"2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 шілдедегі № 994 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 38-қосымшада:
7-бағанда:
реттік нөмірі 37-жолдағы «10 057 942» деген сандар «9 652 804» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 38-жолдағы «11 065 434» деген сандар «11 485 843» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 39-жолдағы «154 419» деген сандар «191 679» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 40-жолдағы «1 655 161» деген сандар «1 602 630» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012 - 2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2012 года № 994
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2012 – 2014 годы» следующие изменения:
в приложении 38 к указанному постановлению:
в графе 7:
в строке, порядковый номер 37, цифры «10 057 942» заменить цифрами «9 652 804»;
в строке, порядковый номер 38, цифры «11 065 434» заменить цифрами «11 485 843»;
в строке, порядковый номер 39, цифры «154 419» заменить цифрами «191 679»;
в строке, порядковый номер 40, цифры «1 655 161» заменить цифрами «1 602 630».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        К. Масимов