"Консулдық алым ставкаларының, сондай-ақ жеделдігі үшін консулдық алым ставкасының ең төменгі және ең жоғары базалық мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 19 ақпандағы № 197 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 маусымдағы № 781 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 20 ақпандағы № 74 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 20.02.2019 № 74 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2009 года № 197 "Об утверждении базовых минимальных и максимальных размеров ставок консульских сборов, а также ставки консульского сбора за срочность"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2012 года № 781. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2019 года № 74 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.02.2019 № 74 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Консулдық алым ставкаларының, сондай-ақ жеделдігі үшін консулдық алым ставкасының ең төменгі және ең жоғары базалық мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 19 ақпандағы № 197 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 6, 82-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекітілген консулдық алым ставкаларының, сондай-ақ жеделдігі үшін консулдық алым ставкасының ең төменгі және ең жоғары базалық мөлшерінде "Қазақстан Республикасының визаларын беру" деген 2-тарау мынадай редакцияда жазылсын:
"

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2009 года № 197 "Об утверждении базовых минимальных и максимальных размеров ставок консульских сборов, а также ставки консульского сбора за срочность" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 6, ст. 82) следующее изменение:
в базовых минимальных и максимальных размерах ставок консульских сборов, а также ставки консульского сбора за срочность, утвержденных указанным постановлением, главу 2. "Выдача виз Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"

2. Қазақстан Республикасының визаларын беру
4.
Шетелдік дипломатиялық өкілдікке немесе консулдық мекемеге виза беру туралы нотаны әзірлеу және басып шығару:
Қазақстан Республикасының аумағында
АЕК-тің 50%-ы
0
0
0
0
0
шетелде
5-100 АҚШ доллары
3 күнде 25 АҚШ доллары
1 күнде 30 АҚШ доллары
3-75 евро
3 күнде 17 евро
1 күнде 25 евро
3-65 ағылшын фунт стерлингі
3 күнде 15 ағылшын фунт стерлингі
1 күнде 20 ағылшын фунт стерлингі
5.
Азаматтар мен заңды тұлғалардың шетелдіктер үшін виза беру туралы өтініштерін пысықтау және Қазақстан Республикасының шетелдердегі мекемелеріне нұсқау (визалық қолдау) жіберу: бір мәрте келу-кету
АЕК-тің 20%-ы
0
0
0
0
0
екі немесе одан да көп мәрте келу-кету
АЕК-тің 50%-ы
0
0
0
0
0
6.
Бір мәртелік виза және оның мерзімін ұзарту:
Қазақстан Республикасының аумағында
60 АҚШ доллары
0
0
0
0
0
шетелде
1 - 400 АҚШ доллары
3 күнде 75 АҚШ доллары
1 күнде 100 АҚШ доллары
1-310 евро
3 күнде 65 евро
1 күнде 90 евро
1-300 ағылшын фунт стерлингі
3 күнде 60 ағылшын фунт стерлингі
1 күнде 80 ағылшын фунт стерлингі
7.
Екі мәртелік виза және оның мерзімін ұзарту:
Қазақстан Республикасының аумағында
70 АҚШ доллары
шетелде
1-400 АҚШ доллары
3 күнде 90 АҚШ доллары
1 күнде 120 АҚШ доллары
1-310 евро
3 күнде 96 евро
1 күнде 130 евро
1-300 ағылшын фунт стерлингі
3 күнде 75 ағылшын фунт стерлингі
1 күнде 100 ағылшын фунт стерлингі
8.
Үш мәртелік виза және оның мерзімін ұзарту:
Қазақстан Республикасының аумағында
90 АҚШ доллары
шетелде
1-400 АҚШ доллары

2. Выдача виз Республики Казахстан
4.
Составление и
печатание ноты
в иностранное
дипломатическое
представительст
о или
консульское
учреждение о выдаче визы:
на территории
Республики
Казахстан
50 % от
МРП
0
0
0
0
0
за границей
5 - 100
долларов
США
за 3 дня
25
долларов
США за
1 день 30
долларов
США
3 - 75
евро
за 3 дня
17 евро
за 1
день 25
евро
3 - 65
английских
фунтов
стерлингов
за 3 дня
15
английских
фунтов
стерлингов
за 1 день
20
английских
фунтов
стерлингов
5.
Проработка
обращений
граждан и
юридических лиц
о выдаче виз
для иностранцев
и направление
указания
(визовой
поддержки)
загран-
учреждениям
Республики
Казахстан:
однократный
въезд – выезд
20 % от
МРП
0
0
0
0
0
двукратный или
более въезд -
выезд
50 % от МРП
0
0
0
0
0
6.
Однократная
виза и их
продление:
на территории
Республики
Казахстан
60долларов
США
0
0
0
0
0
за границей
1 - 400долларов
США
за 3 дня
75долларов США
за 1
день 100
долларов
США
1 -
310
евро
за 3 дня
65 евро
за 1
день 90
евро
1 - 300
английских
фунтов
стерлингов
за 3 дня
60
английских
фунтов
стерлингов
за 1 день
80
английских
фунтов
стерлингов
7.
Двукратная виза
и их продление:
на территории
Республики
Казахстан
70
долларов
США
0
0
0
0
0
за границей
1- 400
долларов
США
за 3 дня
90
долларов
США
за 1
день 120
долларов
США
1 -
310
евро
за 3 дня
96 евро
за 1
день 130
евро
1 - 300
английских фунтов
стерлингов
за 3 дня
75
английских
фунтов
стерлингов
за 1 день
100английских
фунтов
стерлингов
8.
Трехкратная виза и их продление:
на территории Республики Казахстан
90
долларов
США
за границей
1 - 400
долларов
США

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
К.Мәсiмов

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов