Бюджеттік кредиттер бойынша берешектің бір бөлігін өтеу есебіне ұсынылатын мүлікті Ақтөбе, Шығыс Қазақстан, Солтүстік Қазақстан, Маңғыстау облыстарының коммуналдық меншігінен республикалық меншікке айналдыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 маусымдағы № 875 Қаулысы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 192-бабына және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылғы 30 наурыздағы № 9МИО157 және 2010 жылғы 29 сәуірдегі № 9МИО110 кредиттік шарттарға сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігіне берілген бюджеттік кредит бойынша берешектің бір бөлігін өтеу есебіне ұсынылатын үйлер (пәтерлер) түріндегі мүлік осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Ақтөбе облысының коммуналдық меншігінен республикалық меншікке айналдырылсын.
2. 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 9МИО167 және 2010 жылғы 29 сәуірдегі № 9МИО109 кредиттік шарттарға сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігіне берілген бюджеттік кредит бойынша берешектің бір бөлігін өтеу есебіне ұсынылатын үйлер (пәтерлер) түріндегі мүлік осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық меншігінен республикалық меншікке айналдырылсын.

Об обращении из коммунальной собственности Актюбинской, Восточно-Казахстанской, Северо-Казахстанской, Мангистауской областей в республиканскую собственность имущества, предлагаемого в счет погашения части задолженности по бюджетным кредитам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2012 года № 875
В соответствии со статьей 192 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 «Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Обратить из коммунальной собственности Актюбинской области в республиканскую собственность имущество в виде домов(квартир), предлагаемое в счет погашения части задолженности по бюджетному кредиту, предоставленному акимату Актюбинской области в соответствии с кредитными договорами от 30 марта 2011 года № 9МИО157 и от 29 апреля 2010 года № 9МИО110, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Обратить из коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области в республиканскую собственность имущество в виде домов (квартир), предлагаемое в счет погашения части  задолженности по бюджетному кредиту, предоставленному акимату Восточно-Казахстанской области в соответствии с кредитными договорами  т 7 апреля 2011 года № 9МИО167 и от 29 апреля 2010 года № 9МИО109, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

3. 2010 жылғы 29 сәуірдегі № 9МИО106 және 2011 жылғы 30 наурыздағы № 9МИО158 кредиттік шарттарға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігіне берілген бюджеттік кредит бойынша берешектің бір бөлігін өтеу есебіне ұсынылатын үйлер (пәтерлер) түріндегі мүлік осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының коммуналдық меншігінен республикалық меншікке айналдырылсын.
4. 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 9МИО168 кредиттік шартқа сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігіне берілген бюджеттік кредит бойынша берешектің бір бөлігін өтеу есебіне ұсынылатын үйлер (пәтерлер) түріндегі мүлік осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес Маңғыстау облысының коммуналдық меншігінен республикалық меншікке айналдырылсын.

3. Обратить из коммунальной собственности Северо-Казахстанской области в республиканскую собственность имущество в виде домов (квартир), предлагаемое в счет погашения части задолженности по бюджетному кредиту, предоставленному акимату Северо-Казахстанской области в соответствии с кредитными договорами от 29 апреля 2010 года № 9МИО106 и от 30 марта 2011 года № 9 МИО158, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Обратить из коммунальной собственности Мангистауской области в республиканскую собственность имущество в виде домов (квартир), предлагаемое в счет погашения части задолженности по бюджетному кредиту, предоставленному акимату Мангистауской области в соответствии с кредитным договором от 7 апреля 2011 года № 9МИО168, согласно приложению 4 к настоящему постановлению.