"Қостанайдизель" ашық акционерлік қоғамының конкурстық массасын сатудың айрықша шарттары мен тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қазандағы № 1625 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 шілдедегі № 995 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қостанайдизель» ашық акционерлік қоғамының конкурстық массасын сатудың айрықша шарттары мен тәртібі туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қазандағы № 1625 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
4-бағанның тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Мүліктің атауы»;

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2000 года № 1625 "Об особых условиях и порядке реализации конкурсной массы открытого акционерного общества "Костанайдизель"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2012 года № 995
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2000 года № 1625 «Об особых условиях и порядке реализации конкурсной массы открытого акционерного общества «Костанайдизель» следующие изменение и дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
заголовок графы 4 изложить в следующей редакции:
«Наименование имущества»;