Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің "Жасыл аймақ" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына мемлекеттік орман қорының учаскелерін орман иелену құқығымен беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 мамырдағы № 699 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман Кодексінің 1222 және 45-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің «Жасыл аймақ» республикалық мемлекеттік кәсіпорнына (бұдан әрі - «Жасыл аймақ» РМК) мемлекеттік орман қорын күзету, қорғау, ормандарды молықтыру мен орман өсіру, мемлекеттік орман қорының кешенді пайдаланылуын ұйымдастыру үшін осы қаулыға қосымшаға сәйкес орман иелену құқығымен алаңы 66151 гектар мемлекеттік орман қорының учаскелері берілсін.

О предоставлении участков государственного лесного фонда на праве лесовладения республиканскому государственному предприятию "Жасыл Аймак" Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2012 года № 669
В соответствии со статьями 1222 и 45 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики
Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить на праве лесовладения республиканскому государственному предприятию «Жасыл Аймак» Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – РГП «Жасыл Аймак») участки государственного лесного фонда площадью 66151 гектар для охраны, защиты государственного лесного фонда, воспроизводства лесов и лесоразведения, организации комплексного пользования государственным лесным фондом согласно приложению к настоящему постановлению.