"Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының 2011 - 2020 жылдарға арналған даму стратегиясын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қарашадағы № 1277 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 мамырдағы № 631 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 193 қаулысымке

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2010 года № 1277 "Об утверждении Стратегии развития акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары" на 2011 - 2020 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2012 года № 631. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2018 года № 193

Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 13.04.2018 № 193 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының 2011 - 2020 жылдарға арналған даму стратегиясын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қарашадағы № 1277 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының 2011 - 2020 жылдарға арналған даму стратегиясында:
"Қызметтің стратегиялық бағыттары, мақсаттары, қызметтің түйінді көрсеткіштері және межелі нәтижелер" деген 3-бөлімде:

Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.04.2018 № 193.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2010 года № 1277 "Об утверждении Стратегии развития акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары" на 2011 – 2020 годы" следующие изменения и дополнения:
в Стратегии развития акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары" на 2011 – 2020 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 3 "Стратегические направления деятельности, цели, ключевые показатели деятельности и ожидаемые результаты":

"Қызметтің стратегиялық бағыттары, мақсаты, қызметтің түйінді көрсеткіштері" деген 3.1-кіші бөлімде:
"Байқоңыр" кешенін және ғарыш аппараттары өндірісінің құралдарын дамыту" деген 2-кіші бөлімде:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Ғарыш аппараттарын жасау және шығару құралдарын дамыту.
Қазақстан Республикасының "Днепр" зымыран тасығышын (ЗТ) коммерциялық пайдалануға қатысуының экономикалық орындылығы туралы мәселе пысықталғаннан кейін Компанияның "Днепр" ЗТ ұшыруларын басқарушы оператор компаниялары акционерлерінің қатарына кіруі туралы мәселе қаралатын болады. Бұл "Байқоңыр" ғарыш айлағын бақылауда және коммерциялық пайдалануда өз позициямызды күшейтуге және "Байқоңыр" ғарыш айлағының Қазақстанға өтуі үшін нақты жағдай жасауға мүмкіндік береді. Бұдан басқа, "Байқоңыр" ғарыш айлағын дамыту үшін ғарыш аппараттарын дайындау және "Байқоңыр" ғарыш айлағында "Днепр", "Бәйтерек" ЗТ ғарыш кеңістігіне тікелей ұшыру алдында оларды әртүрлі мақсаттағы зымыран тасығыштардың ғарыштық бас бөлшектерімен (бұдан әрі – ЗТ ҒББ ТК) ықпалдастыру үшін техникалық кешен құру туралы мәселе пысықталуда.
"Днепр" ЗТ коммерциялық ұшыруларына қатысу кезінде кластерлік ұшыру, негізгі зымыранды ұшыруға дайындау кезеңінде резервтік зымыран тасығышты ұсыну мүмкіндігі, сондай-ақ осы ЗТ ұшыруларының алдыңғы статистикасымен расталған ұшырудың жоғары сенімділігі көзделген.";

в подразделе 3.1 "Стратегические направления деятельности, цели, ключевые показатели деятельности":
в подразделе 2 "Развитие комплекса "Байконур" и средств производства космических аппаратов":
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) Создание и развитие средств выведения космических аппаратов.
После проработки вопроса об экономической целесообразности участия Республики Казахстан в коммерческом использовании ракеты-носителя (РН) "Днепр" будет рассматриваться вопрос о вхождении Компании в число акционеров управляющих компаний – операторов запусков РН "Днепр". Это позволит усилить свои позиции в контроле и коммерческом использовании космодрома "Байконур" и создать реальные условия для перехода космодрома "Байконур" Казахстану. Кроме того, для развития космодрома "Байконур" прорабатывается вопрос о создании технического комплекса для подготовки космических аппаратов и их интеграции с космическими головными частями ракеты-носителей различного назначения (далее – ТК КГЧ РН) непосредственно перед запуском в космическое пространство на РН "Днепр", "Байтерек" на космодроме "Байконур".
При участии в коммерческих запусках РН "Днепр" предусматриваются возможность кластерного запуска, предоставления резервных ракеты-носителей на период подготовки к пуску основной ракеты, а также высокая надежность запуска, подтвержденная предыдущей статистикой запусков данных ракеты-носителей.";

"Стратегияны іске асырудан күтілетін нәтижелер" деген 3.2-кіші бөлімде:
"Байқоңыр" кешенін және ғарыш аппараттары өндірісінің құралдарын дамыту" деген 2-тармақта:
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) "Днепр" ЗТ коммерциялық ұшыруларына қатысудан табыс алынады.";
"Компанияның стратегиялық бағыттары, мақсаттары мен көрсеткіштері" деген 2-қосымшада:
"Мақсатты ғарыш жүйелерін, технологияларын құру және оларды қолдану" деген 1-стратегиялық бағытта:

в подразделе 3.2 "Ожидаемые результаты реализации стратегии":
в пункте 2 "Развитие комплекса "Байконур" и средств производства космических аппаратов":
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) Будут получены доходы от участия в коммерческих пусках РН "Днепр"";
в приложении 2 "Стратегические направления и цели, показатели Компании":
в стратегическом направлении 1 "Создание целевых космических систем, технологий и их использование":

"Дифференциалды түзету және мониторинг орталығын құру" деген 1.1.2-міндетте:
"2011" деген бағанда "1" деген сан алынып тасталсын;
"2013" деген баған "1" деген санмен толықтырылсын;
"Дифференциалды станциялар желісін, дифференциалды түзету және мониторинг орталығын құру" деген 1.1.3-міндетте:
"2011" деген бағанда "40" деген сандар алынып тасталсын;
"2012" деген бағанда "10" деген сандар алынып тасталсын;
"2013" деген баған "50" деген сандармен толықтырылсын;
"Спутниктік навигация аппаратурасының сәйкестігін бағалау жөніндегі зертхана құру (бұрын – сертификаттау ғылыми-техникалық зертханасы)" деген 1.1.4-міндетте:
"2011" деген бағанда "1" деген сан алынып тасталсын;
"2013" деген баған "1" деген санмен толықтырылсын;
"Теңіз жергілікті дифференциалдық станциясын құру" деген 1.1.5-міндетте:
"2011" деген бағанда "1" деген сан алынып тасталсын;
"2013" деген баған "1" деген санмен толықтырылсын;
"Навигациялық жабдықтың тәжірибелі өндірісін құру" деген 1.1.6-міндетте:
"2012" деген бағанда "1" деген сан алынып тасталсын;
"2013" деген баған "1" деген санмен толықтырылсын;
"Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы дифференциалдық станцияларды интеграциялау" деген 1.1.7-міндетте:
"2011" деген бағанда "20" деген сандар алынып тасталсын;
"2014" деген баған "20" деген сандармен толықтырылсын;
"Дифференциалдық станциялар желісін кеңейту" деген 1.1.8-міндетте:
"2015" деген бағанда "10" деген сандар алынып тасталсын;
"Тұтынушыларға сапалы координаттық-уақыттық және навигациялық қызметтерді ұсыну (ККМ, ТЖМ, Қоршағанортамині, Қорғанысмині, коммерциялық ұйымдар)" деген 1.1.9-міндетте:
"2013" деген бағанда "50" деген сандар алынып тасталсын;
"2014" деген бағанда "100" деген сандар "50" деген сандармен ауыстырылсын;
"Байқоңыр" кешенін және ғарыш аппараттары өндірісінің құралдарын дамыту" деген 2-стратегиялық бағытында:

в задаче "1.1.2. Создание центра дифференциальной коррекции и мониторинга":
в графе "2011" цифру "1" исключить;
графу "2013" дополнить цифрой "1";
в задаче "1.1.3. Создание сети дифференциальных станций":
в графе "2011" цифры "40" исключить;
в графе "2012" цифры "10" исключить;
графу "2013" дополнить цифрами "50";
в задаче "1.1.4. Создание лаборатории по оценке соответствия аппаратуры спутниковой навигации (ранее – научно-технической лаборатории сертификации)":
в графе "2011" цифру "1" исключить;
графу "2013" дополнить цифрой "1";
в задаче "1.1.5. Создание морской локальной дифференциальной станции":
в графе "2011" цифру "1" исключить;
графу "2013" дополнить цифрой "1";
в задаче "1.1.6. Создание опытного производства навигационного оборудования":
в графе "2012" цифру "1" исключить;
графу "2013" дополнить цифрой "1";
в задаче "1.1.7. Интеграция существующих в Республике Казахстан дифференциальных станций":
в графе "2012" цифры "20" исключить;
графу "2014" дополнить цифрами "20";
в задаче "1.1.8. Расширение сети дифференциальных станций":
в графе "2015" цифры "10" исключить;
в задаче "1.1.9. Гарантированное предоставление качественных координатно-временных и навигационных услуг потребителям (МТК, МЧС, МООС, МО, коммерческие организации)":
в графе "2013" цифры "50" исключить;
в графе "2014" цифры "100" заменить цифрами "50";
в стратегическом направлении 2 "Развитие комплекса "Байконур" и средств производства космических аппаратов":

"Түрлі мақсаттағы ғарыш аппараттарын (ҒА) жобалау және өндіру жөніндегі әлемдік нарықта бәсекеге қабілетті кәсіпорын" деген 2.1-мақсатта мына:
"
ҒА құрастыру-сынау кешенін салу және жабдықтау
ҒА ҚұСК ғимаратын салу және жабдықтау (орындау %)
65
100
ҒТ АКТБ жобалау-зертханалық кешенін салу және жабдықтау (орындау %)
65
100
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
ҒА құрастыру-сынау кешенін пайдалануға беру
ҒА ҚұСК жұмыс орындарының саны (адам)

в цели 2.1 "Создать конкурентоспособное на мировом рынке предприятие по проектированию и производству космических аппаратов (КА) различного назначения" строку:
"
Строительство
и оснащение
сборочно-
испытательного
комплекса КА
Строительство
и оснащение
СбИК КА (%
выполнения)
65
100
Строительство
и оснащение
проектно-
лабораторного
комплекса
СКТБ КТ (%
выполнения)
65
100
"
изложить в следующей редакции:
"
Ввод в эксплуатацию
сборочно-испытательного
комплекса КА
Количество рабочих
мест в СбИК КА
(чел.)

130
";
"ҒА жобалау және өндіру жөніндегі қызметтерді көрсету (ҒА саны)" деген түйінді көрсеткіште:
"2013" деген бағанда "1" деген сан алынып тасталсын;
"Түрлі мақсаттағы ҒА жобалау және өндіру" деген міндетте:
"2013" деген бағанда "1" деген сан алынып тасталсын;
"Қазақстан кәсіпорындарының "Днепр" ЗТ және "Зенит" ЗТ ҒЗК коммерциялық пайдалануға қатысуы арқылы "Байқоңыр" ғарыш айлағына Қазақстан Республикасының біртіндеп кіру үшін нақты жағдайлар жасау" деген 2.2-мақсатта:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2.2-мақсат. Қазақстан кәсіпорындарының "Днепр" ЗТ ҒЗК-ны коммерциялық пайдалануға қатысуы арқылы "Байқоңыр" ғарыш айлағына Қазақстан Республикасының біртіндеп кіруі үшін нақты жағдай жасау";
"Қызметінің түйінді көрсеткіші" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Байқоңыр" ғарыш айлағынан ұшыру қызметтерін ұсынуға қатысу (ЗТ ұшу саны)

130
";
в ключевом показателе: "Оказание услуг по проектированию и производству КА (количество КА)":
в графе "2013" цифру "1" исключить;
в задаче: "Проектирование и производство КА различного назначения":
в графе "2013" цифру "1" исключить;
в цели 2.2 "Создание реальных условий для постепенного вхождения Республики Казахстан в космодром "Байконур" путем участия предприятий Казахстана в коммерческом использовании КРК РН "Днепр" и РН "Зенит"":
заголовок изложить в следующей редакции:
"цель 2.2. Создание реальных условий для постепенного вхождения Республики Казахстан в космодром "Байконур" путем участия предприятий Казахстана в коммерческом использовании КРК РН "Днепр"";
строку "Ключевой показатель" изложить в следующей редакции:
"Участие в предоставлении пусковых услуг с космодрома "Байконур" (количество пусков РН):

2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2
2
2
2
3
2
";
""ҚҒС" ҰК" АҚ "Космотрас" ХҒК ЖАҚ қатысушылар құрамына кіруі" деген міндетте:
"2011" деген бағанда "33" деген сандар "10" деген сандармен ауыстырылсын;
"2012" деген баған "10" деген сандармен толықтырылсын;
"2013" деген баған "33 (республикалық бюджеттен қаржыландыру мүмкіндігін қарау)" деген сөздермен толықтырылсын;
"Мақсаттар мен міндеттер бойынша негізгі көрсеткіштер есептеулерінің негіздемесі" деген 3-қосымшада:
"Қазақстан Республикасының аумағында ғаламдық навигациялық спутниктік жүйелердің ақпаратын тұтынушыларға сапалы координаттық-уақыттық және навигациялық қызметтерін кепілді алу шарттарын қалыптастыру" мақсаты бойынша негізгі көрсеткіштердің есебі" деген 1-бөлімде:
алтыншы және жетінші бөліктер мынадай редакцияда жазылсын:
"2011 жылы 10 дифференциалдық станция орнату жоспарлануда, бұл 2012 жылы "метрлік" дәлдік деңгейінің ақпаратын түзететін жабу алаңының пайызын шамамен 11 % қамтамасыз етеді, бұл 314 000 км2 құрайды.
2013 жылы 50 дифференциалдық станция орнатылады, 2011 жылы орнатылған 10 станцияны есепке ала отырып, олар республика аумағының шамамен 70 % қамтуға мүмкіндік береді.";
сегізінші және тоғызыншы бөліктер алынып тасталсын;
оныншы бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
"2016 жылдан бастап 2020 жыл аралығында жыл сайын 10 дифференциялдық станцияда желіні кеңейту жоспарланып отыр.";
1-кестеде:
"Қызметтер/сервис түрі (2013 ж., ҚР ЖСНЖ ЖИ қызметтерінің жалпы санының 50 % құрайды)" деген бағанда "2013" деген сандар "2014" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызметтер/сервис түрі (2014 ж., ҚР ЖСНЖ ЖИ қызметтерінің жалпы санының 100 % құрайды)" деген бағанда "2014" деген сандар "2015" деген сандармен ауыстырылсын;
"Түрлі мақсаттағы ғарыш аппараттарын (ҒА) жобалау және шығару жөніндегі әлемдік нарықта бәсекеге қабілетті кәсіпорын" мақсаты бойынша түйінді көрсеткіштің есебі" деген 3-бөлімде:
екінші бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
"ҒА жобалау және шығару жөніндегі қызметтердің кестесі Қазғарыштың стратегиялық жоспарына және ЖҚЗ ҒЖ, KazSat және ғылыми-технологиялық мақсаттағы ҒА (бұдан әрі - ҒМҒА) ғарыш сегментін толтыру қажеттігіне сәйкес келтірілген (3-кесте). Бұл ретте, ЖҚЗ ҒА белсенді қызмет атқару мерзімі - 7 жыл, ҒМҒА - 5 жыл, KazSat - 4-15 жыл ескерілді.";
3-кесте мынадай редакцияда жазылсын:
"
ҒА атауы
Өлшем бірлігі
Жұмыстың орындалу мерзімі (жылдар)
1
2
3
4
1
ҒМҒА-1
1 дана
2012-2015
2
KazSar-1 (ЖҚЗ радиолокациялық ҒА)
1 дана
2013-2016
3
KazSat-4
1 дана
2014-2017
4
ЖҚЗ ҒА-3
1 дана

