"2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 шілдедегі № 993 Қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
«2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 20 наурыздағы Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«III. Нысаналы даму трансферттері» деген бөлімде:
13 «Басқалар» деген функционалдық топта:
220 «Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі» деген әкімшіде:
014 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Жамбыл облысы» деген жолдағы «2 986 446» деген сандар «2 586 446» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарағанды облысы» деген жолдағы «840 000» деген сандар «1 840 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қостанай облысы» деген жолдағы «453 575» деген сандар «882 867» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қызылорда облысы» деген жолдағы «2 182 867» деген сандар «1 453 575» деген сандармен ауыстырылсын;
«Павлодар облысы» деген жолдағы «2 670 000» деген сандар «2 370 000» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 19-4-қосымшада:
«Сомасы, мың теңге» деген 3-бағанда:
реттік нөмірі 5-жолдағы «1 273 852» деген сандар «1 007 852» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 15-жолдағы «507 338» деген сандар «773 338» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012 - 2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2012 года № 993
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2012 года.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 20 марта 2012 года «О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2012 – 2014 годы» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2012 – 2014 годы» следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе «III. Целевые трансферты на развитие»:
в функциональной группе 13 «Прочие»:
в администраторе 220 «Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан»:
в программе 014 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»:
в графе «2012 год»:
в строке «Жамбылская область» цифры «2 986 446» заменить цифрами «2 586 446»;
в строке «Карагандинская область» цифры «840 000» заменить цифрами «1 840 000»;
в строке «Костанайская область» цифры «453 575» заменить цифрами «882 867»;
в строке «Кызылординская область» цифры «2 182 867» заменить цифрами «1 453 575»;
в строке «Павлодарская область» цифры «2 670 000» заменить цифрами «2 370 000»;
в приложении 19-4 к указанному постановлению:
в графе «Сумма, тыс.тенге»:
в строке, порядковый номер 5, цифры «1 273 852» заменить цифрами «1 007 852»;
в строке, порядковый номер 15, цифры «507 338» заменить цифрами «773 338».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2012 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов