"ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 1184 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi заңнамада белгіленген тәртіппен Дулат Нулиұлы Айтжановтың «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамының басқарма төрағасы болып сайлануын қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                           К. Мәсімов

Отдельные вопросы акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2012 года № 1184
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Айтжанова Дулата Нулиевича председателем правления акционерного общества «Национальный управляющий холдинг «КазАгро».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов