"Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 қыркүйектегі № 1161 Қаулысы
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 10-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес Алматы қаласының шекарасы оның шегіне жалпы алаңы 11920,93 гектар Алматы облысы, оның ішінде алаңы 8360,52 гектар Қарасай ауданы және алаңы 3560,41 гектар Талғар ауданы жерінің бір бөлігін қоса отырып өзгертілсін.
2. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2012 жылғы « »
№ Жарлығына қосымша
Алматы қаласының шегіне қосылатын Алматы облысы жерлері
бөлігінің экспликациясы
гектар
р/с №
Аудандардың  атауы
Барлық жер
Оның ішінде
Ауылшаруашылық алқаптары
Су қорының жерлері
Өнеркәсіп, көлік, байланыс және ауылшаруашылығынан өзге мақсатқа арналған жерлер
Тұрғын  үй құрылысының жерлері
Ерекше қорғалатынтабиғи аумақтардың жерлері
Басқа жерлер
Егістік
Көпжылдық өсімдіктер
Жайылым
1.
Қарасай

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об изменении границ города Алматы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2012 года № 1161
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «Об изменении границ города Алматы».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Об изменении границ города Алматы
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» постановляю:
1. Изменить границы города Алматы, включив в его черту часть земель Алматинской области общей площадью 11920,93 гектар, в том числе Карасайского рай она площадью 8360,52 гектар и Талгарского района площадью 3560,41 гектар, согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от « » 2012 года №
Экспликация
части земель Алматинской области включаемых в черту
города Алматы
гектар
п/п
Наимено-
вание
районов
Всего
зе-
мель
В том числе
Сельскохозяйственных
угодий
Земли
вод-
ного
фонда
Земли
промыш-
ленности,
транспор-
та, связи
и иного
несельс-
кохозяй-
ственного
назна-
чения
Земли
жилой
заст-
ройки
Земли
особо
охраняе-
мых
природ-
ных
террито-
рий
Прочие
земли
Пашня
Много-
летние
насаж-
дения
Паст-
бища
1.
Карасайский