Стратегиялық объектіні иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 шілдедегі № 964 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексінің 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «NEW POWER SYSTEMS LIMITED» компаниясына «Степногор тау-кен-химия комбинаты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігіндегі 100 % қатысу үлесін «ROSDALE PTE. LTD.» компаниясының пайдасына иеліктен шығару бойынша мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов

Об отчуждении стратегического объекта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2012 года № 964
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить компании «NEW POWER SYSTEMS LIMITED» совершить сделку по отчуждению 100 % доли участия в товариществе с ограниченной ответственностью «Степногорский горно-химический комбинат» в пользу компании «ROSDALE PTE. LTD.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов