"Қазақстан Республикасындағы экспорттық бақылау жүйесін жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 1917 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 863 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 маусымдағы № 367 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 15.06.2017 № 367 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасындағы экспорттық бақылау жүйесін жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 4 желтоқсандағы № 1917 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 54, 541-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Экспорттық бақылау мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына:
мыналар:
Ахметов - Қазақстан Республикасы Серік Нығметұлы Премьер-Министрінің бірінші
орынбасары, төраға
Есенбаев - Қазақстан Республикасы Қаржы
Мәжит Төлеубекұлы министрлігі Кедендік бақылау
комитетінің төрағасы
енгізілсін;
мына:
"Исекешев - Қазақстан Республикасы
Әсет Өрентайұлы Премьер-Министрінің орынбасары
– Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа
технологиялар министрі,
төраға",
"Рау - Қазақстан Республикасының
Альберт Павлович Индустрия және жаңа
технологиялар бірінші
вице-министрі, төрағаның
орынбасары"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Исекешев - Қазақстан Республикасының
Әсет Өрентайұлы Индустрия және жаңа
технологиялар министрі,
төрағаның орынбасары";
"Рау - Қазақстан Республикасының
Альберт Павлович Индустрия және жаңа
технологиялар бірінші
вице-министрі, хатшы";
көрсетілген құрамнан Серік Нұртайұлы Баймағанбетов, Ерлан Ысқақұлы Байтұқбаев шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 1917 "О совершенствовании системы экспортного контроля в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2012 года № 863. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2017 года № 367
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.06.2017 № 367.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 1917 "О совершенствовании системы экспортного контроля в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 54, ст. 541) следующие изменения:
в состав Комиссии по вопросам экспортного контроля, утвержденный указанным постановлением:
ввести:
Ахметова
Серика Ныгметовича
-
Первого заместителя
Премьер-Министра Республики
Казахстан, председателем
Есенбаева
Мажита Тулеубековича
-
председателя Комитета таможенного
контроля Министерства финансов
Республики Казахстан;
строки:
"Исекешев
Асет Орентаевич
-
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан,
председатель",
"Рау
Альберт Павлович
-
первый вице-министр индустрии и
новых технологий Республики
Казахстан, заместитель
председателя"
изложить в следующей редакции:
"Исекешев
Асет Орентаевич
-
Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан,
заместитель председателя",
"Рау
Альберт Павлович
-
первый вице-министр индустрии и
новых технологий Республики
Казахстан, секретарь";
вывести из указанного состава: Баймаганбетова Серика Нуртаевича, Байтукбаева Ерлана Искаковича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов