"Озон қабатын бұзатын және құрамында солардың өнімдері бар заттарды импорттауға, экспорттауға, озон қабатын бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге, құрамында озон қабатын бұзатын заттар бар жабдықтарды жөндеуге, монтаждауға, оларға қызмет көрсетуге рұқсат беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 18 маусымдағы № 508 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № 930 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 196 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.04.2015 № 196 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Озон қабатын бұзатын және құрамында солардың өнімдері бар заттарды импорттауға, экспорттауға, озон қабатын бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге, құрамында озон қабатын бұзатын заттар бар жабдықтарды жөндеуге, монтаждауға, оларға қызмет көрсетуге рұқсат беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 18 маусымдағы № 508 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 19, 225-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Озон қабатын бұзатын және құрамында солардың өнімдері бар заттарды импорттауға, экспорттауға, озон қабатын бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге, құрамында озон қабатын бұзатын заттар бар жабдықтарды жөндеуге, монтаждауға, оларға қызмет көрсетуге рұқсат беру ережесінде:
көрсетілген ереженің 12-қосымшалары осы қаулыға 12-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген ереженің 3-қосымшасында:
1-тармақтағы «СЭҚ ТН» деген сөздер «КО СЭҚ ТН» деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген ереженің 5-қосымшасында:
«СЭҚ ТН» деген сөздер «КО СЭҚ ТН» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 11 шілдедегі
№ 930 қаулысына
1-қосымша
Озон қабатын бұзатын және құрамында
солардың өнімдері бар заттарды импорттауға,
экспорттауға, озон қабатын бұзатын заттарды
пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге, құрамында
озон қабатын бұзатын заттар бар жабдықтарды
жөндеуге, монтаждауға, оларға қызмет көрсетуге
рұқсат беру ережесіне
1-қосымша
Импорты және экспорты рұқсат негізінде жүзеге асырылатын озон қабатын бұзатын заттар тізбесі
С тізімі
1
2
3
4
5
Тауарлар тобының атауы
Тауардың атауы
КО СЭҚ ТН коды
Топ
Зат
Атауы
1
2
3
4
5
Озон қабатын бұзатын заттар
I топ
CHFCL2
(ГХФУ-21)
фтордихлорметан

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2007 года № 508 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на импорт, экспорт озоноразрушающих веществ и содержащей их продукции, производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2012 года № 930. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2015 года № 196
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.04.2015 № 196 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2007 года № 508 «Об утверждении Правил выдачи разрешений на импорт, экспорт озоноразрушающих веществ и содержащей их продукции, производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества» (САПП Республики Казахстан 2007 г., № 19, ст. 225) следующие изменения:
в Правилах выдачи разрешений на импорт, экспорт озоноразрушающих веществ и содержащей их продукции, производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества, утвержденных указанным постановлением:
приложения 12 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему постановлению;
в приложении 3 к указанным Правилам:
в пункте 1 слова «ТН ВЭД» заменить словами «ТН ВЭД ТС»;
в приложении 5 к указанным Правилам:
слова «ТН ВЭД» заменить словами «ТН ВЭД ТС».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 июля 2012 года № 930
Приложение 1
к Правилам выдачи разрешений
на импорт, экспорт озоноразрушающих
веществ и содержащей их продукции,
производство работ с использованием
озоноразрушающих веществ,
ремонт, монтаж, обслуживание
оборудования, содержащего
озоноразрушающие вещества
Перечень
озоноразрушающих веществ, импорт и экспорт которых
осуществляются на основании разрешения
Список С
1
2
3
4
5
Наименование
группы товаров
Наименование товара
Код ТН ВЭД
ТС
Группа
Вещество
Название
CHFCL2
(ГХФУ-21)
фтордихлорметан

2903 79 110 0-ден
CHF2CL
(ГХФУ-22)
дифторхлорметан
2903 71 000 0-ден
CH2FCL
(ГХФУ-31)
фторхлорметан
2903 79 110 0-ден
C2HFCL4
(ГХФУ-121)
фтортетрахлорэтан
2903 79 110 0-ден
C2HF2CL3
(ГХФУ-122)
дифтортрихлорэтан
2903 79 110 0-ден
C2HF3CL2
(ГХФУ-123а)
трифтордихлорэтан
2903 72 000 0-ден
CHCL2CF3
(ГХФУ-123)
трифтордихлорэтан
2903 72 000 0-ден
C2HF4CL
(ГХФУ-124а)
тетрафторхлорэтан
2903 79 110 0-ден
CHFCLCF3
(ГХФУ-124)
тетрафторхлорэтан
2903 79 110 0-ден
C2H2FCL3
(ГХФУ-131)
фтортрихлорэтан
2903 79 110 0-ден
C2H2F2CL2
(ГХФУ-132)
дифтордихлорэтан
2903 79 110 0-ден
C2H2F3CL
(ГХФУ-133)
трифторхлорэтан
2903 79 110 0-ден
C2H3FCL2
(ГХФУ-141)
1-фтор-2,2-дихлорэтан
2903 73 000 0-ден
CH3CFCL2
(ГХФУ-141b)
1,1,1-фтордихлорэтан
2903 73 000 0-ден
C2H3F2CL
(ГХФУ-142)
1-хлор, 2,2-дихлорэтан
2903 74 000 0-ден
CH3CF2CL
(ГХФУ-142b)
1,1,1-дифторхлорэтан
2903 74 000 0-ден
C2H4FCL
(ГХФУ-151)
фторхлорэтан
2903 79 110 0-ден
C3HFCL6
(ГХФУ-221)
фторгексахлорпропан
2903 79 110 0-ден
C3HF2CL5
(ГХФУ-222)
дифторпентахлорпропан
2903 79 110 0-ден
C3HF3CL4
(ГХФУ-223)
трифтортетрахлорпропан
2903 79 110 0-ден
C3HF4CL3
(ГХФУ-224)
тетрафтортрихлорпропан
2903 79 110 0-ден
C3HF5CL2
(ГХФУ-225)
пентафтордихлорпропан
2903 75 000 0-ден
CF3CF2CHCL2
(ГХФУ-225са)
1-трифтор, 2-дифтор, 3-дихлорпропан
2903 75 000 0-ден
CF2CLCF2CHCLF
(ГХФУ-225tb)
1,1-дифторхлор, 2-дифтор, 3-дихлорпропан
2903 75 000 0-ден
C3HF6CL
(ГХФУ-226)
гексафторхлорпропан
2903 79 110 0-ден
C3H2FCL5
(ГХФУ-231)
фторпентахлорпропан
2903 79 110 0- ден
C3H2F2CL4
(ГХФУ-232)
дифтортетрахлорпропан
2903 79 110 0-ден
C3H2F3CL3
(ГХФУ-233)
трифтортрихлорпропан
2903 79 110 0-ден
C3H2F4CL2
(ГХФУ-234)
тетрафтордихлорпропан
2903 79 110 0-ден
C3H2F5CL
(ГХФУ-235)
пентафторхлорпропан
2903 79 110 0-ден
C3H3FCL4
(ГХФУ-241)
фтортетрахлорпропан
2903 79 110 0-ден
C3H3F2CL3
(ГХФУ-242)
дифтортрихлорпропан
2903 79 110 0-ден
C3H3F3CL2
(ГХФУ-243)
трифтордихлорпропан
2903 79 110 0-ден
C3H3F4CL
(ГХФУ-244)
тетрафторхлорпропан
2903 79 110 0-ден
C3H4FCL3
(ГХФУ-251)
фтортрихлорпропан
2903 79 110 0-ден
C3H4F2CL2
(ГХФУ-252)
дифтордихлорпропан
2903 79 110 0-ден
C3H4F3CL
(ГХФУ-253)
трифторхлорпропан
2903 79 110 0-ден
C3H5FCL2
(ГХФУ-261)
фтордихлорпропан
2903 79 110 0-ден
C3H5F2CL
(ГХФУ-262)
дифторхлорпропан
2903 79 110 0-ден
C3H6FCL
(ГХФУ-271)
фторхлорпропан
2903 79 110 0-ден
II топ
CHFBr2
(ГБФУ-21В2)
фтордибромметан
2903 79 210 0-ден
СНF2Вr
(ГБФУ-22В1)
дифторбромметан
2903 79 210 0-ден
СН2FВr
(ГБФУ-31В1)
фторбромметан
2903 79 210 0-ден
С2НFВr4
(ГБФУ-21В4)
фтортетрабромэтан
2903 79 210 0-ден
С2НF2Вr3
(ГБФУ-23ВЗ)
дифтортрибромэтан
2903 79 210 0-ден
С2НF3Вr2
(ГБФУ-23В2)
трифтордибромэтан
2903 79 210 0-ден
С2НF4Вr2
(ГБФУ-24В1)
тетрафторбромэтан
2903 79 210 0-ден

из 2903 79 110 0
CHF2CL
(ГХФУ-22)
дифторхлорметан
из 2903 71 000 0
CH2FCL
(ГХФУ-31)
фторхлорметан
из 2903 79 110 0
C2HFCL4
(ГХФУ-121)
фтортетрахлорэтан
из 2903 79 110 0
C2HF2CL3
(ГХФУ-122)
дифтортрихлорэтан
из 2903 79 110 0
C2HF3CL2
(ГХФУ-123а)
трифтордихлорэтан
из 2903 72 000 0
CHCL2CF3
(ГХФУ-123)
трифтордихлорэтан
из 2903 72 000 0
C2HF4CL
(ГХФУ-124а)
тетрафторхлорэтан
из 2903 79 110 0
CHFCLCF3
(ГХФУ-124)
тетрафторхлорэтан
из 2903 79 110 0
C2H2FCL3
(ГХФУ-131)
фтортрихлорэтан
из 2903 79 110 0
C2H2F2CL2
(ГХФУ-132)
дифтордихлорэтан
из 2903 79 110 0
C2H2F3CL
(ГХФУ-133)
трифторхлорэтан
из 2903 79 110 0
C2H3FCL2
(ГХФУ-141)
1-фтор-2,2-дихлорэтан
из 2903 73 000 0
CH3CFCL2
(ГХФУ-141b)
1,1,1-фтордихлорэтан
из 2903 73 000 0
C2H3F2CL
(ГХФУ-142)
1-хлор, 2,2-дихлорэтан
из 2903 74 000 0
CH3CF2CL
(ГХФУ-142b)
1,1,1-дифторхлорэтан
из 2903 74 000 0
C2H4FCL
(ГХФУ-151)
фторхлорэтан
из 2903 79 110 0
C3HFCL6
(ГХФУ-221)
фторгексахлорпропан
из 2903 79 110 0
C3HF2CL5
(ГХФУ-222)
дифторпентахлорпропан
из 2903 79 110 0
C3HF3CL4
(ГХФУ-223)
трифтортетрахлорпропан
из 2903 79 110 0
C3HF4CL3
(ГХФУ-224)
тетрафтортрихлорпропан
из 2903 79 110 0
C3HF5CL2
(ГХФУ-225)
пентафтордихлорпропан
из 2903 75 000 0
CF3CF2CHCL2
(ГХФУ-225са)
1-трифтор, 2-дифтор,
3-дихлорпропан
из 2903 75 000 0
CF2CLCF2CHCLF
(ГХФУ-225tb)
1,1-дифторхлор,
2-дифтор,
3-дихлорпропан
из 2903 75 000 0
C3HF6CL
(ГХФУ-226)
гексафторхлорпропан
из 2903 79 110 0
C3H2FCL5
(ГХФУ-231)
фторпентахлорпропан
из 2903 79 110 0
C3H2F2CL4
(ГХФУ-232)
дифтортетрахлорпропан
из 2903 79 110 0
C3H2F3CL3
(ГХФУ-233)
трифтортрихлорпропан
из 2903 79 110 0
C3H2F4CL2
(ГХФУ-234)
тетрафтордихлорпропан
из 2903 79 110 0
C3H2F5CL
(ГХФУ-235)
пентафторхлорпропан
из 2903 79 110 0
C3H3FCL4
(ГХФУ-241)
фтортетрахлорпропан
из 2903 79 110 0
C3H3F2CL3
(ГХФУ-242)
дифтортрихлорпропан
из 2903 79 110 0
C3H3F3CL2
(ГХФУ-243)
трифтордихлорпропан
из 2903 79 110 0
C3H3F4CL
(ГХФУ-244)
тетрафторхлорпропан
из 2903 79 110 0
C3H4FCL3
(ГХФУ-251)
фтортрихлорпропан
из 2903 79 110 0
C3H4F2CL2
(ГХФУ-252)
дифтордихлорпропан
из 2903 79 110 0
C3H4F3CL
(ГХФУ-253)
трифторхлорпропан
из 2903 79 110 0
C3H5FCL2
(ГХФУ-261)
фтордихлорпропан
из 2903 79 110 0
C3H5F2CL
(ГХФУ-262)
дифторхлорпропан
из 2903 79 110 0
C3H6FCL
(ГХФУ-271)
фторхлорпропан
из 2903 79 110 0
Группа II
CHFBr2
(ГБФУ-21В2)
фтордибромметан
из 2903 79 210 0
СНF2Вr
(ГБФУ-22В1)
дифторбромметан
из 2903 79 210 0
СН2FВr
(ГБФУ-31В1)
фторбромметан
из 2903 79 210 0
С2НFВr4
(ГБФУ-21В4)
фтортетрабромэтан
из 2903 79 210 0
С2НF2Вr3
(ГБФУ-23ВЗ)
дифтортрибромэтан
из 2903 79 210 0
С2НF3Вr2
(ГБФУ-23В2)
трифтордибромэтан
из 2903 79 210 0
С2НF4Вr2
(ГБФУ-24В1)
тетрафторбромэтан
из 2903 79 210 0

С2Н2FВr3
(ГБФУ-31ВЗ)
фтортрибромэтан
2903 79 210 0-ден
С2Н2F2Вr2
(ГБФУ-32В2)
дифтордибромэтан
2903 79 210 0-ден
С2Н2F3Вr
(ГБФУ-ЗЗВ1)
трифторбромэтан
2903 79 210 0-ден
С2Н3FВr2
(ГБФУ-41В2)
фтордибромэтан
2903 79 210 0-ден
С2Н3F2Вr
(ГБФУ-42В1)
дифторбромэтан
2903 79 210 0-ден
С2Н4FВr
(ГБФУ-51В1)
фторбромэтан
2903 79 210 0-ден
С3НFВr5
(ГБФУ-21В6)
фторгексабромпропан
2903 79 210 0-ден
С3НF2Вr5
(ГБФУ-22В5)
дифторпентабромпропан
2903 79 210 0-ден
С3НF3Вr4
(ГБФУ-23В4)
трифтортетрабромпропан
2903 79 210 0-ден
С3НF4Вr3
(ГБФУ-24ВЗ)
тетрафтортрибромпропан
2903 79 210 0-ден
С3НF5Вr2
(ГБФУ-25В2)
пентафтордибромпропан
2903 79 210 0-ден
С3НF6Вr
(ГБФУ-26В1)
гексафторбромпропан
2903 79 210 0-ден
С3Н2FВr5
(ГБФУ-31В5)
фторпентабромпропан
2903 79 210 0-ден
С3Н2F2Вr4
(ГБФУ-32В4)
дифтортетрабромпропан
2903 79 210 0-ден
С3Н2F3Вr3
(ГБФУ-ЗЗВЗ)
трифтортрибромпропан
2903 79 210 0-ден
С3Н2F4Вr2
(ГБФУ-34В2)
тетрафтордибромпропан
2903 79 210 0-ден
С3Н2F5Вr
(ГБФУ-35В1)
пентафторбромпропан
2903 79 210 0-ден
С3Н3FВr4
(ГБФУ-41В4)
фтортетрабромпропан
2903 79 210 0-ден
С3Н3F2Вr3
(ГБФУ-42ВЗ)
дифтортрибромпропан
2903 79 210 0-ден
С3Н3F3Вr2
(ГБФУ-43В2)
трифтордибромпропан
2903 79 210 0-ден
С3Н3F4Br
(ГБФУ-44В1)
тетрафторбромпропан
2903 79 210 0-ден
С3Н4FВr3
(ГБФУ-51ВЗ)
фтортрибромпропан
2903 79 210 0-ден
С3Н4F2Вr2
(ГБФУ-52В2)
дифтордибромпропан
2903 79 210 0-ден
С3Н4F3Вr
(ГБФУ-53В1)
трифторбромпропан
2903 79 210 0-ден
С3Н5FВr2
(ГБФУ-61В2)
фтордибромпропан
2903 79 210 0-ден
С3Н5F2Вr
(ГБФУ-62В1)
дифторбромпропан
2903 79 210 0-ден
С3Н6FВr
(ГБФУ-71В1)
фторбромпропан
2903 79 210 0-ден
III топ
CH2BrCL
бромхлорметан
2903 79 900 0-ден
Е тізімі
р/с №
Топ
Атауы
КО СЭҚ ТН коды
1-топ
1.
СН3Вr
Бромды метил
2903 39 110 0
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 11 шілдедегі
№ 930 қаулысына
2-қосымша
Озон қабатын бұзатын және құрамында
солардың өнімдері бар заттарды импорттауға,
экспорттауға, озон қабатын бұзатын заттарды
пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге, құрамында
озон қабатын бұзатын заттар бар жабдықтарды
жөндеуге, монтаждауға, оларға қызмет көрсетуге
рұқсат беру ережесіне
2-қосымша
С және Е тізімінде санамаланған озон қабатын бұзатын заттар пайдаланылуы мүмкін өнімдер тізбесі
D тізімі
1
2
3
р/с №
Өнімдер
КО СЭҚ ТН коды
1.
Салқындататын қоспалар

С2Н2FВr3
(ГБФУ-31В3)
фтортрибромэтан
из 2903 79 210 0
С2Н2F2Вr2
(ГБФУ-32В2)
дифтордибромэтан
из 2903 79 210 0
С2Н2F3Вr
(ГБФУ-ЗЗВ1)
трифторбромэтан
из 2903 79 210 0
С2Н3FВr2
(ГБФУ-41В2)
фтордибромэтан
из 2903 79 210 0
С2Н3F2Вr
(ГБФУ-42В1)
дифторбромэтан
из 2903 79 210 0
С2Н4FВr
(ГБФУ-51В1)
фторбромэтан
из 2903 79 210 0
С3НFВr5
(ГБФУ-21В6)
фторгексабромпропан
из 2903 79 210 0
С3НF2Вr5
(ГБФУ-22В5)
дифторпентабромпропан
из 2903 79 210 0
С3НF3Вr4
(ГБФУ-23В4)
трифтортетрабромпропан
из 2903 79 210 0
С3НF4Вr3
(ГБФУ-24ВЗ)
тетрафтортрибромпропан
из 2903 79 210 0
С3НF5Вr2
(ГБФУ-25В2)
пентафтордибромпропан
из 2903 79 210 0
С3НF6Вr
(ГБФУ-26В1)
гексафторбромпропан
из 2903 79 210 0
С3Н2FВr5
(ГБФУ-31В5)
фторпентабромпропан
из 2903 79 210 0
С3Н2F2Вr4
(ГБФУ-32В4)
дифтортетрабромпропан
из 2903 79 210 0
С3Н2F3Вr3
(ГБФУ-ЗЗВЗ)
трифтортрибромпропан
из 2903 79 210 0
С3Н2F4Вr2
(ГБФУ-34В2)
тетрафтордибромпропан
из 2903 79 210 0
С3Н2F5Вr
(ГБФУ-35В1)
пентафторбромпропан
из 2903 79 210 0
С3Н3FВr4
(ГБФУ-41В4)
фтортетрабромпропан
из 2903 79 210 0
С3Н3F2Вr3
(ГБФУ-42ВЗ)
дифтортрибромпропан
из 2903 79 210 0
С3Н3F3Вr2
(ГБФУ-43В2)
трифтордибромпропан
из 2903 79 210 0
С3Н3F4Br
(ГБФУ-44В1)
тетрафторбромпропан
из 2903 79 210 0
С3Н4FВr3
(ГБФУ-51ВЗ)
фтортрибромпропан
из 2903 79 210 0
С3Н4F2Вr2
(ГБФУ-52В2)
дифтордибромпропан
из 2903 79 210 0
С3Н4F3Вr
(ГБФУ-53В1)
трифторбромпропан
из 2903 79 210 0
С3Н5FВr2
(ГБФУ-61В2)
фтордибромпропан
из 2903 79 210 0
С3Н5F2Вr
(ГБФУ-62В1)
дифторбромпропан
из 2903 79 210 0
С3Н6FВr
(ГБФУ-71В1)
фторбромпропан
из 2903 79 210 0
Группа III
CH2BrCL
бромхлорметан
из 2903 79 900 0
Список Е
п/п
Группа
Название
Коды ТН ВЭД ТС
Группа 1
1.
СН3Вr
Бромистый метил
2903 39 110 0
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 июля 2012 года № 930
Приложение 2
к Правилам выдачи разрешений
на импорт, экспорт озоноразрушающих
веществ и содержащей их продукции,
производство работ с использованием
озоноразрушающих веществ,
ремонт, монтаж, обслуживание
оборудования, содержащего
озоноразрушающие вещества
Перечень
продукции, в которой возможно использование
озоноразрушающих веществ, перечисленных в списках С и Е
Список D
п/п
Продукция
Коды ТН ВЭД ТС
1
2
3
1.
Охлаждающие смеси