"Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Стратегиялық объектілер жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 23 қарашадағы № 1125 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 402 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1173 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 N 1173 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Стратегиялық объектілер жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 23 қарашадағы № 1125 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Стратегиялық объектілер жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Төрегелдинов              - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Жұмабек Сүлейменұлы         Сенаты Конституциялық заңнама, сот жүйесі
және құқық қорғау органдары комитетінің
мүшесі (келiсiм бойынша)
Базарбаев                 - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Асқар Ермырзаұлы            Мәжілісі Экономикалық реформа және
өңірлік даму комитетінің мүшесі
(келiсiм бойынша)
Өтемісов                  - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Шавхат Әнесұлы              Мәжілісі Экология мәселелері және
табиғат пайдалану комитетінің хатшысы
(келiсiм бойынша)
Сабильянов                - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Нұртай Салихұлы             Мәжілісі Қаржы және бюджет комитетінің
мүшесі (келiсiм бойынша)
Сәрсенов                  - Қазақстан Республикасының Көлік және
Сәкен Сейітжаппарұлы        коммуникация вице-министрі
Рау                       - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Альберт Павлович            жаңа технологиялар бірінші вице-министрі
Дәленов                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы           вице-министрi
Дүйсебаев                 - Қазақстан Республикасы Табиғи
Асылбек Жексенбайұлы        монополияларды реттеу агенттiгi
төрағасының орынбасары
Сәрсенбаев                - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры"
Талғат Есенәліұлы           акционерлiк қоғамының басқарушы директоры
(келiсiм бойынша)
көрсетiлген құрамнан Серiк Байсейiтұлы Ақылбай, Данияр Рүстемұлы Әбiлғазин, Эдуард Олегович Квятковский, Жеңіс Махмұдұлы Қасымбек, Андар Мәулешұлы Шоқпытов, Қайрат Молдрахманұлы Смағұлов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасының        К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2007 года № 1125 "О создании Комиссии по стратегическим объектам при Правительстве Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года N 402. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1173
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1173.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2007 года № 1125 «О создании Комиссии по стратегическим объектам при Правительстве Республики Казахстан» следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по стратегическим объектам при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Турегельдинова             - члена Комитета по конституционному
Жумабека Сулейменовича       законодательству, судебной системе
и правоохранительным органам
Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Базарбаева                 - члена Комитета по экономической
Аскара Ермурзаевича          реформе и региональному развитию
Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Утемисова                  - секретаря Комитета по вопросам
Шавхата Анесовича            экологии и природопользованию
Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Сабильянова                - члена Комитета по финансам и
Нуртая Салихулы              бюджету Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Сарсенова                  - вице-министра транспорта и
Сакена Сейтжапаровича        коммуникаций Республики Казахстан
Paу                        - первого вице-министра индустрии
Альберта Павловича           и новых технологий Республики
Казахстан
Даленова                   - вице-министра финансов
Руслана Ерболатовича         Республики Казахстан
Дуйсебаева                 - заместителя Председателя
Асылбека Жексенбаевича       Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий
Сарсенбаева                - управляющего директора
Талгата Есеналиулы           акционерного общества «Фонд
национального благосостояния
«Самрук-Қазына» (по согласованию)
вывести из указанного состава: Акылбая Серика Байсеитулы, Абулгазина Данияра Рустэмовича, Квятковского Эдуарда Олеговича, Касымбека Жениса Махмудулы, Шукпутова Андаря Маулешевича, Смагулова Кайрата Молдрахмановича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов