Стратегиялық объектілерді иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 тамыздағы № 1034 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлімі) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазпочта» акционерлік қоғамына осы қаулының қосымшасында көрсетілген жылжымайтын стратегиялық объектілерді иеліктен шығару жөнінде мәмілелер рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 9 тамыздағы
№ 1034 қаулысына
қосымша
«Қазпочта» акционерліқ қоғамының иеліктен шығаруға рұқсат етілетін жылжымайтын стратегиялық объектілерінің тізбесі
р\т №
Объектінің мекенжайы (орналасқан жері)
1
Шығыс Қазақстан облысы, Глубокое ауданы, Горная Ульбинка селосы, Шоссейная көшесі, нөмірсіз үй
2
Шығыс Қазақстан облысы, Катон-Қарағай ауданы, Катон-Қарағай селосы, Топорков көшесі, № 88 үй
3
Шығыс Қазақстан облысы, Глубокое ауданы, Прапорщиково селосы, Школьная көшесі, № 20 үй
4
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепное селосы, Советская көшесі, № 2 үй
5
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Переметное кенті, Гагарин көшесі, № 67 үй
6
Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Жымпиты кенті, Досмұхамедов көшесі, № 20/2 үй

Об отчуждении стратегических объектов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2012 года № 1034
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу «Казпочта» совершить сделки по отчуждению стратегическмх объектов недвижимости, указанных в приложении к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 августа 2012 года № 1034
Перечень стратегических объектов недвижимости акционерного
общества «Казпочта», разрешаемых к отчуждению
№ п/п Адрес (место расположения) объекта
1
Восточно-Казахстанская область, Глубоковский район, село
Горная Ульбинка, улица Шоссейная, дом без номера
2
Восточно-Казахстанская область, Катон-Карагайский район,
село Катон-Карагай, улица Топоркова, дом № 88
3
Восточно-Казахстанская область, Глубоковский район, село
Прапорщиково, улица Школьная, дом № 20
4
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село
Подстепное, улица Советская, дом № 2
5
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, поселок
Переметное, улица Гагарина, дом № 67
6
Западно-Казахстанская область, Сырымский район, поселок
Жымпиты, улица Досмухамедова, дом № 20/2