Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 мамырдағы № 657 Қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес республикалық мүлік «Қазтелерадио» акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті мен Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 22 мамырдағы
№ 657 қаулысына
қосымша
«Қазтелерадио» акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілетін республикалық мүліктің тізбесі
Р/с №
Мүліктің атауы
Орналасқан жері
1
2
3
1
Макинск техникалық ғимараты
Ақмола облысы,
Макинск қаласы
2
«Макинск» діңгегі
3

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2012 года № 657
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в оплату акций акционерного общества «Казтелерадио» республиканское имущество согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                           К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 мая 2012 года № 657
Перечень
республиканского имущества, передаваемого в оплату
акций акционерного общества «Казтелерадио»
п/п
Наименование имущества
Месторасположение
1
2
3
1
Техническое здание Макинска
Акмолинская область, город
Макинск
2
Мачта «Макинск»
3

Алаңы 0,7091 гектар жер учаскесі
Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Бетқайнар ауылы
21
Жалпы алаңы 120 шаршы метр техникалық ғимарат
Қостанай облысы,
Арқалық кенті
22
Биіктігі 43 метр діңгек
Қостанай облысы,
Силантьевка кенті
23
Биіктігі 191,8 метр діңгек
Павлодар облысы, Қашыр ауданы, Октябрь ауылы
24
«Қазығұрт» радиорелелік станциясы
Оңтүстік Қазақстан облысы, Қазығұрт кенті (Шарбұлақ ауылы)
25
Биіктігі 50 метр мұнара
Оңтүстік Қазақстан облысы, Бәйдібек ауданы,
Китаевка кенті
26
Биіктігі 64 метр діңгек
Оңтүстік Қазақстан облысы, Шардара ауданы, Ұзын ата (Комсомол) РРС-сы
27
Техникалық ғимарат
28
Монтер үйі
29
Биіктігі 43 метр діңгек
Оңтүстік Қазақстан облысы, Бәйдібек ауданы, Шаян кенті
30
Биіктігі 44 метр діңгек
Оңтүстік Қазақстан облысы, Отырар ауданы, Аққұм кенті
31
Биіктігі 27 метр діңгек
Оңтүстік Қазақстан облысы, Созақ ауданы, Тасты кенті

Земельный участок площадью 0,7091 гектара
Жамбылская область,
КордайскиЙ район, село
Беткайнар
21
Техническое здание общей площадью 120 квадратных
метров
Костанайская область,
поселок Аркалык
22
Башня высотой 43 метра
Костанайская область,
поселок Силантьевка
23
Мачта высотой 191,8 метров
Павлодарская область,
Качирский район, село
Октябрьское
24
Радиорелейная станция «Казыгурт»
Южно-Казахстанская
область, поселок Казыгурт
(село Шарбулак)
25
Башня высотой 50 метров
Южно-Казахстанская
область, Байдибекский
район, поселок Китаевка
26
Мачта высотой 64 метра
Южно-Казахстанская
область, Шардаринский
район, РРС Узын ата
(Комсомол)
27
Техническое здание
28
Монтерский дом
29
Башня высотой 43 метра
Южно-Казахстанская
область, Байдибекский
район, поселок Шаян
30
Башня высотой 44 метра
Южно-Казахстанская
область, Отырарский район,
поселок Аккум
31
Башня высотой 27 метра
Южно-Казахстанская
область, Созакский район,
поселок Тасты