"Сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар арасында еттің жекелеген түрлерін әкелуге тарифтік квоталардың 2012 жылға арналған көлемін бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 наурыздағы № 336 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 тамыздағы № 1085 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар арасында еттің жекелеген түрлерін әкелуге тарифтік квоталардың 2012 жылға арналған көлемін бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 наурыздағы № 336 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Мыналар:
1) сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар арасында еттің жекелеген түрлерін әкелуге тарифтік квоталардың 2012 жылға (1-кезең) арналған көлемін бөлу;
2) сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар арасында еттің жекелеген түрлерін әкелуге тарифтік квоталардың 2012 жылға (2-кезең) арналған көлемін бөлу бекітілсін.»;
көрсетілген қаулымен бекітілген сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар арасында еттің жекелеген түрлерін әкелуге тарифтік квоталардың 2012 жылға (1-кезең) арналған көлемін бөлу осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес көрсетілген қаулыға қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2012 года № 336 "О распределении объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса между участниками внешнеэкономической деятельности на 2012 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2012 года № 1085
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
15 марта 2012 года № 336 «О распределении объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса между участниками внешнеэкономической деятельности на 2012 год» следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить прилагаемые:
1) распределение объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса между участниками внешнеэкономической деятельности на 2012 год (1 этап);
2) распределение объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса между участниками внешнеэкономической деятельности на 2012 год (2 этап).»;
распределение объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса между участниками внешнеэкономической деятельности на 2012 год (1 этап), утвержденное указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить приложением к указанному постановлению согласно
приложению 2 к настоящему постановлению.