанного состава: Камалиева Берика Сайлауовича, Тусупбекова Рашида Толеутаевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов