"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1680 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 454 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспары туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1680 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 1 және 2-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 28-1 және 28-2-жолдармен толықтырылсын:
«
28-1
Азаматтық қорғау туралы
ТЖМ
Шілде
Тамыз
Қазан
В.В. Петров
28-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне азаматтық қорғау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ТЖМ
Шілде
Тамыз
Қазан
В.В. Петров
»
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1680 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2012 года № 454
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1680 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год» следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 1 и 2, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 28-1 и 28-2, следующего содержания:
"
28-1
О гражданской
защите
МЧС
Июль
Август
Октябрь
Петров В.В.
28-2
О внесении
изменений и
дополнений
в некоторые
законодате-
льные акты
Республики
Казахстан
по вопросам
гражданской
защиты
МЧС
Июль
Август
Октябрь
Петров В.В.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов