"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1680 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 14 тамыздағы № 1045 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1680 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 15, 251-құжат) мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспарында:
реттiк нөмiрi 14-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 28-3-жолмен толықтырылсын:
«
28-3
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
МҚІА (келісім бойынша)
Ақпан
Сәуір
Қараша
Ә.А.Көмекбаев
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1680 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2012 года № 1045
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1680 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 15, ст. 251) следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 14, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 28-3, следующего содержания:
«
28-3
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам
государственной
службы
АДГС
(по
согла-
сованию)
Февраль
Апрель
Ноябрь
Комекбаев А.А.
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов