Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 496 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 19 сәуірдегі
№ 496 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер
1. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.03.2017 № 140 қаулысымен.
2. "Мұнайдың төгілуіне ден қою жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 2 сәуірдегі № 431 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 13, 147-құжат):
Мұнайдың төгілуіне ден қою жөніндегі ұлттық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Мұхамбетов - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Мирлан Бегежанұлы ортаны қорғау вице-министрі
Бекшин - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Жандарбек Мұхтарұлы сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің төрағасы
Тағымов - Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары;
Марат Мырзағалиұлы
көрсетілген құрамнан Мәжит Әбдіқалықұлы Тұрмағамбетов, Кеңес Сәрсенғалиұлы Оспанов, Қалижан Серікұлы Әбдірайымов шығарылсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.06.2015 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2012 года № 496.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 апреля 2012 года № 496
Изменения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.03.2017 № 140.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2001 года № 431 "О Национальной комиссии по реагированию на нефтяные разливы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 13, ст. 147):
ввести в состав Национальной комиссии по реагированию на нефтяные разливы:
Мухамбетова
Мирлана Бегежановича
-
вице-министра охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Бекшина
Жандарбека Мухтаровича
-
председателя Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Тагимова
Марата Мырзагалиевича
-
заместителя акима Актюбинской области;
вывести из указанного состава: Турмагамбетова Мажита Абдыкаликовича, Оспанова Кенеса Сарсенгалиевича, Абдирайымова Халижана Сериковича.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.06.2015 № 457 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).