"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару үлгі құрылымын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 қазандағы № 1654 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 тамыздағы № 1053 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 маусымдағы № 608 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.06.2013 № 608 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 7-тармақтан қараңыз).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару үлгі құрылымын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 қазандағы № 1654 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару үлгі құрылымында:
«Республикалық маңызы бар қала, астана әкімдігі» деген 2-бөлімде:
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«13. Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы (Астана қаласы)»;
мынадай мазмұндағы 28 және 29-тармақтармен толықтырылсын:
«28. Жолаушылар көлігі басқармасы (Алматы қаласы);
29. Автомобиль жолдары басқармасы (Алматы қаласы)».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2009 года № 1654 "Об утверждении типовой структуры местного государственного управления Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2012 года № 1053. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2013 года № 608
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.06.2013 № 608 (порядок введения в действие см. п. 7).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2009 года № 1654 «Об утверждении типовой структуры местного государственного управления Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» следующие изменение и дополнения:
в Типовой структуре местного государственного управления Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 2 «Акимат города республиканского значения, столицы»:
пункт 13 изложить в следующей редакции:
«13. Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог (город Астана)»;
дополнить пунктами 28 и 29 следующего содержания:
«28. Управление пассажирского транспорта (город Алматы);
29. Управление автомобильных дорог (город Алматы)».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов