Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің "Қазгидромет" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 425 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің «Қазгидромет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі - «Қазгидромет» РМК) оған «Қазгидромет» РМК шаруашылық жүргізу құқығындағы еншілес мемлекеттік кәсіпорындарды қосу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын тиісті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 6 сәуірдегі
№ 425 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің
«Қазгидромет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының қосылатын еншілес мемлекеттік
кәсіпорындарының тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің «Қазгидромет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Ақмола гидрометеорология орталығы» еншілес мемлекеттік кәсіпорны.
2. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің «Қазгидромет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Ақтөбе гидрометеорология орталығы» еншілес мемлекеттік кәсіпорны.
3. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің «Қазгидромет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Атырау гидрометеорология орталығы» еншілес мемлекеттік кәсіпорны.
4. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің «Қазгидромет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Шығыс Қазақстан гидрометеорология орталығы» еншілес мемлекеттік кәсіпорны.
5. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің «Қазгидромет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнынын «Жамбыл гидрометеорология орталығы» еншілес мемлекеттік кәсіпорны,
6. Қазакстан Республикасы Қоршаған ортаны корғау министрліпнің «Қазгидромет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Қарағанды гидрометеорология орталығы» еншілес мемлекеттік кәсіпорны.

О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казгидромет" Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2012 года № 425
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Казгидромет» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан (далее - РГП «Казгидромет»), путем присоединения к нему дочерних государственных предприятий на праве хозяйственного ведения РГП «Казгидромет», согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять соответствующие меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 апреля 2012 года № 425
Перечень
присоединяемых дочерних государственных предприятий
Республиканского государственного предприятия на праве
хозяйственного ведения «Казгидромет»
Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
1. Дочернее государственное предприятие «Акмолинский центр гидрометеорологии» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казгидромет» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
2. Дочернее государственное предприятие «Актюбинский центр гидрометеорологии» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казгидромет» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
3. Дочернее государственное предприятие «Атырауский центр гидрометеорологии» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казгидромет» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
4. Дочернее государственное предприятие «Восточно-Казахстанский центр гидрометеорологии» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казгидромет» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
5. Дочернее государственное предприятие «Жамбылский центр гидрометеорологии» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казгидромет» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
6. Дочернее государственное предприятие «Карагандинский центр гидрометеорологии» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казгидромет» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.

7. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің «Қазгидромет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Қызылорда гидрометеорология орталығы» еншілес мемлекеттік кәсіпорны.
8. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің «Қазгидромет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Қостанай гидрометеорология орталығы» еншілес мемлекеттік кәсіпорны.
9. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің
«Қазгидромет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Маңғыстау гидрометеорология орталығы» еншілес мемлекеттік кәсіпорны.
10. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің «Қазгидромет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Павлодар гидрометеорология орталығы» еншілес мемлекеттік кәсіпорны.
11. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің «Қазгидромет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Батыс Қазақстан гидрометеорология орталығы» еншілес мемлекеттік кәсіпорны.
12. Қазакстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің «Казгидромет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Солтүстік Қазақстан гидрометеорология орталығы» еншілес мемлекеттік кәсіпорны.
13. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің «Қазгидромет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Оңтүстік Қазақстан гидрометеорология орталығы» еншілес мемлекеттік кәсіпорны.
14. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің «Қазгидромет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Алматы гидрометеорология орталығы» еншілес мемлекеттік кәсіпорны.
15. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің «Қазгидромет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Астана қ. гидрометеорологиялық мониторинг орталығы» еншілес мемлекеттік кәсіпорны.
16. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің «Қазгидромет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Алматы қаласының гидрометеорологиялық мониторинг орталығы» еншілес мемлекеттік кәсіпорны.

7. Дочернее государственное предприятие «Кызылординский центр гидрометеорологии» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казгидромет» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
8. Дочернее государственное предприятие «Костанайский центр гидрометеорологии» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казгидромет» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
9. Дочернее государственное предприятие «Мангистауский центр гидрометеорологии» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казгидромет» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
10. Дочернее государственное предприятие «Павлодарский центр гидрометеорологии» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казгидромет» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
11. Дочернее государственное предприятие «Западно-Казахстанский центр гидрометеорологии» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казгидромет» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
12. Дочернее государственное предприятие «Северо-Казахстанский центр гидрометеорологии» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казгидромет» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
13. Дочернее государственное предприятие «Южно-Казахстанский центр гидрометеорологии» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казгидромет» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
14. Дочернее государственное предприятие «Алматинский центр гидрометеорологии» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казгидромет» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
15. Дочернее государственное предприятие «Центр гидрометеорологического мониторинга г. Астана» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казгидромет» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
16. Дочернее государственное предприятие «Центр гидрометеорологического мониторинга города Алматы» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казгидромет» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.