Орман қоры жерінің жекелеген учаскелерін басқа санаттағы жерлерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 сәуірдегі № 499 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 130-бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 51-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жамбыл облысы Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының «Қосқұдық ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi» мемлекеттік мекемесінің жалпы алаңы 505,0 гектар жер учаскелері мемлекеттік орман қоры жерлері санатынан өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған жерлер санатына ауыстырылсын.

О переводе отдельных участков земель лесного фонда в земли другой категории
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2012 года № 499
В соответствии со статьей 130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и статьей 51 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перевести земельный участок государственного учреждения «Коскудукское государственное учреждение по охране лесов и животного мира» Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Жамбылской области общей площадью 505,0 гектаров из категории земель государственного лесного фонда в категорию земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Жамбыл облысының әкімі осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскелерінің химия өнеркәсібі объектілерін салу және оларға қызмет көрсету үшін Қазақстан Республикасының заңнамасында белгілеген тәртіппен «Біріккен химиялық компания» жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне (бұдан әрі – серіктестік) берілуін қамтамасыз етcін.
3. Серіктестік Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес ауыл шаруашылығын жүргізумен байланысты емес мақсаттарда пайдалану үшін ауыл шаруашылығы жерлерін алып қоюдан туындаған ауыл шаруашылығы өндірісінің шығындарын республикалық бюджеттің кірісіне өтесін.

2. Акиму Жамбылской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить предоставление товариществу с ограниченной ответственностью «Объединенная химическая компания» (далее – товарищество) земельного участка, указанного в пункте 1 настоящего постановления, для строительства и обслуживания объектов химической промышленности.
3. Товариществу в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан возместить в доход республиканского бюджета потери сельскохозяйственного производства, вызванные изъятием сельскохозяйственных угодий, для использования их в целях, не связанных с ведением cельского хозяйства.