"Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2012 жылға арналған лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы № 67 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 қыркүйектегі № 1158 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2012 жылға арналған лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы № 67 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2012 жылға арналған лимиттерінде:
«Балқаш көлі және Іле өзенінің сағасы», «Қапшағай су қоймасы», «Сырдария өзені», «Ақтөбе облысы», «Алматы облысы», «Қостанай облысы», «Қызылорда облысы», «Павлодар облысы» деген бөлімдер осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
«Бұқтырма су қоймасы» деген бөлімде:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2012 года № 67 "Об утверждении лимитов вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2012 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2012 года № 1158
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2012 года № 67 «Об утверждении лимитов вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2012 год» следующие изменения и дополнения:
в лимитах вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2012 год, утвержденных указанным постановлением:
разделы «Озеро Балхаш и дельта реки Или», «Капшагайское водохранилище», «Река Сырдарья», «Актюбинская область», «Алматинская область», «Костанайская область», «Кызылординская область», «Павлодарская область» изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в разделе «Бухтарминское водохранилище»:

реттік нөмірі 10-жолдағы «155,0» деген сандар «304,6» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11-жолдағы «1909,0» деген сандар «2058,6» деген сандармен ауыстырылсын;
«Зайсан көлі» деген бөлімде:
реттік нөмірі 11-жолдағы «126,0» деген сандар «238,6» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жолдағы «5002,0» деген сандар «5114,6» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақмола облысы» деген бөлімде:
реттік нөмірі 50-жолдағы «204,54», «138,25» деген сандар тиісінше «208,94», «142,65» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке, порядковый номер 10, цифры «155,0» заменить цифрами  «304,6»;
в строке, порядковый номер 11, цифры «1909,0» заменить цифрами  «2058,6»;
в разделе «Озеро Зайсан»:
в строке, порядковый номер 11, цифры «126,0» заменить цифрами «238,6»;
в строке, порядковый номер 12, цифры «5002,0» заменить цифрами «5114,6»;
в разделе «Акмолинская область»:
в строке, порядковый номер 50, цифры «204,54», «138,25» заменить соответственно цифрами «208,94», «142,65»;