2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2
2
2
2
3
2
";
в задаче "Вхождение АО "НК "ҚҒС" в состав участников ЗАО "МКК "Космотрас"":
в графе "2011" цифры "33" заменить цифрами "10";
графу "2012" дополнить цифрами "10";
графу "2013" дополнить словами "33 (рассмотреть возможность финансирования из республиканского бюджета)";
в приложении 3 "Обоснование расчетов ключевых показателей по целям и задачам":
в разделе 1 "Расчет ключевого показателя по цели "Формирование условий гарантированного получения качественных координатно-временных и навигационных услуг потребителям информации глобальной навигационной спутниковой системы на территории Республики Казахстан":
части шестую и седьмую изложить в следующей редакции:
"В 2011 году планируется установка 10 дифференциальных станций, что обеспечит в 2012 году процент площади покрытия корректирующей информации "метрового" уровня точности порядка 11 %, что составляет 314 000 км2.
В 2013 году будет установлено 50 дифференциальных станций, которые с учетом 10 станций, установленных в 2011 году, позволят охватить порядка 70 % территории республики.";
части восьмую и девятую исключить;
часть десятую изложить в следующей редакции:
"С 2016 года по 2020 планируется расширение сети ежегодно на 10 дифференциальных станций";
в таблице 1:
в графе "Тип услуг/сервиса (2013 г., составляет 50 % от общего количества услуг НИСВСН РК)" цифры "2013" заменить цифрами "2014";
в графе "Тип услуг/сервиса (2014 г., составляет 100 % от общего количества услуг НИСВСН РК)" цифры "2014" заменить цифрами "2015";
в разделе 3 "Расчет ключевого показателя по цели "Создать конкурентоспособное на мировом рынке предприятие по проектированию и производству космических аппаратов (КА) различного назначения":
часть вторую изложить в следующей редакции:
"График услуг по проектированию и производству КА приведен в соответствии со стратегическим планом Казкосмоса и необходимостью восполнения космического сегмента КС ДЗЗ, KazSat и КА научно-технологического назначения (далее – КАНН) (таблица 3). При этом учитывалось, что срок активного существования КА ДЗЗ – 7 лет, КАНН – 5 лет, KazSat-4 – 15 лет.";
таблицу 3 изложить в следующей редакции:
"
Наименование КА
ед.изм.
Сроки выполнения работ (годы)
1
2
3
4
1
КАНН-1
1 шт.
2012 – 2015
2
KazSar-1 (КА ДЗЗ
радиолокационный)
1 шт.
2013 – 2016
3
KazSat-4
1 шт.
2014 – 2017
4
КА ДЗЗ-3
1 шт.

2016-2019
5
ҒМҒА-2
1 дана
2017-2020
6
ЖҚЗ ҒА-4
1 дана
2018-2021
7
KazSar-2 (ЖҚЗ радиолокациялық ҒА)
1 дана
2020-2023
";
3-бөлім мынадай мазмұндағы үшінші бөлікпен толықтырылсын:
"Міндеттер бойынша көрсеткiштердiң есебі
Пайдалануға берілгеннен кейін ҒА ҚұСК-дағы жұмыс орындарының саны бойынша көрсеткіш жобаның қаржы-экономикалық негіздемесіне сәйкес 130 адамға дейінгі біліктілігі жоғары мамандар үшін тұрақты жұмыс орындарының ұлғаюы туралы болжамға сәйкес келеді. ҒА ҚұСК-ны пайдалануды қамтамасыз ететін бірлескен кәсіпорынның (бұдан әрі - БК) жұмысына өндірістік персоналдың 108 адамы және қызмет көрсететін қызметтердің 22 адамы тартылады. БК-ның штаттық кестесі және ұйымдық құрылымы жыл сайын қаралады және БК – "Ғалам" ЖШС Қадағалаушы кеңесі мақұлдайды.";

2016 – 2019
5
КАНН-2
1 шт.
2017 – 2020
6
ДЗЗ-4
1 шт.
2018 – 2021
7
KazSar-2 (КА ДЗЗ
радиолокационный)
1 шт.
2020 – 2023
";
раздел 3 дополнить частью третьей следующего содержания:
"Расчет показателей по задачам
Показатель по количеству рабочих мест в СбИК КА после ввода его в эксплуатацию согласно финансово-экономического обоснования проекта соответствует прогнозу об увеличении постоянных рабочих мест для высококвалифицированных специалистов до 130 человек. В работе совместного предприятия (далее - СП), обеспечивающего эксплуатацию СбИК КА, будет задействовано 108 человек производственного персонала и 22 человека обслуживающих служб. Штатное расписание и организационная структура СП ежегодно рассматриваются и одобряются СП - наблюдательным советом ТОО "Ғалам"";

4-бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Қазақстан кәсіпорындарының "Днепр" ЗТ ҒЗК-ны коммерциялық
пайдалануға қатысуы арқылы "Байқоңыр" ғарыш айлағына Қазақстан
Республикасының біртіндеп кіруі үшін нақты жағдай жасау"
мақсаты бойынша түйінді көрсеткіштің есебі
"Байқоңыр" ғарыш айлағынан ЗТ ұшыру саны бойынша түйінді көрсеткіштің есебі 4-кестеде берілген.
4-кесте
2010 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша "Космотрас" ХҒК" ЖАҚ акционерлік капиталының құнын талдауға сәйкес "Делойт и Туш СНГ" ЖАҚ компаниясы дайындаған 2012-2017 жылдарға арналған кезеңге "Днепр" ұшыру бағдарламасының болжамды кестесі
Жыл
"Днепр" ЗТ ұшыру саны
2012 жыл
2
2013 жыл
2
2014 жыл
2
2015 жыл
2
2016 жыл
3
2017 жыл
2
Жиыны:
13
Міндеттер бойынша көрсеткiштердiң есебі
Республикалық бюджеттен қаржыландыру мүмкіндігімен "Днепр" ЗТ ұшыруларын басқарушы оператор компанияның жарғылық капиталындағы үлесін елдердің (Қазақстан - Ресей - Украина) үлестік қатысуына тең 33,3 %-ға дейін жеткізу мәселесін қарау.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

раздел 4 изложить в следующей редакции:
"4. Расчет ключевого показателя по цели "Создание реальных условий для постепенного вхождения РК в космодром "Байконур" путем участия предприятий Казахстана в коммерческом использовании КРК РН "Днепр"
Расчет ключевого показателя по количеству пусков РН с космодрома "Байконур" представлен в таблице 4.
Таблица 4
Примерный график пусковой программы "Днепр" на период 2012 – 2017 годы, согласно стоимостного анализа акционерного капитала ЗАО "МКК "Космотрас" по состоянию на 31 декабря 2010 года, подготовленного компанией ЗАО "Делойт и Туш СНГ".
Год
Количество пусков РН "Днепр"
2012 год
2
2013 год
2
2014 год
2
2015 год
2
2016 год
3
2017 год
2
Итого:
13
Расчет показателей по задачам
Рассмотреть вопрос доведения доли компании в уставном капитале управляющей компании – оператора запусков РН "Днепр" до 33,3 % – равное долевое участие стран (Казахстан – Россия – Украина) с возможностью финансирования из республиканского бюджета.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов