"Салалық арттырушы коэффициенттерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 9 маусымдағы № 548 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қыркүйектегі № 1220 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 762 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.09.2015 № 762 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Салалық арттырушы коэффициенттерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 9 маусымдағы № 548 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 29, 286-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«1) тау-кен металлургия саласында – 1,8;»;
7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«7) электр энергетикасы саласында – 2,0;».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2008 года № 548 "Об утверждении повышающих отраслевых коэффициентов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2012 года № 1220. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2015 года № 762
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.09.2015 № 762 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2008 года № 548 «Об утверждении повышающих отраслевых коэффициентов» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 29, ст. 286) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) в горно-металлургической отрасли – 1,8;»;
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
«7) в области электроэнергетики – 2,0;».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов