"Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттiгiнiң 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 151 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 сәуірдегі № 550 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттiгiнiң 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 151 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 20, 248-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2011 года № 151 "О Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2012 года № 550
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2011 года № 151 «О Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 248) следующие изменения и дополнения:

көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялықжоспарында:
"4. Функционалдық мүмкiндiктердi дамыту" деген бөлiмнің 2-бағаны мынадай мазмұндағы 18-тармақпен толықтырылсын:
"18. Ақпараттық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету:
- Қазғарыштың ақпаратын қорғаудың аппараттық және бағдарламалық құралдарын арнайы тексерістен өткізу бойынша жұмыстарды ұйымдастыру; компьютерлік шабуылдарды табу мен алдын алудың сертификатталған құралдарымен Қазғарыштың жергілікті-есептеу желісін жарақтандыру және баптау";
"7. Бюджеттік бағдарламалар" деген бөлімде:
"7.1. Бюджеттік бағдарламалар" деген кіші бөлімде:
001 "Ғарыш қызметі саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестіру және бақылау жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламада:

в Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «4. Развитие функциональных возможностей» графу 2 дополнить пунктом 18 следующего содержания:
«18. Обеспечение информационной безопасности:
- организация работ по проведению специальной проверки аппаратных и программных средств защиты информации Казкосмоса; оснащение и настройка локально-вычислительной сети Казкосмоса сертифицированными средствами по обнаружению и предотвращению компьютерных атак»;
в разделе «7. Бюджетные программы»:
в подразделе «7.1. Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Услуги по формированию политики, координации и контроля в области космической деятельности»:

"бюджеттік шығындар көлемі" деген жолдың "2012 жыл" деген бағанындағы "700 000" деген сандар "1 010 000" деген сандармен ауыстырылсын;
009 "Байланыс және хабар тарату ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламада:
"бюджеттік шығындар көлемі" деген жолдың "2012 жыл" деген бағанындағы "981 844" деген сандар "1 208 063" деген сандармен ауыстырылсын;
010 "Бәйтерек" ғарыштық зымырандық кешенiн құруды несиелеу" деген бюджеттік бағдарламада:
"бюджеттік шығындар көлемі" деген жолдың "2012 жыл" деген бағанындағы "670 664" деген сандар алынып тасталсын;
"7.2. Бюджеттік шығындар жинағы" деген кіші бөлімде:
"2012 жыл" деген бағанда:
"Бюджеттік шығындардың БАРЛЫҒЫ:" деген жолдағы "36 189 540" деген сандар "36 070 596" деген сандармен ауыстырылсын;
"ағымдағы бюджеттiк бағдарламалар" деген жолдағы "2 421 439" деген сандар "2 973 159" деген сандармен ауыстырылсын;
"дамудың бюджеттік бағдарламалары" деген жолдағы "33 768 101" деген сандар "33 097 437" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

в графе «2012 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «700 000» заменить цифрами «1 010 000»;
в бюджетной программе 009 «Обеспечение управления космическими аппаратами связи и вещания»:
в графе «2012 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «981 844» заменить цифрами «1 208 063»;
в бюджетной программе 010 «Кредитование создания космического ракетного комплекса «Байтерек»:
в графе «2012 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «670 664» исключить;
в подразделе «7.2. Свод бюджетных расходов»:
в графе «2012 год»:
в строке «ВСЕГО бюджетных расходов» цифры «36 189 540» заменить цифрами «36 070 596»;
в строке «текущие бюджетные программы» цифры «2 421 439» заменить цифрами «2 973 159»;
в строке «бюджетные программы развития» цифры «33 768 101» заменить цифрами «33 097 437».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов