"Қазақстан Республикасы әдiлет органдары қылмыстық-атқару жүйесі мекемелерiнiң қызметкерлерiне арналған жүктеме нормативтерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 қазандағы № 1053 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі № 1199 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы әдiлет органдары қылмыстық-атқару жүйесі мекемелерiнiң қызметкерлерiне арналған жүктеме нормативтерiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 қазандағы № 1053 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2005 года № 1053 "Об утверждении нормативов нагрузки для сотрудников учреждений уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2012 года № 1199
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2005 года № 1053 «Об утверждении нормативов нагрузки для сотрудников учреждений уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов