"Ауыз сумен қамтамасыз ету саласында ұсыныстар әзірлеу жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 1320 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 наурыздағы № 370 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ауыз сумен қамтамасыз ету саласында ұсыныстар әзірлеу жөнінде комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 1320 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Ауыз сумен қамтамасыз ету саласында ұсыныстар әзірлеу жөніндегі комиссияның құрамына:
мыналар енгізілсін:
Мақұлбеков            - Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын
Рауан Сарыбекұлы        үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
Коммуналдық шаруашылық департаментінің
директоры, хатшы
Мұхамбетов            - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Мирлан Бегежанұлы       қорғау вице-министрі
Орақ                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
Құдайберді Байболұлы    технологиялар министрлігі Геология және жер
қойнауын пайдалану комитетінің төрағасы
Әбішев                - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Ислам Әлмаханұлы        министрлігі Су ресурстары комитетінің
төрағасы
Шкарупа               - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды
Анатолий Валерьевич     реттеу агенттігі төрағасының орынбасары;
мына:
«Галиев               - Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын
Владислав Германович    үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
төрағасының орынбасары»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Галиев               - Қазақстан Республикасы Құрылыс және
Владислав Германович    тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері
агенттігі төрағасының орынбасары, төрағаның
орынбасары»;
көрсетілген құрамнан Николай Петрович Тихонюк, Василий Карлович Маслов, Альберт Павлович Рау, Нұрбол Төлегенұлы Нұрсағатов, Андар Мәулешұлы Шоқпытов, Қайрат Молдрахманұлы Смағұлов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2010 года № 1320 "Об образовании Комиссии по выработке предложений в сфере питьевого водоснабжения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2012 года № 370. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2010 года № 1320 «Об образовании Комиссии по выработке предложений в сфере питьевого водоснабжения» следующие изменения:
в состав Комиссии по выработке предложений в сфере питьевого водоснабжения:
ввести:
Макулбекова
Рауана Сарыбековича
-
директора Департамента коммунального
хозяйства Агентства Республики Казахстан
по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства,
секретарем
Мухамбетова
Мирлана Бегежанулы
-
вице-министра охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Орака
Кудайберды Байболовича
-
председателя Комитета геологии и
недропользования Министерства индустрии и
новых технологий Республики Казахстан
Абишева
Ислама Алмахановича
-
председателя Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Шкарупу
Анатолия Валерьевича
-
заместителя Председателя Агентства
Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий;
строку:
«Галиев
Владислав Германович
-
Заместитель председателя Агентства
Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального хозяйства»
изложить в следующей редакции
«Галиев
Владислав Германович
-
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства, заместитель председателя»:;
вывести из указанного состава: Тихонюка Николая Петровича, Маслова Василия Карловича, Paу Альберта Павловича, Нурсагатова Нурбола Тулегеновича, Шукпутова Андаря Маулешовича, Смагулова Кайрата Молдрахмановича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов