Т.С. Баймұханов, Е.А. Әлімқұлов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2 шілдедегі № 902 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Тимур Сұлтанбекұлы Баймұханов Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік) төрағасының орынбасары болып тағайындалсын, Еркеғали Амантайұлы Әлімқұлов бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                           К. Мәсімов

О Баймуханове Т.С., Алимкулове Е.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2012 года № 902
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Баймуханова Тимура Султанбековича заместителем Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство), освободив от этой должности Алимкулова Еркегали Амантайулы.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов