Стратегиялық объектіні иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 тамыздағы № 1103 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексінің 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «ҚазТрансГаз» акционерлік қоғамына Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі № 939 қаулысына сәйкес «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамына (бұдан әрі – «Самұрық-Қазына» АҚ) берілген жоғары, орта және төмен қысымды газ құбырлары мен олардың құрылыстарын «Самұрық-Қазына» АҚ пайдасына айырбастауға «Самұрық-Энерго» акционерлік қоғамының акциялар пакетінің 5,6 %-ын иеліктен шығару жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

Об отчуждении стратегического объекта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2012 года № 1103
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу «КазТрансГаз» совершить сделку по отчуждению 5,6% пакета акций акционерного общества «Самрук-Энерго» в пользу акционерного общества «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» (далее – АО «Самрук-Казына») в обмен на газопроводы высокого, среднего и низкого давления и сооружения на них, переданные АО «Самрук-Казына» в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2010 года № 939.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов