"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2318 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қыркүйектегі № 1223 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1542 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1542 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2318 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010ж., №5, 63-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген «Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 19 қыркүйектегі
№ 1223 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 2318 қаулысымен
бекітілген
«Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру»
мемлекеттік қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. «Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) мекенжайлары осы стандартқа 1 және 2-қосымшаларда көрсетілген аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер әкімінің аппараты, облыстық маңызы бар қаланың ауыл шаруашылығы бөлімдері (бұдан әрі – ЖАО), сондай-ақ баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – Орталықтар) көрсетеді.
Шалғай орналасқан елді мекендердегі тұрғындардың мемлекеттік қызметтерге қол жетімділігін қамтамасыз ету мақсатында, мемлекеттік қызметтерді Мобильді орталықтары арқылы көрсетуге жол беріледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет «Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабы, 1-тармағының 3) тармақшасы, «Ақпараттандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңының 29-бабының 4-тармағы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат көздері:

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2318 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2012 года № 1223. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1542
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1542 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2318 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 5, ст. 63) следующее изменение:
стандарт государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства», утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 сентября 2012 года № 1223
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2009 года № 2318
Стандарт государственной услуги
«Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства»
1. Общие положения
1. Государственную услугу «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства» (далее – государственная услуга) оказывают аппарат акима города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельских) округов), отделы сельского хозяйства городов областного значения (далее – МИО), а также центры обслуживания населения на альтернативной основе (далее – Центры), адреса которых указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему стандарту.
В целях обеспечения доступности государственных услуг жителям отдаленных населенных пунктов допускается оказание государственной услуги через Мобильные Центры.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 3) пункта 1 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года «О государственной адресной социальной помощи», пункта 4 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «Об информатизации».
4. Источниками информации о государственной услуге являются:

1) осы стандартқа 1 және 2-қосымшаларда көрсетілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің (www.minagri.gov.kz) және ЖАО интернет-ресурстары;
2) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру жөніндегі комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының (бұдан әрі – «Орталық» РМК) интернет-ресурсы: www.con.gov.kz;
3) «электрондық үкіметтің» www.gov.kz веб-порталы;
4) ресми ақпарат көздері және осы стандартқа 2-қосымшаға сәйкес орталықтардың ғимараттарында орналасқан стенділер;
5) call-орталығы ақпараттық-анықтама қызметі (1414) болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама (қағаз жеткізгіште) не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері ЖАО-ға өтініш берген кезде:
1) мемлекеттік қызмет өтініш берілген сәттен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетіледі;
2) өтініш беруші өтініш берген күні көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейiнгi күтудiң ең жоғары шектi уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары шектi уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
Орталықтарға өтініш берген кезде:
1) мемлекеттiк қызметтi алушы осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі 2 (екі) жұмыс күнінен аспайды;
2) өтініш беруші өтініш берген күні көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі күтудің ең жоғары шекті уақыты 20 (жиырма) минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары шектi уақыты 20 (жиырма) минуттан аспайды;
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Жұмыс кестесі:
1) ЖАО: демалыс және мереке күндерін қоспағанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес күн сайын дүйсенбі мен жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін ұсынады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
2) Орталықтар: мемлекеттік қызметті демалыс және мереке күндерін қоспағанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес күн сайын дүйсенбі мен сенбі аралығында сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз көрсетіледі. Қабылдау тездетілген қызмет көрсетусіз «электронды» кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
Мобильді орталықтар Орталық бекіткен кестеге сәйкес, бір елді мекенде аптасына бір рет алты сағаттан кем емес уақытта құжаттар қабылдауды жүзеге асырады.

1) интернет-ресурсы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (www.minagri.gov.kz) и МИО, указанные в приложениях 1 и 2 к настоящему стандарту;
2) интернет-ресурс Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – РГП «Центр»): www.con.gov.kz;
3) веб-портал «электронного правительства» www.e.gov.kz;
4) официальные источники информации и стенды, расположенные в зданиях Центров по адресам, указанным в приложении 2 к настоящему стандарту;
5) информационно-справочная служба call-центра (1414).
5. Результатом оказываемой государственной услуги является справка о наличии личного подсобного хозяйства (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги при обращении в МИО:
1) государственная услуга оказывается с момента обращения, в течение 2 (двух) рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 10 (десяти) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
при обращении в Центры:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи необходимых документов получателем государственной услуги, указанных в пункте 11 настоящего стандарта – не более 2 (двух) рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 20 (двадцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 20 (двадцати) минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. График работы:
1) МИО: ежедневно, с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2) Центров: государственная услуга предоставляется ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва. Прием осуществляется в порядке «электронной» очереди, без ускоренного обслуживания.
Мобильные Центры осуществляют прием документов согласно утвержденному Центром графику, не менее шести рабочих часов в одном населенном пункте 1 раз в неделю.

10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға жағдайлар жасалады (күтуге арналған зал, құжаттарды толтыру орындары қажетті құжаттар тізбесі және оларды толтыру үлгілері бар стенділермен жарақталады). ЖАО және орталықтардың ғимараттары физикалық мүмкіндіктері шектеулі адамдардың кіруіне арналған пандусы бар кіреберіспен жабдықталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы немесе оның өкілі (нотариалды куәландырылған сенімхат бойынша) мынадай құжаттарды ұсынады:
1) ЖАО-ға өтініш жасаған кезде мемлекеттік қызметті алушы жеке куәлігінің түпнұсқасын және оның көшірмелерін (салыстырып тексергеннен кейін жеке куәліктің түпнұсқасы қайтарылады) ұсына отырып, ауызша нысанда жүгінеді;
2) орталықтарға өтініш жасаған кезде мемлекеттік қызметті алушы осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш және жеке куәлігінің түпнұсқасын береді.
Мемлекеттік ақпараттық жүйелерде қамтылған мемлекеттік қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат туралы мәліметті орталық қызметкері уәкілетті тұлғаның ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжаттар нысанында Орталықтың ақпараттық жүйесі арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.
Осы тармақтың 2) тармақшасында көрсетілген құжаттарды қабылдаған кезде Орталықтың және уәкілетті органның қызметкері мемлекеттік қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжаттардың түпнұсқасының түпнұсқалығын, сенімхаттарды мемлекеттік органдардың тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерінен алынған мәліметтермен салыстырып тексереді, осыдан кейін тұпнұсқаларын алушыға қайтарады.
12. Орталықтарда бекітілген нысандағы өтініш бланкілері осы стандартқа 2-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша күту залында арнайы тағандарда, сондай-ақ, Орталық РМК интернет-ресурстарында орналастырылады: www.con.gov.kz.
13. Мемлекеттік қызметті алушы осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды осы стандартқа 1 және 2-қосымшаларда көрсетілген мекенжайлар бойынша ЖАО мен Орталықтардың қызметкерлеріне тапсырады.
Орталықтарда құжаттарды қабылдау «кедергісіз» қызмет көрсету арқылы операциялық залда жүзеге асырылады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) сұранымды қабылдау нөмірі және күні;
2) сұратылған мемлекеттік қызметтің түрі;

10. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (зал для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения). Здания МИО и Центров оборудованы входом с пандусами, предназначенными для доступа людей с ограниченными физическими возможностями.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги либо его представитель (по нотариально удостоверенной доверенности) представляют следующие документы:
1) при обращении в МИО получатель государственной услуги обращается в устной форме с предоставлением оригинала документа, удостоверяющего личность и его копии (после сверки оригинал документа, удостоверяющего личность, возвращается);
2) при обращении в Центры получатель государственной услуги предоставляет заявление по форме, согласно приложению 3 к настоящему стандарту и оригинал документа, удостоверяющего личность.
Сведения о документе, удостоверяющего личность получателя государственной услуги, содержащиеся в государственных информационных системах работник центра получает из соответствующих государственных информационных систем посредством информационной системы Центра в форме электронных документов, удостоверенных ЭЦП уполномоченного лица.
При приеме документа, указанного в подпункте 2) настоящего пункта, работник Центра и уполномоченного органа сверяют подлинность оригинала документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги, доверенности со сведениями, предоставленными из соответствующих государственных информационных систем государственных органов, после чего оригинал документа возвращается получателю.
12. В Центрах бланки заявлений, утвержденной формы, размещаются на специальной стойке в зале ожидания, по адресам, указанным в приложении 2 к настоящему стандарту, а также на интернет-ресурсе РГП «Центр»: www.con.gov.kz.
13. Получатель государственной услуги сдает необходимые документы, указанные в пункте 11 настоящего стандарта, работникам МИО и Центров по адресам, указанным в приложениях 1 и 2 к настоящему стандарту.
Прием документов в Центрах осуществляется в операционном зале посредством «безбарьерного» обслуживания.
14. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;

3) қоса берілген құжаттардың саны және атауы;
4) мемлекеттік қызметтің нәтижелерін беру күні (уақыты) және орны;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда);
6) өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары көрсетіледі.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі мемлекеттік қызметті алушыға немесе оның өкіліне (нотариалды куәландырылған сенімхат бойынша) жеке өзі келген кезде беріледі.
Орталықта мемлекеттік қызметтің нәтижелерін беруді «терезелер» арқылы Орталық қызметкері жүзеге асырады.
Егер мемлекеттік қызметті алушы қызмет нәтижесі үшін белгіленген мерзімде келмеген жағдайда, Орталық олардың бір ай ішінде сақталуын қамтамасыз етеді, одан кейін оларды ЖАО тапсырады.
16. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсетуге мынадай жағдайларда:
1) осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың толық емес пакетін ұсынғанда;
2) ЖАО-ның шаруашылық кітабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректер жоқ болғанда;
3) «Ақпараттандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңының 40-бабында көзделген негіздемелер бойынша бас тартылады.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуші ЖАО-ның және Орталықтардың лауазымды адамдары өз қызметінде мынадай қағидаттарды басшылыққа алады:
1) қарапайымдық таныту, өзінің лауазымдық жағдайын баса көрсетпеу және пайдаланбау;
2) сыпайы және әдепті болу;
3) құжаттарды қарау кезінде төрешілдік пен сөзбұйдаға салу көріністеріне жол бермеу, олар бойынша белгіленген мерзімде қажетті шаралар қабылдау;
4) мемлекеттік қызметті алушы құжаттарының сақталуын, қорғалуын және мазмұны туралы ақпараттың құпиялығын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижелері осы стандартқа 4-қосымшаға сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Мемлекеттік қызмет көрсететін ЖАО-ның жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және тиімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәні Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің тиісті бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. ЖАО лауазымды адамдарының әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым беру тәртібін түсіндіруді, сондай-ақ шағымды дайындауға көмек көрсетуді ЖАО кеңсесінің лауазымды адамдары осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша жүзеге асырады.
Орталық қызметкерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым беру тәртібі туралы ақпаратты call-орталықтың ақпараттық-анықтама қызметінің (1414) телефоны бойынша немесе осы стандартқа 2-қосымшада көрсетілген мекенжайлар мен телефондар арқылы алуға болады.

3) количества и названия приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи результатов государственной услуги;
5) фамилии, имени, (при наличии) отчества работника принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, (при наличии) отчества заявителя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя, и их контактных телефонов.
15. Результат оказания государственной услуги выдается получателю государственной услуги либо его представителю (по нотариально удостоверенной доверенности) при личном посещении.
В Центре выдача результатов государственной услуги осуществляется работником Центра посредством «окон».
В случаях, если получатель государственной услуги не обратился за результатом услуги в указанный срок, Центр обеспечивает их хранение в течение одного месяца, после чего передает их в МИО.
16. В оказании государственной услуги получателю государственной услуги будет отказано в следующих случаях:
1) предоставления неполного пакета документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта;
2) отсутствия данных о наличии личного подсобного хозяйства в по хозяйственной книге МИО;
3) при обслуживании в Центрах по основаниям, предусмотренным статьей 40 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «Об информатизации».
3. Принципы работы
17. В своей деятельности должностные лица МИО и Центров, оказывающие государственную услугу, руководствуются следующими принципами:
1) проявлять скромность, не подчеркивать и не использовать свое должностное положение;
2) быть вежливыми и корректными;
3) не допускать проявлений бюрократизма и волокиты при рассмотрении документов, в установленные сроки принимать по ним необходимые меры;
4) обеспечить сохранность, защиту и конфиденциальность информации о содержании документов потребителя государственной услуги.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги получателю государственной услуги измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением 4 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственных услуг, по которым оценивается работа МИО, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются соответствующим приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
5. Порядок обжалования
20. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействия) должностных лиц МИО, а также оказание содействия в подготовке жалобы осуществляется должностными лицами канцелярии МИО по адресам, указанным в приложении 1 настоящему стандарту.
Информацию о порядке обжалования действий (бездействия) работника Центра можно получить по телефону информационно-справочной службы call-центра (1414) либо по адресам и телефонам, указанным в приложении 2 к настоящему стандарту.

21. ЖАО-ның мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерімен келіспеген жағдайда шағым осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша аудан әкімінің және облыс әкімінің (тиісінше) атына беріледі, шағым ЖАО-ға демалыс және мереке күндерінен басқа жұмыс күндері, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін беріледі.
Орталық көрсеткен мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда шағым мекенжайы мен телефоны осы стандартқа 26-тармақта көрсетілген «Орталық» РМК беріледі.
22. Дұрыс қызмет көрсетілмеген жағдайда шағым осы стандартқа 1 және 2-қосымшаларда көрсетілген мекенжайлар бойынша кент, ауыл (село), ауылдық округ әкімінің, Орталықтың немесе «Орталық» РМК басшысының атына беріледі, шағым ЖАО-ға демалыс және мереке күндерінен басқа жұмыс күндері сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін беріледі.
23. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда мемлекеттік қызметті алушы заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.
24. ЖАО, Орталықтарда немесе «Орталық» РМК қолма-қол және поштамен келіп түскен шағымды қабылдағанын растайтын оның Орталық және Орталық РМК кеңсесінде (шағымның екінші данасында немесе шағымға ілеспе хатта мөртабан, кіріс нөмірі және тіркелген күні қойылады) тіркелуі болып табылады.
Мемлекеттік қызметті алушыға шағымды қабылдаған адам шағымның қабылданғанын растайтын байланыс деректері көрсетілген талон береді, онда нөмірі, күні, шағымды қабылдаған адамның тегі көрсетіледі.
Шағымды қарау нәтижелері туралы мемлекеттік қызметті алушыға тіркелгеннен кейін 3 (үш) жұмыс күні ішінде жазбаша түрде хабарланады және пошта арқылы жіберіледі.
25. Қосымша ақпаратты осы стандартқа 1 және 2-қосымшаларда көрсетілген мекенжайлар бойынша ЖАО-дан және Орталықтан алуға болады.
26. «Орталық» РМК: Астана қаласы, Республика даңғылы, 43 А үй, телефон: 8 (7172) 94-99-95, интернет-ресурс: www.con.gov.kz.
«Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
1-қосымша
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) әкімдіктерінің тізбесі
№ Р/с
Облыстар, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) әкімдіктерінің атаулары
Орналасқан мекенжайы
Байланыс деректері
1
2
3
4
Ақмола облысы
1.
«Ақмола облысы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Көкшетау қ., Абай к., 83.
тел. 8 (7162)25-79-22, 25-70-93 E-mail: economy_cx@mail.ru, kanz_akim@akmo.kz
2.
«Көкшетау қаласы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы,Көкшетау қ., М. Әуезов к., 141.

21. В случаях несогласия с результатами оказания государственной услуги МИО, жалоба подается на имя районного акима и акима области (соответственно) по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту, в МИО в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов.
В случае несогласия с результатами оказанной Центром государственной услуги, жалоба подается в РГП «Центр», адрес и телефон которого указан в пункте 26 настоящего стандарта.
22. В случаях некорректного обслуживания, жалоба подается на имя акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, руководителю Центра или в РГП «Центр», по адресам, указанным в приложениях 1 и 2 к настоящему стандарту, в МИО в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов.
23. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги, получатель государственной услуги вправе обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Подтверждением принятия жалобы в МИО, Центрах или РГП «Центр», поступившей как нарочно, так и почтой, является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата регистрации проставляются на втором экземпляре жалобы или сопроводительном письме к жалобе) в канцелярии Центра или РГП «Центр».
Получателю государственной услуги в подтверждение о принятии его жалобы лицом, принявшим жалобу, выдается талон, в котором указывается номер, дата, фамилия лица, принявшего жалобу, с указанием контактных данных.
О результатах рассмотрения жалобы получателю государственной услуги сообщается в письменном виде в течение 3 (трех) рабочих дней после их регистрации и отправляется по почте.
25. Дополнительную информацию можно получить в МИО и Центрах, по адресам, указанным в приложениях 1 и 2 к настоящему стандарту.
26. Адрес РГП «Центр», расположенное по адресу: город Астана, проспект Республики, дом 43А, телефон: 8(7172)-94-99-95, интернет-ресурс: www.con.gov.kz.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
«Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства»
Перечень
акиматов областей, районов (городов областного значения)
п/п
Наименование
акиматов
областей,
районов (городов
областного
значения)
Адрес
месторасположения
Контактные данные
1
2
3
4
Акмолинская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Акмолинской
области»
Акмолинская область,
г. Кокшетау,
ул. Абая, 83.
тел. 8 (7162) 25-79-22,
25-70-93,
Е-mail:
economy_cx@mail.ru,
kanz_akim@akmo.kz
2.
ГУ «Аппарат акима
города Кокшетау»
Акмолинская
область,
г. Кокшетау
ул. Ауэзова, 141.

тел. 8 (7162)25-28-45,
E-mail:
akymat_kokshetau@mail.ru
3.
«Степногор қаласы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Степногор қ., 4 ш.а., 1 үй.
тел. 8 (716245) 6-14-25,
E-mail: stepoko1@mail.ru
4.
«Ақкөл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Ақкөл ауданы, Ақкөл қ., Нұрмағамбетов к., 94.
тел. 8 (71638) 2-02-82, Е- mail: akkol_orgotdel@mail.ru
5.
«Аршалы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы к., Тәшенов к., 47.
тел. 8 (71644) 2-11-68, Е- mail: archal_ak@inbox.ru
6.
«Астрахан ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Астрахан а., Әл Фараби к., 50.
тел. 8 (71641) 2-21-33, Е- mail: astr_zm@mail.ru
7.
«Атбасар ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қ., Уәлиханов к., 9.
тел. 8 (71643) 2-43-43, Е-mail: atbasar_oko@mail.ru
8.
«Бұланды ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қ., Некрасов к., 19.
тел. 8 (71646) 2-12-92, Е- mail: bulakimat@mail.ru
9.
«Бурабай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қ., Абылайхан к., 32.
тел. 8 (71636) 4-33-54, Е- mail: lieve@kokshetau.online.kz
10.
«Егіндікөл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл а., Жеңіс к., 6.
тел. 8 (71642) 2-14-33, Е- mail: egin_akm@mail.ru
11.
«Еңбекшілдер ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Еңбекшілдер ауданы, Степняк қ., Біржан сал к., 23.
тел. 8 (71639) 2-15-41, Е- mail: enbek21@rambler.ru
12.
«Ерейментау ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Ерейментау қ., Құнанбаев к., 121.
тел. 8 (71633) 2-13-33, Е- mail: orgotd_erem@mail.ru
13.
«Есіл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Есіл қ., Қонаев к., 6.
тел. 8 (71647) 2-14-47, Е- mail: esil_org@mail.kz
14.
«Жақсы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жақсы а., Достық к., 3.
тел. 8 (71635) 2-15-61, Е- mail: jaksakimat@mail.ru
15.
«Жарқайың ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Жарқайың ауданы, Державинск қ., Ленин к., 34.
тел. 8 (71648) 9-10-01, Е- mail: akm-jarkain@mail.kz
16.
«Зеренді ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Зеренді а., Бейбітшілік к., 67.
тел. 8 (71632) 2-12-70, Е- mail: akim_zer@kokshetau.online.kz
17.
«Қорғалжын ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын а., Болғанбаев к., 9.
тел. 8 (71637) 2 13-66, Е- mail: korgakim@mail.kz
18.
«Сандықтау ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Балқашино а., Абылайхан к., 117.
тел. 8 (71640) 9-17-42, Е- mail: sand_akimat@mail.kz
19.
«Целиноград ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Ақмол а., Гагарин к., 14.

тел. 8(7162)25-28-45,
E-mail:
akymat_kokshetau@mail.ru
3.
ГУ «Аппарат акима
города
Степногорск»
Акмолинская область,
г. Степногорск,
микрорайон № 4,
д. 1.
тел. 8 (716245) 6-14-25,
E-mail: stepokol@mail.ru
4.
ГУ «Аппарат акима
Аккольского
района»
Акмолинская область,
Аккольский район,
г. Акколь, ул.
Нурмагамбетова, 94.
тел. 8(71638)2-02-82,
Е- mail:
akkol_orgotdel@mail.ru
5.
ГУ «Аппарат акима
Аршалынского
района»
Акмолинская область,
Аршалынский район,
п. Аршалы, ул.
Ташенова, 47.
тел. 8(71644)2-11-68,
Е- mail:
archal_ak@inbox.ru
6.
ГУ «Аппарат акима
Астраханского
района»
Акмолинская область,
Астраханский район,
с. Астраханка,
ул. Аль-Фараби, 50.
тел. 8(71641)2-21-33,
Е- mail: astr_zm@mail.ru
7.
ГУ «Аппарат акима
Атбасарского
района»
Акмолинская область,
Атбасарский район,
г. Атбасар, ул.
Валиханова, 9.
тел. 8(71643)2-43-43,
E-mail:
atbasar_oko@mail.ru
8.
ГУ «Аппарат акима
Буландинского
района»
Акмолинская область,
Буландинский район,
г. Макинск, ул.
Некрасова, 19.
тел. 8(71646)2-12-92,
Е- mail: bulakimat@mail.ru
9.
ГУ «Аппарат акима
Бурабайского
района»
Акмолинская область,
Бурабайский район,
г. Щучинск, ул.
Абылайхана, 32.
тел. 8(71636)4-33-54,
Е- mail:
lieve@kokshetau.online.kz
10.
ГУ «Аппарат акима
Егиндыкольского
района»
Акмолинская область,
Егиндыкольский
район,
с. Егиндыколь, ул.
Победы, 6.
тел. 8(71642)2-14-33,
Е- mail: egin_akm@mail.ru
11.
ГУ «Аппарат акима
Енбекшильдерского
района»
Акмолинская область,
Енбекшильдерский
район,
г. Степняк, ул.
Биржан сала, 23.
тел. 8(71639)2-15-41,
Е- mail:
enbek21@rambler.ru
12.
ГУ «Аппарат акима
Ерейментауского
района»
Акмолинская область,
Ерейментауский
район,
г. Ерейментау, ул.
Кунанбаева, 121.
тел. 8(71633)2-13-33,
Е- mail:
orgotd_erem@mail.ru
13.
ГУ «Аппарат акима
Есильского
района»
Акмолинская область,
Есильский район,
г. Есиль, ул.
Кунаева, 6.
тел. 8(71647)2-14-47,
Е- mail: esil_org@mail.kz
14.
ГУ «Аппарат акима
Жаксынского
района»
Акмолинская область,
Жаксынский район,
с. Жаксы, ул.
Дружбы, 3.
тел. 8(71635)2-15-61,
E-mail: jaksakimat@mail.ru
15.
ГУ «Аппарат акима
Жаркаинского
района»
Акмолинская область,
Жаркаинский район,
г. Державинск,
ул. Ленина, 34.
тел. 8(71648)9-10-01,
E-mail:
akm-jarkain@mail.kz
16.
ГУ «Аппарат акима
Зерендинского
района»
Акмолинская область,
Зерендинский район,
с. Зеренда, ул.
Мира, 67.
тел. 8(71632)2-12-70,
Е- mail:
akim_zer@kokshetau.online.
kz
17.
ГУ «Аппарат акима
Коргалжынского
района»
Акмолинская область,
Коргалжынский
район,
с. Коргалжын,
ул. Болганбаева, 9.
тел. 8(71637)2 13-66,
Е-mail: korgakim@mail.kz
18.
ГУ «Аппарат акима
Сандыктауского
района»
Акмолинская область,
Сандыктауский район,
с. Балкашино,
ул. Абылайхана, 117.
тел. 8(71640)9-17-42,
E-mail:
sand_akimat@mail.kz
19.
ГУ «Аппарат акима
Целиноградского
района»
Акмолинская область,
Целиноградский
район,
с. Акмол, ул.
Гагарина, 14.

тел. 8 (71651) 3-11-02, Е- mail: apparat@mail.kz
20.
«Шортанды ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Шортанды а., Абылайхан к., 20.
тел. 8 (71631) 2-12-13, Е- mail: shortakim@mail.ru
Ақтөбе облысы
1.
«Ақтөбе облысы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қ., Әбілқайыр хан д-лы, 40.
тел: 8 (7132) 54-28-63, факс: 56-49-07; E-mail: social_sfera_@mail.ru, ainura_aktobe@mail.ru
2.
«Әйтеке би ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Әйтеке би ауданы, Комсомол а., Т. Жүргенов к., 45.
тел/факс 8 (71339) 21-2-16 E-mail: aitekebi_akimat@mail.ru
3.
«Алға ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Алға қ., 5 ш.а., 4 үй.
тел: 8 (71337) 3-32-03, 3-32-04, факс: 3-34-76 E-mail: algaaconomotdel@mail.ru
4.
«Байғанин ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы, Қарауылкелді а., Д. Қонаев к., 36.
тел: 8 (71345) 22-8-74, факс: 22-2-30 E-mail: eralin@mail.ru
5.
«Ырғыз ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы, Алтынсарин к., 7.
тел: 8 (71343) 21-5-74, факс: 21-3-11 E-mail: irgizplan@mail.ru
6.
«Қарғалы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Бадамша а., Әбілқайыр хан к., 38.
тел: 8 (71342) 22-7-92, факс: 23-1-03 E-mail: ekonom_kargala.5@mail.ru
7.
«Қобда ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Қобда а., Астана к., 48.
тел: 8 (71341) 21-5-52, факс: 21-4-51 E-mail: kobdaeconomika@rambler.ru
8.
«Мәртөк ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Мәртөк а., Сейфуллин к., 36.
тел: 8 (71331) 21-8-77, факс: 21-5-55 E-mail: ekonomplan.mar@mail.ru
9.
«Мұғалжар ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы, Қандыагаш қ., Гагарин к., 6.
тел: 8 (71333) 3-64-14, факс: 54-17-39 E-mail:mugalekonomotdel@mail.ru
10.
«Темір ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Шұбарқұдық к., Желтоқсан к., 8.
тел: 8 (71346) 2-25-19, факс: 2-22-50 E-mail: temir_econom@mail.ru
11.
«Ойыл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Ойыл ауданы, Ойыл а., Құрманғазы к.,43.
тел: 8 (71332) 2-19-32, факс: 2-17-11 E-mail: econuil@mail.ru
12.
«Хромтау ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Хромтау қ., М. Горький к., 9.
тел: 8 (71336) 21-1-41, факс: 27-5-68 E-mail: hromtaubydhzet08@rambler.ru
13.
«Шалқар ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шалқар қ., Есет Көтібарұлы к., 33.
тел: 8 (71335) 21-4-35, 21-4-32, 23-4-62 E-mail: Shalkar-ekonom@mail.ru
Алматы облысы
1.
«Алматы облысы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Талдықорған қ. Тәуелсіздік к., 38.
тел. 8 (7282) 27-13-46, 27-18-33, 27-07-43; E-mail: obl_dsh@almaty-reg.kz, tkoblakimat@global.kz
2.
«Ақсу ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Ақсу ауданы, Жансүгіров к., Желтоқсан к., 5.
тел/ факс: 8 (72832) 2-17-52, 2-15-51
3.
«Алакөл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Алакөл ауданы, Үшарал қ., Қонаев к., 74.
тел/факс: 8 (72833) 2-27-71, 2-12-82
4.
«Балқаш ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бақанас а., Қонаев к., 68.
тел/факс: 8 (72773) 9-11-40, 9-53-98
5.
«Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қ., Жамбыл д-лы, 21а.
тел/факс: 8 (72775) 4-15-66, 4-04-36
6.
«Ескелді ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Ескелді ауданы, Қарабұлақ к., Оразбеков к., 67.
тел/факс: 8 (72836) 3-01-90, 3-23-74
7.
«Жамбыл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Ұзынағаш а., Абай к., 56.
тел/факс: 8 (72770) 2-25-37, 2-07-92
8.
«Іле ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Іле ауданы, Өтеген Батыр к., Батталханов к., 8.
тел/факс: 8 (72752) 2-18-72, 2-48-49
9.
«Қарасай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қ., Абылайхан к., 213.
тел/факс: 8 (72771) 2-39-99, 2-29-07
10.
«Қаратал ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Қаратал ауданы, Үштөбе қ., Д. Қонаев к., 9.
тел/факс: 8 (72834) 2-21-95, 3-13-43
11.
«Кербұлақ ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Сарыөзек к., Б. Момышұлы к., 10.
тел/факс: 8 (72840) 3-14-41, 3-12-24
12.
«Көксу ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Көксу ауданы, Балпық би к., Мырзабеков к., 40.
тел/факс: 8 (72838) 2-02-57, 2-06-57
13.
«Панфилов ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Панфилов ауданы, Жаркент қ., Н. Головацкий к., 129.
тел/факс: 8 (72831) 5-13-65, 5-38-78
14.
«Райымбек ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Райымбек ауданы,Кеген а., Б. Момышұлы к., 9.
тел/факс: 8 (72777) 2-17-23, 2-12-80
15.
«Сарқанд ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Сарқанд ауданы, Сарқанд қ., Тәуелсіздік к., 111.
тел/факс: 8 (72839) 2-10-80, 2-33-74
16.
«Талғар ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Талғар ауданы, Талғар қ., Қонаев к., 65.
тел/факс: 8 (72774) 2-01-84, 2-30-20
17.
«Ұйғыр ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Шонжы а., Раджибаев к.,73.
тел/факс: 8 (72778) 2-11-52, 2-10-59
18.
«Қапшағай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Қапшағай ауданы, Қапшағай қ., Жамбыл к., 13.
тел/факс: 8 (72772) 4-11-74, 4-18-83
19.
«Талдықорған қаласы әкімнің аппараты» ММ
Алматы облысы, Талдықорған к., Абай к., 256.
тел/факс: 8 (7282) 27-02-39, 27-22-84, 27-20-00
Атырау облысы
1.
«Атырау облысы әкімінің аппараты» ММ
Атырау облысы, Атырау қ., Әйтеке би к., 77.
тел. 8 (7122) 32-54-58; факс 35-45-91; E-mail: аtirauagro@mail.ru
2.
«Жылыой ауданы әкімінің аппараты» ММ
Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қ., Махамбет д-лы., 20.
тел. 8 (71237) 5-11-55, 5-12-42, факс 5-11-55, 5-15-09 E-mail: O_gulnaz@inbox.ru
3.
«Индер ауданы әкімінің аппараты» ММ
Атырау облысы, Индер ауданы, Индербор к., Қонаев к., 14.
тел. 8 (71234) 2-11-92, 2-12-43, факс: 2-10-93, 2-12-74 E-mail: akimat.inder@mail.ru
4.
«Исатай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау а., Егемен Қазақстан к.12.
тел. 8 (71231) 2-03-48, факс: 2-02-94, 2-03-52 E-mail: Isatai_raiakimat@mail.ru
5.
«Қызылқоға ауданы әкімінің аппараты» ММ
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Миялы а., Қарабалин к., 26.
тел. 8 (71238) 2-13-86, 2-13-45, факс: 2-11-81, 2-11-99 E-mail: kizilkoga_akimat@mail.ru
6.
«Құрманғазы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Ганюшкино а., Көшекбаев к., 25.
тел. 8 (71233) 2-06-90, 2-12-92, факс: 2-12-92, 2-13-76 E-mail: org_otdel_akimat@mail.ru
7.
«Мақат ауданы әкімінің аппараты» ММ
Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат а., Орталық алаң, 1.
тел. 8 (71239) 3-02-99, 3-03-99, факс: 3-21-75, 3-02-76 E-mail: makatorg@mail.ru
8.
«Махамбет ауданы әкімінің аппараты» ММ
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет а., Абай к., 13.
тел. 8 (71236) 2-15-38, 2-12-42, факс: 2-24-04, 2-22-56 E-mail: kurmanbaevar@mail.ru
Шығыс Қазақстан облысы
1.
«Шығыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қ., М. Горький к., 40.

тел. 8(71651)3-11-02,
Е- mail: apparat@mail.kz
20.
ГУ «Аппарат акима
Шортандинского
района»
Акмолинская область,
Шортандинский район,
с. Шортанды,
ул. Абылайхана, 20.
тел. 8(71631)2-12-13,
E-mail: shortakim@mail.ru
Актюбинская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Актюбинской
области»
г. Актобе,
пр. Абылхайыр Хана,
40.
тел: 8 (7132) 54-28-63,
факс: 56-49-07;
E-mail:
social_sfera@mail.ru,
ainura_aktobe@mail.ru
2.
ГУ «Аппарат акима
Айтекебийского
района»
Актюбинская область,
Айтекебийский
район,
с. Комсомольское,
ул. Т. Жургенова,
45.
тел/факс 8 (71339)
21-2-16
E-mail:
aitekebi_akimat@mail.ru
3.
ГУ «Аппарат акима
Алгинского
района»
Актюбинская область,
Алтайский район,
г. Алга, 5
микрорайон, 4.
тел: 8 (71337) 3-32-03,
3-32-04, факс: 3-34-76,
E-mail:
algaaconomotdel@mail.ru
4.
ГУ «Аппарат акима
Байганинского
района»
Актюбинская область,
Байганинский район,
с. Карауылкелды,
ул. Д. Конаева, 36.
тел: 8 (71345) 22-8-74,
факс: 22-2-30
E-mail: eralin@mail.ru
5.
ГУ «Аппарат акима
Иргизского
района»
Актюбинская область,
Иргизский район,
ул. Алтынсарина, 7.
тел: 8 (71343) 21-5-74,
факс: 21-3-11
E-mail: irgizplan@mail.ru
6.
ГУ «Аппарат акима
Каргалинского
района»
Актюбинская область,
Каргалинский район,
с. Бадамша,
ул. Абылхаирхана,
38.
тел: 8 (71342) 22-7-92,
факс: 23-1-03
E-mail:
ekonom_kargala.5@mail.ru
7.
ГУ «Аппарат акима
Кобдинского
района»
Актюбинская область,
Кобдинский район,
с. Кобда, ул.
Астана, 48.
тел: 8 (71341) 21-5-52,
факс: 21-4-51
E-mail:
kobdaeconomika@rambler.ru
8.
ГУ «Аппарат акима
Мартукского
района»
Актюбинская область,
Мартукский район,
с. Мартук,
ул. Сейфуллина, 36.
тел: 8 (71331) 21-8-77,
факс: 21-5-55
E-mail:
ekonomplan.mar@mail.ru
9.
ГУ «Аппарат акима
Мугалжарского
района»
Актюбинская область,
Мугалжарский район,
г. Кандыагаш,
ул. Гагарина, 6.
тел: 8 (71333) 3-64-14,
факс: 54-17-39
E-mail:
mugalekonomotdel@mail.ru
10.
ГУ «Аппарат акима
Темирского
района»
Актюбинская область,
Темирский район,
пгт. Шубаркудук,
ул. Желтоксан, 8.
тел: 8 (71346) 2-25-19,
факс: 2-22-50
E-mail:
temir_econom@mail.ru
11.
ГУ «Аппарат акима
Уилского района»
Актюбинская
область,
Уилский район, с.
Уил,
ул. Курмангазина,
43.
тел: 8 (71332) 2-19-32,
факс: 2-17-11
E-mail: econuil@mail.ru
12.
ГУ «Аппарат акима
Хромтауского
района»
Актюбинская область,
Хромтауский район,
г. Хромтау,
ул. М. Горького, 9.
тел: 8 (71336) 21-1-41,
факс: 27-5-68
E-mail:
hromtaubydhzet08@rambler.
ru
13.
ГУ «Аппарат акима
Шалкарского
района»
Актюбинская область,
Шалкарский район,
г. Шалкар, ул. Есет
Котибарулы, ЗЗ.
тел: 8 (71335) 21-4-35,
21-4-32, 23-4-62,
E-mail:
Shalkar-ekonom@mail.ru
Алматинская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Алматинской
области»
Алматинская область,
г. Талдыкорган,
ул. Тәуелсіздік, 38.
тел. 8 (7282) 27-13-46,
27-18-33, 27-07-43;
E-mail:
obl_dsh@almaty-reg.kz,
tkoblakimat@global.kz
2.
ГУ «Аппарат акима
Аксуского района»
Алматинская область,
Аксуский район
п. Жансугурова,
ул. Желтоксан, 5.
тел/ факс: 8 (72832)
2-17-52,
2-15-51
3.
ГУ «Аппарат акима
Алакольского
района»
Алматинская область,
Алакольский район,
г. Ушарал,
ул. Кунаева, 74.
тел/факс: 8 (72833)
2-27-71, 2-12-82
4.
ГУ «Аппарат акима
Балхашского
района»
Алматинская область,
Балхашский район,
с. Баканас,
ул. Кунаева, 68.
тел/факс: 8 (72773)
9-11-40, 9-53-98
5.
ГУ «Аппарат акима
Енбекшиказахского
района»
Алматинская область,
Енбекшиказахский
район, г. Есик,
пр. Жамбыла, 21а.
тел/факс: 8 (72775)
4-15-66, 4-04-36
6.
ГУ «Аппарат акима
Ескельдинского
района»
Алматинская область,
Ескельдинский район,
п. Карабулак,
ул. Оразбекова, 67.
тел/факс: 8 (72836)
3-01-90, 3-23-74
7.
ГУ «Аппарат акима
Жамбылского
района»
Алматинская область,
Жамбылский район,
с. Узынагаш,
ул. Абая, 56.
тел/факс: 8 (72770)
2-25-37, 2-07-92
8.
ГУ «Аппарат акима
Илийского района»
Алматинская область.
Илийский район,
п. Отеген Батыра,
ул. Батталханова, 8.
тел/факс: 8 (72752)
2-18-72, 2-48-49
9.
ГУ «Аппарат акима
Карасайского
района»
Алматинская область,
Карасайский район,
г. Каскелен,
ул. Абылайхана, 213.
тел/факс: 8 (72771)
2-39-99, 2-29-07
10.
ГУ «Аппарат акима
Каратальского
района»
Алматинская область,
Каратальский район,
г. Уштобе,
ул. Д. Кунаева, 9.
тел/факс: 8 (72834)
2-21-95, 3-13-43
11.
ГУ «Аппарат акима
Кербулакского
района»
Алматинская область,
Кербулакский район,
п. Сарыозек,
ул. Б. Момышулы, 10.
тел/факс: 8 (72840)
3-14-41, 3-12-24
12.
ГУ «Аппарат акима
Коксуского
района»
Алматинская область,
Коксуский район,
п. Балпык би,
ул. Мырзабекова, 40.
тел/факс: 8 (72838)
2-02-57, 2-06-57
13.
ГУ «Аппарат акима
Панфиловского
района»
Алматинская область,
Панфиловский район,
г. Жаркент,
ул. Н. Головацкого,
129.
тел/факс: 8 (72831)
5-13-65, 5-38-78
14.
ГУ «Аппарат акима
Райымбекского
района»
Алматинская область,
Райымбекский район,
с. Кеген,
ул. Б. Момышулы, 9.
тел/факс: 8 (72777)
2-17-23, 2-12-80
15.
ГУ «Аппарат акима
Саркандского
района»
Алматинская область,
Саркандский район,
г. Сарканд,
ул. Тәуелсіздік,
111.
тел/факс: 8 (72839)
2-10-80, 2-33-74
16.
ГУ «Аппарат акима
Талгарского
района»
Алматинская область,
Талгарский район,
г. Талгар,
ул. Кунаева, 65.
тел/факс: 8 (72774)
2-01-84, 2-30-20
17.
ГУ «Аппарат акима
Уйгурского
района»
Алматинская область,
Уйгурский район,
с. Чунджа,
ул. Раджибаева, 73.
тел/факс: 8 (72778)
2-11-52, 2-10-59
18.
ГУ «Аппарат акима
Капчагайского
района»
Алматинская область,
Капчагайский район,
г. Капчагай, ул.
Жамбыла, 13.
тел/факс: 8 (72772)
4-11-74, 4-18-83
19.
ГУ «Аппарат акима
города
Талдыкорган»
Алматинская область,
г. Талдыкорган, ул.
Абая, 256.
тел/факс: 8 (7282)
27-02-39, 27-22-84,
27-20-00
Атырауская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Атырауской
области»
Атырауская область,
г. Атырау, ул.
Айтеке би, 77.
тел. 8 (7122) 32-54-58;
факс 35-45-91;
E-mail: atirauagro@mail.ru
2.
ГУ «Аппарат акима
Жылыойского
района»
Атырауская область,
Жылыойский район,
г. Кульсары, пр.
Махамбета, 20.
тел. 8 (71237) 5-11-55,
5-12-42, факс 5-11-55,
5-15-09
E-mail: О_gulnaz@inbox.ru
3.
ГУ «Аппарат акима
Индерского
района»
Атырауская область,
Индерский район,
п. Индербор, ул.
Кунаева, 14.
тел. 8 (71234) 2-11-92,
2-12-43, факс: 2-10-93,
2-12-74
E-mail:
akimat.inder@mail.ru
4.
ГУ «Аппарат акима
Исатайского
района»
Атырауская область,
Исатайский район,
с. Аккыстау,
ул. Егемен
Казахстан, 12.
тел. 8(71231)2-03-48,
факс: 2-02-94, 2-03-52
E-mail:
Isatai_raiakimat@mail.ru
5.
ГУ «Аппарат акима
Кызылкогинского
района»
Кызылкогинский
район,
с. Миялы, ул.
Карабалина, 26.
тел. 8 (71238) 2-13-86,
2-13-45, факс: 2-11-81,
2-11-99
E-mail:
kizilkoga_akimat@mail.ru
6.
ГУ «Аппарат акима
Курмангазинского
района»
Атырауская область,
Курмангазинский
район, с.Ганюшкино,
ул. Кошекбаева, 25.
тел. 8 (71233) 2-06-90,
2-12-92, факс: 2-12-92,
2-13-76
E-mail:
org_otdel_akimat@mail.ru
7.
ГУ «Аппарат акима
Макатского
района»
Атырауская область,
Макатский район,
с. Макат,
Центральная площадь,
1.
тел. 8 (71239) 3-02-99,
3-03-99, факс:3-21-75,
3-02-76
E-mail: makatorg@mail.ru
8.
ГУ «Аппарат акима
Махамбетского
района»
Атырауская область,
Махамбетский район,
с. Махамбет, ул.
Абая, 13.
тел. 8 (71236) 2-15-38,
2-12-42, факс: 2-24-04,
2-22-56
E-mail:
kurmanbaevar@nail.ru
Восточно-Казахстанская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Восточно-
Казахстанской
области»
Восточно-
Казахстанская
область,
г. Усть-Каменогорск,
ул. М. Горького, 40.

тел. 8 (7232) 57-82-10, E-mail: abitova@economica.ustk.kz
2.
«Өскемен қаласы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қ., Пермитин к., 17.
тел. 8 (7232) 24-12-38, E-mail: uprEconomika@oskemen.kz
3.
«Семей қаласы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Семей қ., Интернациональная к., 8.
тел. 8 (7222) 52-27-63, E- mail: economsemey@mail.ru
4.
«Риддер қаласы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Риддер қ., Семенов к., 19.
тел. 8 (72336) 4-62-26, Е- mail: есо@ ridder.kz
5.
«Абай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Абай ауданы, Қарауыл а., Құнанбай к., 5.
тел. 8 (72252) 9-15-59, Е- mail: Abay_ekonom@mail.kz
6.
«Аягөз ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Аякөз ауданы, Аякөз қ., Абай д-лы, 14.
тел. 8 (72237) 3-03-31, Е- mail: ekonom_agz@mail.kz
7.
«Бесқарағай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Бесқарағай ауданы, Бесқарағай а., Сейфуллин к., 144.
тел. (72236) 9-03-45, Е-mail: beskaragay1_ekon@mail.ru
8.
«Бородулиха ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Бородулиха ауданы, Бородулиха а., Тәуелсіздік к., 69.
тел. 8 (72351) 2-15-57, Е- mail: economica-bor2007@ mail.kz
9.
«Глубоковский ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Глубоковский ауданы, Глубокое к., Попович к., 11а.
тел. 8 (72331) 2-30-60, Е- mail: glubokoe_ekonom@mail.ru
10.
«Жарма ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Жарма ауданы, Қалбатау а., Достық к., 105.
тел. 8 (72347) 6-53-93, Е- mail: zharma_ekonom@mail,ru
11.
«Зайсан ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Зайсан ауданы,Зайсан қ., Жангелдин к.,54.
тел. (72340) 2-16-06, Е- mail: ecoplan-zaisan@mail.ru
12.
«Зырянов ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Зырянов ауданы, Зыряновск қ., Советская к., 20.
тел. 8 (72335) 4-03-20, Е- mail: Zur_ Economica@mail.ru
13.
«Катон Қарағай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Катон Қарағай ауданы, Үлкен Нарын а., Абылайхан к., 102.
тел. 8 (72341) 2-95-31, Е- mail: economica_katon@mail.ru
14.
«Көкпекті ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Көкпекті ауданы, Көкпекті а., Ш. Фахрутдинов к., 44а.
тел. 8 (72348) 2-12-83, Е- mail: Kok_econom@mail.ru
15.
«Күршім ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, Күршім а., Ибіжанов к., 23.
тел. 8 (72339) 2-22-06, Е- mail: doszakup_kurchum@mail.ru
16.
«Тарбағатай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Тарбағатай ауданы, Ақсуат а., Абылайхан к., 13.
тел. 8 (72346) 2-20-54, Е- mail: tarbag_econ@mail.
17.
«Ұлан ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Ұлан ауданы, Молодежный к., 1. үй.

тел. 8(7232)57-82-10,
E-mail:
abitova@economica.ustk.kz
2.
ГУ «Аппарат акима
города
Усть-Каменогорск»
Восточно-
Казахстанская
область,
г. Усть-
Каменогорск,
ул. Пермитина, 17.
тел. 8 (7232) 24-12-38,
E-mail:
uprEconomika@oskemen.kz
3.
ГУ «Аппарат акима
г. Семей»
Восточно-
Казахстанская
область,
г. Семей, ул.
Интернациональная,
8.
тел. 8 (7222) 52-27-63,
Е-mail:
economsemey@mail.ru
4.
ГУ «Аппарат акима
города Риддер»
Восточно-
Казахстанская
область,
г. Риддер, ул.
Семенова, 19.
тел. 8 (72336) 4-62-26,
Е-mail: eco@ ridder.kz
5.
ГУ «Аппарат акима
Абайского района»
Восточно-
Казахстанская
область,
Абайский район, с.
Карауыл,
ул. Кунанбая, 5.
тел. 8 (72252)9-15-59,
Е-mail:
Abay_ekonom@mail.kz
6.
ГУ «Аппарат акима
Аягозского
района»
Восточно-
Казахстанская
область,
Аягозский район,
г. Аягоз, Бульвар
Абая, 14.
тел. 8(72237)3-03-31,
Е-mail: ekonom_agz@mail.kz
7.
ГУ «Аппарат акима
Бескарагайского
района»
Восточно-
Казахстанская
область,
Бескарагайский
район,
с. Бескарагай,
ул. Сейфуллина, 144.
тел.(72236) 9-03-45,
E-mail:
beskaragay1_ekon@mail.ru
8.
ГУ «Аппарат акима
Бородулихинского
района»
Восточно-
Казахстанская
область,
Бородулихинский
район, с.
Бородулиха, ул.
Тәуелсіздік, 69.
тел. 8(72351)2-15-57,
Е-mail: economica-
bor2007@ mail.kz
9.
ГУ «Аппарат акима
Глубоковского
района»
Восточно-
Казахстанская
область,
Глубоковский район,
п. Глубокое, ул.
Поповича, 11а.
тел. 8(72331)2-30-60,
Е-mail:
glubokoe_ekonom@mail.ru
10.
ГУ «Аппарат акима
Жарминского
района»
Восточно-
Казахстанская
область, Жарминский
район, с. Калбатау,
ул. Достык, 105.
тел. 8 (72347) 6-53-93,
Е-mail:zharma_ekonom@mail.
ru
11.
ГУ «Аппарат акима
Зайсанского
района»
Восточно-
Казахстанская
область, Зайсанский
район, г. Зайсан,
ул. Жангельдина, 54.
тел. (72340) 2-16-06,
Е-mail:
ecoplan-zaisan@mail.ru
12.
ГУ «Аппарат акима
Зыряновского
района»
Восточно-
Казахстанская
область,
Зыряновский район,
г. Зыряновск, ул.
Советская, 20.
тел. 8 (72335) 4-03-20,
Е-mail:
Zur_Economica@mail.ru
13.
ГУ «Аппарат акима
Катон-
Карагайского
района»
Восточно-
Казахстанская
область,
Катон-Карагайский
район,
с. Улкен Нарын,
ул. Абылайхана, 102.
тел. 8(72341)2-95-31,
Е-mail:
economica_katon@mail.ru
14.
ГУ «Аппарат акима
Кокпектинского
района»
Восточно-
Казахстанская
область,
Кокпектинский район,
с. Кокпекты,
ул. Ш. Фахрутдинова,
44а.
тел. 8(72348)2-12-83,
Е-mail: Kok_econom@mail.ru
15.
ГУ «Аппарат акима
Курчумского
района»
Восточно-
Казахстанская
область, Курчумский
район, с. Курчум,
ул. Ибежанова, 23.
тел. 8 (72339) 2-22-06,
Е-mail:
doszakup_kurchum@mail.ru
16.
ГУ «Аппарат акима
Тарбагатайского
района»
Восточно-
Казахстанская
область,
Тарбагатайский
район,
с. Аксуат, ул.
Абылайхана, 13.
тел. 8 (72346) 2-20-54,
Е-mail: tarbag_econ@mail.
17.
ГУ «Аппарат акима
Уланского района»
Восточно-
Казахстанская
область,
Уланский район,
п. Молодежный, дом,
1.

тел.8 (72338) 2-71-56,Е- mail: ulan_econom@mail.ru
18.
«Үржар ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы, Үржар а., Абылайхан к., 122.
тел..8 (72230) 3-53-03, Е- mail: urdzharecon@list.ru
19.
«Шемонаиха ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Шемонаиха ауданы, Шемонаиха қ., Советская к., 59.
тел. 8 (72332) 3-32-93, Е- mail: economicshem@mail.kz
Жамбыл облысы
1.
«Жамбыл облысы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Тараз қ., Абай к., 119.
тел: 8 (7262) 45-54-86, 45-88-31, 45-42-30, 45-60-21 факс: 45-42-05, 45-46-28 Е- mail: ush_taraz@mail.ru
2.
«Байзақ ауданы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Сарыкемер а., Байзақ батыр к., 107.
тел/факс: 8 (72637) 2-11-52, 2-11-80, 2-28-05 Е- mail: kuanishbekov.nur@mail.ru
3.
«Жамбыл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Асы а., Абай к., 123.
тел/факс: 8 (72633) 2-14-36, 2-19-36, 2-12-51 Е- mail:zhambyl_asa_akim@mail.ru
4.
«Жуалы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Жуалы ауданы,Б. Момышұлы а.,  Жамбыл к., 12.
тел/факс: 8 (72635) 2-13-65, 2-11-65, 2-12-69 Е- mail: Akim_jualin@mail.ru, nurhzan_85@mail.ru
5.
«Қордай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Қордай а., Төле би к., 106.
тел/факс: 8 (72636) 2-13-08, 2-11-47 Е- mail: oshkordai@mail.ru
6.
«Мерке ауданы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Мерке ауданы, Мерке а., Исмайылов к., 169.
тел/факс: 8 (72632) 2-12-61, 2-23-81 Е- mail: merkekense@gmail.com
7.
«Мойынқұм ауданы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Мойынқұм ауданы, Мойынқұм а., Аманкелді к., 147.
тел/факс: 8 (72642) 2-49-71, 2-46-53 Е- mail: moinkum_rsxy@mail.ru
8.
«Т. Рысқұлов ауданы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Т. Рысқұлов ауданы, Құлан а., Жібек жолы к.,75.
тел/факс: 8 (72631) 2-16-34, 2-15-36 Е- mail: aigul271258@mail.ru
9.
«Сарысу ауданы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Жаңатас қ., Бейбітшілік к.1.
тел/факс: 8 (72634) 6-29-27, 6-19-41, 6-22-42 Е- mail: Tokaev@mal.ru
10.
«Талас ауданы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қ., Достық алаңы, 1 үй.
тел/факс: 8 (72644) 6-17-77, 8 (72641) 2-12-58 Е- mail: akkul-selhoz@mail.ru
11.
«Шу ауданы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Шу ауданы, Төле би а., Төле би к., 274.
тел/факс: 8 (72638) 3-28-38, 3-18-22 Е- mail: b_ainura@mail.ru
Батыс Қазақстан облысы
1.
«Батыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Орал қ., К. Аманжолов к., 75.
тел/факс 8 (7112) 51-10-65, E-mail: dshzko-zemotdel@rambler.ru, dshko-admotdel@rambler.ru
2.
«Ақжайық ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Ақжайық а., Д. Қонаев к., 70.
тел/факс 8 (71136) 92-302, 8 (71136) 92-135; Berik-63@mail.ru
3.
«Бөкейорда ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Бөкейорда ауданы, Сайқын а., Т. Жароков к., 31.
тел/факс 8 (71140) 21-120, 8 (71140) 21-210; akimat_B@mail.kz
4.
«Бөрлі ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қ., Советская к., 99.
тел/факс 8 71133) 20-368, 8 (71133) 20-888; Shamgonova_G@mail.ru
5.
«Жаңақала ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Жаңақала а., Халық Достығы к., 44.
тел/факс 8 (71141) 21-835, 8 (71141) 21-869; zmereke@mail.ru
6.
«Жәнібек ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы, Жәнібек а., Г. Қараш к., 61.
тел/факс 8 (7135) 21-343, 8 (71141) 21-869; janibek-kz@bk.ru
7.
«Зеленов ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Переметное а., Ю. Гагарин к., 134.
тел/факс 8 (71130) 22-444, 8 (71130) 22-547; Zelenovekonom@mail.ru
8.
«Қазталов ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Қазталов ауданы, Қазталов а., Шарафутдинов к., 1.
тел/факс 8 (71144 ) 31-545, 8 (71144) 31-515; Kader_63@mail.ru
9.
«Қаратөбе ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе а., Ғ. Құрманғалиев к., 19.
тел/факс 8 (71145) 31-172, 8 (71145) 31-172; Zhangaliev76@mail.ru
10.
«Сырым ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Жымпиты а., Қазақстан к., 8.
тел/факс 8 (71134) 31-127, 8 (71134) 31-171; Sirim_econom@mail.ru
11.
«Тасқала ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала а. Абай к., 23.
тел/факс 8 (71139) 22-036, 8 (71139) 22-416; Taskala-econ@rambler.ru
12.
«Теректі ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Федоров а., Юбилейная к., 18.
тел/факс 8 (71132) 23-147, 8 (71132) 23-023; Ekonom_terekta@mail.ru
13.
«Шыңғырлау ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау а., Қылышев к., 95.
тел/факс 8 (71137) 33-445, 8 (71137) 34-286; nazgul_04@mail.ru
Қарағанды облысы
1.
«Қарағанды облысы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Қарағанды қ., Бейбітшілік бульвары, 39.
тел/факс 8 (7212) 42-10-67, E-mail: kancelyaria@krg.gov.kz
2.
«Абай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Абай ауданы, Абай қ., Жеңіс д-лы, 3.
тел/факс 8 (72131) 4-65-23, 4-42-26; E-mail: abay-kontrol@mail.ru
3.
«Ақтоғай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай а., Бөкейхан к., 43.
тел/факс 8 (71037) 2-12-33; E-mail: Erjan_77@mail.ru
4.
«Бұқар Жырау ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Бұқар Жырау ауданы, Ботақара к., Абылайхан к., 39.
тел/факс 8 (72154) 2-14-60, 2-11-18; E-mail: bukharfarhad@topmail.kz, gasik@topmail.kz, b-jirauakimat@mail.ru
5.
«Жаңаарқа ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Атасу к., Тәуелсіздік д-лы, 5.
тел/факс 8 (71030) 2-62-88; E-mail: zhanaarka_akimat@mail.ru
6.
«Қарқаралы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қ., Т. Әубәкіров к., 23.
тел/факс 8 (72146) 3-13-68, 3-13-66; E-mail: karkar_org@krg.gov.kz
7.
«Нұра ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Киевка к., Мыңбаев к., 44.
тел/факс 8 (72154) 2-26-31; E-mail: akimat_nura@mail.ru
8.
«Осакаров ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Осакаровка к., Новая к., 33.
тел/факс 8 (72149) 4-12-67, 4-18-42; E-mail: Osak-izbirkom@mail.kz, Osak-akimat@mail.kz
9.
«Ұлытау ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Ұлытау а., Абай к., 27.
тел/факс 8 (71035) 2-12-40; E-mail: ulytauakim@krg.gov.kz
10.
«Шет ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақсу Аюлы а., Шортанбай к., 24.
тел/факс 8 (71031) 2-14-17, 2-15-09; E-mail: akimshet@mail.ru
11.
«Жезқазған қаласы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Жезқазған қ., Алашахан к., 1.
тел/факс 8 (7102) 73-61-35; E-mail: zhez_org@krg.gov.kz
12.
«Сәтбаев қаласы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Сәтбаев қ., Қ. Сәтбаев д-лы, 108.
тел/факс 8 (71063) 3-36-36; E-mail: satpaevakimat@mail.ru
Қостанай облысы
1.
«Қостанай облысы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Қостанай қ., Әл Фараби д-лы, 66.
тел/факс 8 (7142) 51-17-82; E-mail: dsh-zem@ kostanay.kz, www. kostanay.kz; e.kostanay.kz
2.
«Алтынсарин ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Алтынсарин ауданы, Обаған а., Ленин к., 4.

тел.8 (72338) 2-71-56,
Е-mail:
ulan_econom@mail.ru
18.
ГУ «Аппарат акима
Урджарского
района»
Восточно-
Казахстанская
область,
Урджарский район, с.
Урджар, ул.
Абылайхана, 122.
тел. 8 (72230) 3-53-03,
Е-mail:
urdzharecon@list.ru
19.
ГУ «Аппарат акима
Шемонаихинского
района»
Восточно-
Казахстанская
область,
Шемонаихинский
район, г. Шемонаиха,
ул. Советская, 59.
тел. 8 (72332) 3-32-93,
Е-mail:
economicshem@mail.kz
Жамбылская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Жамбылской
области»
Жамбылская область,
г. Тараз, ул. Абая,
119.
тел: 8 (7262) 45-54-86,
45-88-31,
45-42-30,45-60-21 факс:
45-42-05, 45-46-28
Е-mail: ush_taraz@mail.ru
2.
ГУ «Аппарат акима
Байзакского
района»
Жамбылская область,
Байзакский район,
с. Сарыкемер,
ул. Байзак батыра,
107.
тел/факс: 8 (72637)
2-11-52, 2-11-80,2-28-05
Е-mail:
kuanishbekov.nur@mail.ru
3.
ГУ «Аппарат акима
Жамбылского
района»
Жамбылская область,
Жамбылский район,
с. Асса, ул. Абая,
123.
тел/факс: 8 (72633)
2-14-36, 2-19-36,2-12-51
Е-mail:
zhambyl_asa_akim@.mail.ru
4.
ГУ «Аппарат акима
Жуалынского
района»
Жамбылская область,
Жуалынский район,
с.Б. Момышулы,
ул.Жамбыла, 12.
тел/факс: 8 (72635)
2-13-65, 2-11-65,2-12-69
Е-mail:
Akim_jualin@mail.ru,
nurhzan_85@mail.ru
5.
ГУ «Аппарат акима
Кордайского
района»
Жамбылская область,
Кордайский район,
с. Кордай, ул. Толе
би, 106.
тел/факс: 8 (72636)
2-13-08, 2-11-47
Е-mail: oshkordai@mail.ru
6.
ГУ «Аппарат акима
Меркенского
района»
Жамбылская область,
Меркенский район,
с. Мерке, ул.
Исмаилова, 169.
тел/факс: 8 (72632)
2-12-61, 2-23-81
Е-mail:
merkekense@gmail.com
7.
ГУ «Аппарат акима
Мойынкумского
района»
Жамбылская область,
Мойынкумский район,
с. Мойынкум, ул.
Амангельды,147.
тел/факс: 8 (72642)
2-49-71, 2-46-53
Е-mail:
moinkum_rsxy@mail.ru
8.
ГУ «Аппарат акима
Района имени Т.
Рыскулова»
Жамбылская область,
район имени Т.
Рыскулова,
с. Кулан,
ул. Жибек жолы, 75.
тел/факс: 8 (72631)
2-16-34, 2-15-36
Е-mail:
aigul271258@/mail.ru
9.
ГУ «Аппарат акима
Сарысуского
района»
Жамбылская область,
Сарысуский район,
г. Жанатас,
ул. Бейбитшилик, 1.
тел/факс: 8 (72634)
6-29-27, 6-19-41,6-22-42
Е-mail: Tokaev@mal.ru
10.
ГУ «Аппарат акима
Таласского
района»
Жамбылская область,
Таласский район,
г. Каратау, пл.
Достык, 1.
тел/факс: 8 (72644)
6-17-77, 8(72641)2-12-58
Е-mail:
akkul-selhoz@mail.ru
11.
ГУ «Аппарат акима
Шуского района»
Жамбылская область,
Шуский район, с.
Толе би, ул. Толе
би, 274.
тел/факс: 8 (72638)
3-28-38, 3-18-22,
Е-mail: b_ainura@mail.ru
Западно-Казахстанская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Западно-
Казахстанской
области»
Западно-
Казахстанская
область, г.
Уральск,
ул.К. Аманжолова,
75.
тел/факс 8 (7112)
51-10-65,
E-mail: dshzko-
zemotdel@rambler.ru,
dshko-admotdel@rambler.ru
2.
ГУ «Аппарат акима
Акжаикского
района»
Западно-
Казахстанская
область, Акжаикский
район, с. Акжаик,
ул. Д. Кунаева, 70.
тел/факс 8 (71136) 92-302,
8(71136)92-135;
Berik-63@mail.ru
3.
ГУ «Аппарат акима
Бокейординского
района»
Западно-
Казахстанская
область,
Бокейординский
район,
с. Сайкын, ул. Т.
Жарокова, 31.
тел/факс 8 (71140) 21-120,
8 (71140) 21-210;
akimat_B@mail.kz
4.
ГУ «Аппарат акима
Бурлинского
района»
Западно-
Казахстанская
область, Бурлинский
район, г. Аксай, ул.
Советская, 99.
тел/факс 8 (71133) 20-368,
8(71133)20-888;
Shamgonova G@mail.ru
5.
ГУ «Аппарат акима
Жанакалинского
района»
Западно-
Казахстанская
область,
Жанакалинский район,
с. Жанакала,
ул. Дружбы народов,
44.
тел/факс 8 (71141) 21-835,
8(71141)21-869;
zmereke@mail.ru
6.
ГУ «Аппарат акима
Жанибекского
района»
Западно-
Казахстанская
область, Жанибекский
район, с. Жанибек,
ул. г. Караш, 61.
тел/факс 8 (7135) 21-343,
8(71141)21-869;
janibek-kz@bk.ru
7.
ГУ «Аппарат акима
Зеленовского
района»
Западно-
Казахстанская
область, Зеленовский
район,
с. Переметное,
ул. Ю. Гагарина,
134.
тел/факс 8 (71130) 22-444,
8(71130)22-547;
Zelenovekonom@mail.ru
8.
ГУ «Аппарат акима
Казталовского
района»
Западно-
Казахстанская
область,
Казталовский район,
с. Казталовка, ул.
Шарафутдинова, 1.
тел/факс 8 (71144) 31-545,
8 (71144) 31-515;
Kader_63@mail.ru
9.
ГУ «Аппарат акима
Каратобинского
района»
Западно-
Казахстанская
область,
Каратобинский
район,
с. Каратобе, ул. Г.
Курмангалиева, 19.
тел/факс 8 (71145) 31-172,
8(71145)31-172;
Zhangaliev76@mail.ru
10.
ГУ «Аппарат акима
Сырымского
района»
Западно-
Казахстанская
область, Сырымский
район, с. Жымпиты,
ул. Казахстан, 8.
тел/факс 8 (71134) 31-127,
8(71134)31-171;
Sirim_econom@mail.ru
11.
ГУ «Аппарат акима
Таскалинского
района»
Западно-
Казахстанская
область,
Таскалинский район,
с. Таскала, ул.
Абая, 23.
тел/факс 8 (71139) 22-036,
8(71139)22-416;
Taskala-econ@rambler.ru
12.
ГУ «Аппарат акима
Теректинского
района»
Западно-
Казахстанская
область,
Теректинский район,
с. Федоровка,
ул. Юбилейная, 18.
тел/факс 8 (71132) 23-147,
8(71132)23-023;
Ekonom_terekta@mail.ru
13.
ГУ «Аппарат акима
Чингирлауского
района»
Западно-
Казахстанская
область,
Чингирлауский район,
с. Чингирлау, ул.
Клышева, 95.
тел/факс 8 (71137) 33-445,
8 (71137) 34-286;
nazgul_04@mail.ru
Карагандинская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Карагандинской
области»
Карагандинская
область,
г. Караганда,
Бульвар Мира, 39.
тел/факс 8 (7212)
42-10-67,
E-mail:
kancelyaria@krg.gov.kz
2.
ГУ «Аппарат акима
Абайского района»
Карагандинская
область, Абайский
район, г. Абай, пр.
Победы, 3.
тел/факс 8 (72131)
4-65-23, 4-42-26;
E-mail:
abay-kontrol@mail.ru
3.
ГУ «Аппарат акима
Актогайского
района»
Карагандинская
область, Актогайский
район, с. Актогай,
ул. Бокейхана, 43.
тел/факс 8 (71037)
2-12-33;
E-mail: Erjan_77@mail.ru
4.
ГУ «Аппарат акима
Бухар-Жырауского
района»
Карагандинская
область,
Бухар-Жырауский
район,
п. Ботакара,
ул.Абылай хана, 39.
тел/факс 8 (72154)
2-14-60, 2-11-18;
E-mail:
bukharfarhad@topmail.kz,
gasik@topmail.kz.
b-j irauakimat@mail.ru
5.
ГУ «Аппарат акима
Жанааркинского
района»
Карагандинская
область,
Жанааркинский
район, п. Атасу,
пр.Тауелсиздик, 5.
тел/факс 8 (71030)
2-62-88;
E-mail:
zhanaarka_akimat@mail.ru
6.
ГУ «Аппарат акима
Каркаралинского
района»
Карагандинская
область,
Каркаралинский
район,
г. Каркаралинск,
ул. Т. Аубакирова,
23.
тел/факс 8 (72146)
3-13-68, 3-13-66;
E-mail:
karkar_org@krg.gov.kz
7.
ГУ «Аппарат акима
Нуринского
района»
Карагандинская
область, Нуринский
район, п. Киевка,
ул. Мынбаева, 44.
тел/факс 8 (72154)
2-26-31;
E-mail:
akimat_nura@mail.ru
8.
ГУ «Аппарат акима
Осакаровского
района»
Карагандинская
область,
Осакаровский район,
п. Осакаровка, ул.
Новая, 33.
тел/факс 8 (72149)
4-12-67, 4-18-42;
E-mail:
Osak-izbirkom@mail.kz,
Osak-akimat@mail.kz
9.
ГУ «Аппарат акима
Улытауского
района»
Карагандинская
область, Улытауский
район, с. Улытау,
ул. Абая, 27.
тел/факс 8 (71035)
2-12-40;
E-mail:
ulytauakim@krg.gov.kz
10.
ГУ «Аппарат акима
Шетского района»
Карагандинская
область, Шетский
район, с. Аксу-Аюлы,
ул. Шортанбая, 24.
тел/факс 8 (71031)2-14-17,
2-15-09;
E-mail: akimshet@mail.ru
11.
ГУ «Аппарат акима
города Жезказган»
Карагандинская
область,
г. Жезказган,
ул.Алашахана, 1.
тел/факс 8 (7102)
73-61-35;
E-mail:
zhez_org@krg.gov.kz
12.
ГУ «Аппарат акима
города Сатпаев»
Карагандинская
область,
г. Сатпаев, пр. К.
Сатпаева, 108.
тел/факс 8 (71063)
3-36-36;
E-mail:
satpaevakimat@mail.ru
Костанайская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Костанайской
области»
Костанайская
область,
г. Костанай, пр.
Аль-Фараби, 66.
тел/факс 8 (7142)
51-17-82;
E-mail: dsh-zem@
kostanay.kz, www.
kostanay.kz; e.kostanay.kz
2.
ГУ «Аппарат акима
Алтынсаринского
района»
Костанайская
область,
Алтынсаринский
район,
с. Убаганское, ул.
Ленина, 4.

тел. 8 (71445) 3-42-20, E-mail: altynsar@kostanay.kz
3.
«Аманкелді ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Аманкелді ауданы, Аманкелді а., Майлин к., 14.
тел. 8 (71440) 2-11-00, E-mail: amangeldy@kostanay.kz
4.
«Әулиекөл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Әулиекөл ауданы, Әулиекөл а., 1 Май к., 44.
тел. 8 (71453) 2-10-00, E-mail: auliekol@kostanay.kz
5.
«Денисов ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Денисов ауданы, Денисов а., Калинин к., 5.
тел. 8 (71434) 2-14-42, E-mail: denisovka@kostanay.kz
6.
«Жангелдин ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Торғай к., Алтынсарин к., 4.
тел. 8 (71439) 2-16-88, E-mail: jangeldy@kostanay.kz
7.
«Жітіқара ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Жітіқара қ., 6 ш.а., 65 үй.
тел. 8 (71435) 2-33-16, E-mail: zhitikara@kostanay.kz
8.
«Қамысты ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Камысты ауданы, Қамысты а., Ержанов к.,61.
тел. 8 (71437) 2-13-00, E-mail: kamysty@kostanay.kz
9.
«Қарабалық ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Қарабалық к., Космонавттар к., 31.
тел. 8 (71441) 3-31-57, E-mail: karabalyk@kostanay.kz
10.
«Қарасу ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Қарасу ауданы, Қарасу а., Исаков к., 73.
тел. 8 (71452) 2-11-05, E-mail: karasu@kostanay.kz
11.
«Қостанай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Қостанай ауданы, Затобол к., Калинин к., 65.
тел. 8 (71455) 2-30-50, E-mail: kost_region@kostanay.kz
12.
«Меңдіқара ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Меңдіқара ауданы, Боровской а., Королев к., 5.
тел. 8 (71443) 2-15-71, E-mail: mendikara@kostanay.kz
13.
«Наурызым ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Наурызым ауданы, Қарамеңді а., Ш. Жәнібек к., 1.
тел. 8 (71454) 2-11-44, E-mail: naurzum@kostanay.kz
14.
«Сарыкөл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Сарыкөл ауданы, Сарыкөл к., Ленин к., 72.
тел. 8 (71451) 2-11-38, E-mail: sarykol@kostanay.kz
15.
«Таран ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Таран ауданы, Таран а., Калинин к., 60.
тел. 8 (71436) 3-61-44, E-mail: taranovka@kostanay.kz
16.
«Ұзынкөл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл а., Мүсірепов к., 14.
тел. 8 (71444) 2-12-55, E-mail: uzunkol@kostanay.kz
17.
«Федоров ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров а., Калинин к., 53.
тел. 8 (71442) 2-16-32, E-mail: fedorovka@kostanay.kz
18.
«Қостанай қаласы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Қостанай қ., Мәуленов к., 21.
тел. 8 (7142) 57-57-01, E-mail: gorakimat@kostanay.kz
19.
«Арқалық қаласы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Арқалық қ., Абай д-лы, 29.

тел. 8 (71445) 3-42-20,
E-mail:
altynsar@kostanay.kz
3.
ГУ «Аппарат акима
Амангельдинского
района»
Костанайская
область,
Амангельдинский
район,
с. Амангельды,
ул. Майлина, 14.
тел. 8(71440)2-11-00,
E-mail:
amangeldy@kostanay.kz
4.
ГУ «Аппарат акима
Аулиекольского
района»
Костанайская
область,
Аулиекольский
район,
с. Аулиеколь, ул. 1
Мая, 44.
тел. 8(71453)2-10-00,
E-mail:
auliekol@kostanay.kz
5.
ГУ «Аппарат акима
Денисовского
района»
Костанайская
область, Денисовский
район, с. Денисовка,
ул. Калинина, 5.
тел. 8 (71434) 2-14-42,
E-mail:
denisovka@kostanay.kz
6.
ГУ «Аппарат акима
Жангельдинского
района»
Костанайская
область,
Жангельдинский
район, п. Торгай,
ул. Алтынсарина, 4.
тел. 8(71439)2-16-88,
E-mail:
jangeldy@kostanay.kz
7.
ГУ «Аппарат акима
Житикаринского
района»
Костанайская
область,
Житикаринский
район,
г. Житикара, 6 мкр.,
д. 65.
тел. 8(71435)2-33-16,
E-mail:
zhitikara@kostanay.kz
8.
ГУ «Аппарат акима
Камыстинского
района»
Костанайская
область,
Камыстинский район,
с. Камысты, ул.
Ержанова, 61.
тел. 8(71437)2-13-00,
E-mail:
kamysty@kostanay.kz
9.
ГУ «Аппарат акима
Карабалыкского
района»
Костанайская
область,
Карабалыкский
район,
п. Карабалык,
ул Космонавтов 31.
тел. 8(71441)3-31-57,
E-mail:
karabalyk@kostanay.kz
10.
ГУ «Аппарат акима
Карасуского
района»
Костанайская
область, Карасуский
район, с. Карасу,
ул. Исакова, 73.
тел. 8(71452)2-11-05,
E-mail: karasu@kostanay.kz
11.
ГУ «Аппарат акима
Костанайского
района»
Костанайская
область,
Костанайский район,
п. Затобольск, ул.
Калинина, 65.
тел. 8 (71455) 2-30-50,
E-mail:
kost_region@kostanay.kz
12.
ГУ «Аппарат акима
Мендыкаринского
района»
Костанайская
область,
Мендыкаринский
район, с. Боровское,
ул. Королева, 5.
тел. 8(71443)2-15-71,
E-mail:
mendikara@kostanay.kz
13.
ГУ «Аппарат акима
Наурзумского
района»
Костанайская
область, Наурзумский
район,
с. Караменды,
ул. Ш. Жанибека, 1.
тел. 8(71454)2-11-44,
E-mail:
naurzum@kostanay.kz
14.
ГУ «Аппарат акима
Сарыкольского
района»
Костанайская
область,
Сарыкольский район,
п. Сарыколь, ул.
Ленина, 72.
тел. 8(71451)2-11-38,
E-mail:
sarykol@kostanay.kz
15.
ГУ «Аппарат акима
Тарановского
района»
Костанайская
область, Тарановский
район,
с. Тарановское,
ул. Калинина, 60.
тел. 8(71436)3-61-44,
E-mail:
taranovka@kostanay.kz
16.
ГУ «Аппарат акима
Узункольского
района»
Костанайская
область,
Узункольский район,
с. Узунколь, ул.
Мусрепова, 14.
тел. 8(71444)2-12-55,
E-mail:
uzunkol@kostanay.kz
17.
ГУ «Аппарат акима
Федоровского
района»
Костанайская
область, Федоровский
район, с. Федоровка,
ул. Калинина, 53.
тел. 8 (71442) 2-16-32,
E-mail:
fedorovka@kostanay.kz
18.
ГУ «Аппарат акима
г. Костанай»
Костанайская
область,
г. Костанай, ул.
Мауленова, 21.
тел. 8(7142)57-57-01,
E-mail:
gorakimat@kostanay.kz
19.
ГУ «Аппарат акима
г. Аркалык»
Костанайская
область, г. Аркалык,
пр. Абая, 29.

тел. 8 (71430) 7-12-42, E-mail: arkalyk@kostanay.kz
20.
«Лисаков қаласы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Лисаков қ., Бейбітшілік к., 31.
тел. 8 (71433) 3-40-50, E-mail: lisakovsk@kostanay.kz
21.
«Рудный қаласы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Рудный қ., Фрунзе к., 14.
тел. 8 (71431) 9-04-23, E-mail: rudny@kostanay.kz
Қызылорда облысы
1.
«Қызылорда облысы әкімінің аппараты» ММ
Қызылорда облысы, Қызылорда қ., Ы. Жақаев к.,76.
тел. 8 (7242) 27-63-73, 23-55-81, факс: 26-12-25, 23-55-79 E-mail: oblKorda@nursat.kz, sh_kyzyl@mail.ru, sx_kyzyl@mail.ru
2.
«Қазалы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би к., Әйтеке би к., 60.
факс: 8 (72438) 2-12-90 E-mail: Kazaly_akimat@mail.ru
3.
«Арал ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қызылорда облысы, Арал ауданы, Арал қ., Школьная к., 33.
тел. 8 (72433) 2-11-62, 2-13-80, E- mail: aralkalasy@mail ru, aral_akimat@mail.ru
4.
«Қармақшы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Қармақшы к., Қорқыт Ата к., 1.
тел. 8 (72437) 2-12-34, E- mail: KarmaKent@mail.ru
5.
«Шиелі ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі к., Т. Рысқұлов к., 6.
тел. 8 (72432) 4-28-00, 4-15-90 E- mail: akimat_shieli@mail.ru
6.
«Жаңақорған ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Жаңақорған к., М. Көкенов к., 37.
Тел. 8 (72435) 2-24-29 E- mail: org_acim@mail.
7.
«Сырдария ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Тереңөзек к., Абай к., 1.
Тел. 8 (72436) 2-13-53
E- mail: syrdarya_akimat@mail7ru
8.
«Жалағаш ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы, Жалағаш к., Әйтеке би к., 12.
Тел. 8 (72431) 3-13-45 E- mail::jalkorda@topmail.kz
9.
«Қызылорда қаласы әкімінің аппараты» ММ
Қызылорда облысы, Қызылорда қ., Бөкейхан к., н/ж.
Тел: 8(7242)23-67-00
ф: 23-84-66 E- mail: Gorakimat_kz@list.ru
Маңғыстау облысы
1.
«Маңғыстау облысы әкімінің аппараты» ММ
Маңғыстау облысы, Ақтау қ., 14 ш.а.., 1 үй.
тел: 8 (7292) 31-42-15; факс: 8 (7292) 43-45-52,тел: 8 (7292) 31-30-42; факс: 8 (7292) 42-12-71, E-mail: akimmangistau@mail.kz, s_sfera@list.ru
2.
«Ақтау қаласы әкімінің аппараты» ММ
Маңғыстау облысы, Ақтау қ., 4 ш.а.., 72 үй.
тел: 8 (7292) 33-65-00; факс: 8 (7292) 33-65-11, E-mail: aktau_apparat@mail.ru
3.
«Жаңаөзен қаласы әкімінің аппараты» ММ
Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қ., Сәтбаев к., 1.
тел: 8 (72934) 3-19-81; факс: 8 (72934) 3-13-50, E-mail: akimat- uzen@mail.ru
4.
«Бейнеу ауданы әкімінің аппараты» ММ
Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Бейнеу а., Д. Тәжиев к., аудан әкімдігі.
тел: 8 (72932) 2-11-42; факс: 8 (72932) 2-21-10, E-mail: apparat_ beineu@ mail.ru
5.
«Қарақия ауданы әкімінің аппараты» ММ
Маңғыстау облысы, Қарақия ауданы, Құрық а., Досан Батыр к., 8.
тел: 8 (72937) 2-13-85; факс: 8 (72937) 2-21-91, E-mail: kuryk_apparat_akima@mail.kz
6.
«Маңғыстау ауданы әкімінің аппараты» ММ
Маңғыстау облысы, Маңғыстау ауданы, Шетпе а., Орталық к., 1.
тел: 8 (72931) 2-11-31; факс: 8 (72931) 2-24-42, E-mail: lazym81@mail.ru
7.
«Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, Маңғыстау а., аудан әкімдігі.
тел/факс 8 (7292) 46-62-00, факс: 8 (7292) 46-62-16 E-mail: munaily-akimat@mail.ru
8.
«Түпқараған ауданы әкімінің аппараты» ММ
Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қ. Д. Тәжіұлы к., 13.
тел: 8 (72938) 2-21-12; факс: 8 (72938) 2-24-62, E-mail: fort_akimat@mail.ru
Павлодар облысы
1.
«Павлодар облысы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Павлодар қ., Академик Сәтбаев к., 49.
тел. 8 (7182) 32-22-09, 32-72-32 E-mail: kense.dsh@pavlodar.gov.kz
2.
«Ақтоғай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай а., Абай к., 75.
тел/факс: 8 (71841) 2-14-50, E-mail: kense.aakr@pavlodar.gov.kz
3.
«Баянауыл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл а., Сәтбаев к., 45.
тел: 8 (71840) 9-12-03, факс: 9-18-03 E-mail: kense.abr@pavlodar.gov.kz, bayanadm@pavlakimat.kz
4.
«Железинский ауданы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Железинский ауданы, Железинка а., Әуезов к., 19.
тел/факс: 8 (71831) 2-21-40, E-mail: kense.azhr@pavlodar.gov.kz
5.
«Ертіс ауданы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс а., Қажымұқан к., 118.
тел: 8 (71832) 2-10-68, факс: 2-12-58 E-mail: kense.aer@pavlodar.gov.kz
6.
«Қашыр ауданы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Қашыр ауданы, Қашыр а., Елгин к., 172.
тел/факс: 8 (71833) 2-15-70, E-mail: kense.akr@pavlodar.gov.kz
7.
«Лебяжье ауданы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Лебяжье ауданы, Лебяжье а., Вс. Иванов к., 93.
тел/факс: 8 (71839) 2-10-32, E-mail: kense.alr@pavlodar.gov.kz
8.
«Май ауданы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Май ауданы, Май а., Қазыбек би к., 23.
тел/факс: 8 (71838) 9-11-07, E-mail: kense.amr.@pavlodar.gov.kz
9.
«Павлодар ауданы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Павлодар ауданы, Павлодар қ., Қайырбаев к., 32.
тел/факс: 8 (7182) 32-42-95, E-mail: kense.apr@pavlodar.gov.kz
10.
«Успен ауданы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Успен ауданы, Успенка а., Ленин к., 71.
тел/факс: 8 (71834) 9-19-37, E-mail: kense.aur@pavlodar.gov.kz
11.
«Шарбақты ауданы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты а., Кеңес к., 51.
тел: 8 (71836) 2-19-91, факс: 2-11-72 E-mail: kebse.ashr@pavlodar.gov.kz
12.
«Ақсу қаласы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Ақсу қ., Бейбітшілік к., 52.
тел/факс: 8 (71837) 5-10-63, E-mail: kense.aa@pavlodar.gov.kz
13.
«Павлодар қаласы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Павлодар қ., Қайырбаев к., 32.
тел: 8 (7182) 32-01-80, факс: 32-17-86 E-mail: kense.ap@pavlodar.gov.kz, kense.aap@pavlodar.gov.kz
14.
«Екібастұз қаласы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Екібастұз қ., Ленин к., 45.
тел/факс: 8 (71873) 4-09-35, E-mail: kense.aer@pavlodar.gov.kz
Солтүстік Қазақстан облысы
1
«Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы,Петропавл қ., Қазақстан Конституциясы к., 58.
тел: 8 (7152) 33-19-20, 46-28-95, факс: 36-07-45 E-mail: akimat@sko.kz, departament_sk@mail,ru
2
«Айыртау ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл а., Ш. Уәлиханов к., 44.
тел: 8 (71533) 2-11-02, 2-16-66,факс: 2-11-02, 2-16-66 E-mail: airtay-akimat@sko.kz, dsh15@mail.ru
3
«Ақжар ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Талшық а., Целинная к., 15.
тел: 8 (71546) 2-14-41, 2-12-67, факс: 2-11-24, 2-17-98 E-mail: akzhar@sko.kz, moldir-05@mail.ru
4
«Аққайың ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново а., Народная к., 50.
тел: 8 (71532) 2-12-64, факс: 2-12-77, 2-11-75  E-mail: akkain-akimat@sko.kz, akksh@mail.ru
5
«Есіл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Явленка а., Ленин к., 20.
тел: 8 (71543 2-15-01, 2-11-67, факс: 2-15-01, 2-11-65  E-mail: Esil-akimat@sko.kz, Esilsh@mail.ru
6
«Жамбыл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Пресновка а., Достық к.,10.
тел: 8 (71544) 2-12-32, 2-12-06, факс: 2-12-33, 2-15-62 E-mail: zhb@sko.kz, dsh14@mail.kz
7
«М. Жұмабаев ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, М. Жұмабаев ауданы, Булаево қ., Юбилейная к., 56.
тел: 8 (71531) 2-15-57, 2-00-10, факс: 2-01-26, 2-13-88 E-mail: RSmagulov@sko.kz, Vzhumabaeva-akimat@sko.kz
8
«Қызылжар ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл а., Гагарин к., 11.
тел: 8 (71538) 2-12-01, 2-11-70, факс: 2-12-01, 2-29-06 E-mail: Kyzylzhar-akimat@sko/kz, dsh05@mail.ru
9
«Мамлют ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Мамлютка қ., С. Мұқанов к., 12.
тел: 8 (71541) 2-15-90, 2-19-75, факс: 2-17-88, 2-19-75 E-mail: Maml_akimat@mail.ru, maml-osh@mail.ru
10
«Ғ. Мүсірепов атындағы аудан әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғ. Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское а., Абылайхан к., 28.
тел: 8 (71535) 2-13-07, 2-16-36, факс: 2-11-48, 2-13-71 E-mail: dsh10@host.kz, gmusrepova-akimat@sko.kz
11
«Тайынша ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы,Тайынша ауданы, Тайынша қ., Қазақстан Конституциясы к., 197.
тел: 8 (71536) 2-16-65, 2-14-70, факс: 2-16-65, 2-11-54 E-mail: tainsha-akimat@sko.kz, dsh07@bk.ru
12
«Тимирязев ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев а., Ш. Уәлиханов к., 1.
тел: 8 (71537) 2-00-03, 2-15-33, факс 2-00-03, 2-14-74 E-mail: timiryazevo-osh@sko.kz,Timiryazevo-akimat@sko.kz
13
«Уәлиханов ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл а., Ш. Уәлиханов к., 85.
тел: 8 (71542) 2-12-44, 2-18-21,факс: 2-17-84, 2-12-71 E-mail: ualihan-akimat@sko.kz, dsh09@mail.online.kz
14
«Шал Ақын ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал Ақын ауданы, Сергеевка қ., Жеңіс к., 35.
тел: 8 (71534) 2-12-41, 2-03-84, факс: 2-12-48, 2-07-16 E-mail: shalakyn-akimat@sko.kz, dshshlk@mail.ru
Оңтүстік Қазақстан облысы
1.
«Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қ., Тоқаев к., 17.
тел: 8 (7252) 53-91-86, 53-03-71 факс: 54-00-60, 53-05-13 E-mail: dsh_uko@mail.ru E-mail: regprogram@mail.ru
2.
«Бәйдібек ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Бәйдібек ауданы,Шаян а., Б. Қарашаұлы к., 49.
тел. 8 (72548) 2-22-68 E-mail: nyrjan82@mail.ru
3.
«Қазығұрт ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы,Қазығұрт ауданы, Қазығұрт а., Қонаев к., 95.

тел. 8 (71430) 7-12-42,
E-mail:
arkalyk@kostanay.kz
20.
ГУ «Аппарат акима
г. Лисаковск»
Костанайская
область,
г. Лисаковск, ул.
Мира, 31.
тел. 8 (71433) 3-40-50,
E-mail:
lisakovsk@kostanay.kz
21.
ГУ «Аппарат акима
г. Рудный»
Костанайская
область, г. Рудный,
ул. Фрунзе, 14.
тел. 8(71431)9-04-23,
E-mail: rudny@kostanay.kz
Кызылординская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Кызылординской
области»
Кызылординская
область,
г.Кызылорда,
ул. Ы. Жахаева,76.
тел. 8 (7242) 27-63-73,
23-55-81, факс: 26-12-25,
23-55-79
E-mail:
oblKorda@nursat.kz,
sh_kyzyl@mail.ru,
sx_kyzyl@mail.ru
2.
ГУ «Аппарат акима
Казалинского
района»
Кызылординская
область, Казалинский
район, п. Айтеке би,
ул.Айтеке би, 60.
факс: 8 (72438) 2-12-90
E-mail:
Kazaly_akimat@mail.ru
3.
ГУ «Аппарат акима
Аральского
района»
Кызылординская
область, Аральский
район, г. Аральск,
ул. Школьная, 33.
тел. 8 (72433) 2-11-62,
2-13-80, Е-mail:
aralkalasy@mail ru,
aral_akimat@mail.ru
4.
ГУ «Аппарат акима
Кармакшинского
района»
Кызылординская
область,
Кармакшинский
район, п. Кармакшы,
ул.Коркыт ата, 1.
тел. 8 (72437) 2-12-34,
Е-mail: KarmaKent@mail.ru
5.
ГУ «Аппарат акима
Шиелийского
района»
Кызылординская
область, Шиелийский
район, п. Шиели, ул.
Т. Рыскулова, 6.
тел. 8 (72432) 4-28-00,
4-15-90
Е-mail:
akimat_shieli@mail.ru
6.
ГУ «Аппарат акима
Жанакорганского
района»
Кызылординская
область,
Жанакорганский
район,
п. Жанакорган,
ул М. Кокенова37.
Тел. 8 (72435) 2-24-29
Е-mail: org_acim@mail.
7.
ГУ «Аппарат акима
Сырдарьинского
района»
Кызылординская
область,
Сырдарьинский
район, п. Теренозек,
ул. Абая, 1.
Тел. 8(72436)2-13-53
Е-mail:
syrdarya_akimat@mail.ru
8.
ГУ «Аппарат акима
Жалагашского
района»
Кызылординская
область, Жалагашский
район, п. Жалагаш,
ул. Айтеке би, 12.
Тел. 8(72431)3-13-45
Е-mail:
jalkorda@topmail.kz
9.
ГУ «Аппарат акима
города Кызылорда»
Кызылординская
область,
г. Кызылорда,
ул. Бокейхана, б/н.
Тел: 8(7242)23-67-00
ф: 23-84-66
Е-mail:
Gorakimat_kz@list.ru
Мангистауская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Мангистауской
области»
Мангистауская
область,
г. Актау, 14 мик.,
д. 1.
тел: 8 (7292) 31-42-15;
факс: 8 (7292) 43-45-52,
тел: 8 (7292) 31-30-42;
факс: 8 (7292) 42-12-71,
E-mail:
akimmangistau@mail.kz,
s_sfera@list.ru
2.
ГУ «Аппарат акима
города Актау»
Мангистауская
область,
г. Актау, 4 мик.,
д. 72.
тел: 8 (7292) 33-65-00;
факс: 8 (7292) 33-65-11,
E-mail:
aktau_apparat@mail.ru
3.
ГУ «Аппарат акима
города Жанаозен»
Мангистауская
область,
г. Жанаозен, ул.
Сатпаева, д. 1.
тел: 8 (72934) 3-19-81;
факс: 8 (72934) 3-13-50,
E-mail: akimat-
uzen@mail.ru
4.
ГУ «Аппарат акима
Бейнеуского
района»
Мангистауская
область, Бейнеуский
район, с. Бейнеу,
ул. Досан Тажиева,
районный акимат.
тел: 8 (72932) 2-11-42;
факс: 8 (72932) 2-21-10,
E-mail:
apparat_beineu@ mail.ru
5.
ГУ «Аппарат акима
Каракиянского
района»
Мангистауская
область,
Каракиянский район,
с. Курык, ул.Досан
Батыра, 8.
тел: 8 (72937) 2-13-85;
факс: 8 (72937) 2-21-91,
E-mail:
kuryk_apparat_akima@mail.
kz
6.
ГУ «Аппарат акима
Мангистауского
района»
Мангистауская
область,
Мангистауский
район, с. Шетпе, ул.
Центральная, 1.
тел: 8 (72931) 2-11-31;
факс: 8 (72931) 2-24-42,
E-mail: lazym81@mail.ru
7.
ГУ «Аппарат акима
Мунайлинского
района»
Мангистауская
область,
Мунайлинский район,
с. Мангистау,
районный акимат.
тел/факс 8 (7292)
46-62-00, факс: 8 (7292)
46-62-16
E-mail:
munaily-akimat@mail.ru
8.
ГУ «Аппарат акима
Тупкараганского
района»
Мангистауская
область,
Тупкараганский
район,
г. Форт-Шевченко
ул. Досан Тажулы,
13.
тел: 8 (72938) 2-21-12;
факс: 8 (72938) 2-24-62,
E-mail:
fort_akimat@mail.ru
Павлодарская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Павлодарской
области»
Павлодарская
область,
г. Павлодар,
ул. Академика
Сатпаева, 49.
тел. 8 (7182) 32-22-09,
32-72-32, Е-mail:
kense.dsh@pavlodar.gov.kz
2.
ГУ «Аппарат акима
Актогайского
района»
Павлодарская
область, Актогайский
район, с. Актогай,
ул. Абая, 75.
тел/факс: 8 (71841)
2-14-50, E-mail:
kense.aakr@pavlodar.gov.kz
3.
ГУ «Аппарат акима
Баянаульского
района»
Павлодарская
область,
Баянаульский район,
с. Баянаул, ул.
Сатпаева, 45.
тел: 8 (71840) 9-12-03,
факс: 9-18-03
E-mail:
kense.abr@pavlodar.gov.kz,
bayanadm@pavlakimat.kz
4.
ГУ «Аппарат акима
Железинского
района»
Павлодарская
область, Железинский
район,
с. Железинка,
ул. Ауэзова, 19.
тел/факс: 8 (71831)
2-21-40,
E-mail:
kense.azhr@pavlodar.gov.kz
5.
ГУ «Аппарат акима
Иртышского
района»
Павлодарская
область, Иртышский
район, с. Иртышск,
ул. Кажымукана, 118.
тел: 8 (71832) 2-10-68,
факс: 2-12-58
E-mail:
kense.aer@pavlodar.gov.kz
6.
ГУ «Аппарат акима
Качирского
района»
Павлодарская
область, Качирский
район,
с. Качиры, ул.
Елгина, 172.
тел/факс: 8 (71833)
2-15-70, E-mail:
kense.akr@pavlodar.gov.kz
7.
ГУ «Аппарат акима
Лебяжинского
района»
Павлодарская
область, Лебяжинский
район, с. Лебяжье,
ул. Вс. Иванова, 93.
тел/факс: 8 (71839)
2-10-32, E-mail:
kense.alr@pavlodar.gov.kz
8.
ГУ «Аппарат акима
Майского района»
Павлодарская
область,
Майский район,
с. Майский, ул.
Казбек би, 23.
тел/факс: 8 (71838)
9-11-07,
E-mail:
kense.amr@pavlodar.gov.kz
9.
ГУ «Аппарат акима
Павлодарского
района»
Павлодарская
область,
Павлодарский район,
г. Павлодар, ул.
Каирбаева, 32.
тел/факс: 8 (7182)
32-42-95,
E-mail:
kense.apr@pavlodar.gov.kz
10.
ГУ «Аппарат акима
Успенского
района»
Павлодарская
область, Успенский
район, с. Успенка,
ул. Ленина, 71.
тел/факс: 8 (71834)
9-19-37, E-mail:
kense.aur@pavlodar.gov.kz
11.
ГУ «Аппарат акима
Шарбактинского
района»
Павлодарская
область,
Шарбактинский
район, с. Шарбакты,
ул. Советов, 51.
тел: 8 (71836) 2-19-91,
факс: 2-11-72
E-mail:
kebse.ashr@pavlodar.gov.kz
12.
ГУ «Аппарат акима
города Аксу»
Павлодарская
область, г. Аксу,
ул. Мира, 52.
тел/факс: 8 (71837)
5-10-63, E-mail:
kense.aa@pavlodar.gov.kz
13.
ГУ «Аппарат акима
города Павлодар»
Павлодарская
область,
г. Павлодар,
ул. Каирбаева, 32.
тел: 8 (7182) 32-01-80,
факс: 32-17-86
E-mail:
kense.ap@pavlodar.gov.kz,
kense.aap@pavlodar.gov.kz
14.
ГУ «Аппарат акима
города Экибастуз»
Павлодарская
область,
г. Экибастуз,
ул. Ленина, 45.
тел/факс: 8 (71873)
4-09-35, E-mail:
kense.aer@pavlodar.gov.kz
Северо-Казахстанская область
1
ГУ «Аппарат акима
Северо-
Казахстанской
области»
Северо-
Казахстанская
область,
г. Петропавловск,
ул.Конституции
Казахстана, 58.
тел: 8 (7152) 33-19-20,
46-28-95, факс: 36-07-45
E-mail: akimat@sko.kz,
2
ГУ «Аппарат акима
Айыртауского
района»
Северо-
Казахстанская
область, Айыртауский
район,
с. Саумалколь,
ул. Ш. Уалиханова,
44.
тел: 8 (71533) 2-11-02,
2-16-66, факс: 2-11-02,
2-16-66 E-mail:
airtay-akimat@sko.kz,
dshl5@mail.ru
3
ГУ «Аппарат акима
Акжарского
района»
Северо-
Казахстанская
область, Акжарский
район, с. Талшик,
ул. Целинная, 15.
тел: 8 (71546) 2-14-41,
2-12-67, факс:
2-11-24,2-17-98
E-mail: akzhar@sko.kz,
moldir-05@mail.ru
4
ГУ «Аппарат акима
Аккайынского
района»
Северо-
Казахстанская
область, Аккайынский
район, с. Смирново,
ул. Народная, 50.
тел: 8 (71532) 2-12-64,
факс: 2-12-77,2-11-75
E-mail:
akkain-akimat@sko.kz,
akksh@mail.ru
5
ГУ «Аппарат акима
Есильского
района»
Северо-
Казахстанская
область, Есильский
район, с. Явленка,
ул. Ленина, 20.
тел: 8 (71543) 2-15-01,
2-11-67, факс: 2-15-01,
2-11-65 E-mail:
Esil-akimat@sko.kz,
Esilsh@mail.ru
6
ГУ «Аппарат акима
Жамбылского
района»
Северо-
Казахстанская
область, Жамбылский
район, с. Пресновка,
ул. Дружбы, 10.
тел: 8 (71544) 2-12-32,
2-12-06, факс: 2-12-33,
2-15-62 E-mail:
zhb@sko.kz, dsh14@mail.kz
7
ГУ «Аппарат акима
района М.
Жумабаева»
Северо-
Казахстанская
область, район М.
Жумабаева,
г. Булаево, ул.
Юбилейная, 56.
тел: 8 (71531) 2-15-57,
2-00-10, факс: 2-01-26,
2-13-88 E-mail:
RSmagulov@sko.kz,
Vzhumabaeva-akimat@sko.kz
8
ГУ «Аппарат акима
Кызылжарского
района»
Северо-
Казахстанская
область,
Кызылжарский район,
с. Бесколь, ул.
Гагарина, 11.
тел: 8 (71538) 2-12-01,
2-11-70, факс: 2-12-01,
2-29-06 E-mail:
Kyzylzhar-akimat@sko/kz,
dsh05@mail.ru
9
ГУ «Аппарат акима
Мамлютского
района»
Северо-
Казахстанская
область, Мамлютский
район, г. Мамлютка,
ул. С. Муканова, 12.
тел: 8 (71541) 2-15-90,
2-19-75, факс: 2-17-88,
2-19-75 E-mail:
Maml_akimat@mail.ru,
maml-osh@mail.ru
10
ГУ «Аппарат акима
района имени Г.
Мусрепова»
Северо-
Казахстанская
область, район имени
Г. Мусрепова,
с. Новоишимское, ул.
Абылайхана, 28.
тел: 8 (71535) 2-13-07,
2-16-36, факс: 2-11-48,
2-13-71 E-mail:
dsh10@host.kz,
gmusrepova-akimat@sko.kz
11
ГУ «Аппарат акима
Тайыншинского
района»
Северо-
Казахстанская
область,
Тайыншинский район,
г. Тайынша,
ул. Конституции
Казахстана,197.
тел: 8 (71536) 2-16-65,
2-14-70, факс: 2-16-65,
2-11-54 E-mail:
tainsha-akimat@sko.kz,
dsh07@bk.ru
12
ГУ «Аппарат акима
Тимирязевского
района»
Северо-
Казахстанская
область,
Тимирязевский
район,
с. Тимирязево,
ул. Ч. Валиханова,
1.
тел: 8 (71537) 2-00-03,
2-15-33, факс 2-00-03,
2-14-74 E-mail:
timiryazevo-osh@sko.kz,
Timiryazevo-akimat@sko.kz
13
ГУ «Аппарат акима
Уалихановского
района»
Северо-
Казахстанская
область,
Уалихановский район,
с. Кишкенеколь,
ул. Ш. Уалиханова,
85.
тел: 8 (71542) 2-12-44,
2-18-21, факс: 2-17-84,
2-12-71 E-mail:
ualihan-akimat@sko.kz,
dsh09@mail.online.kz
14
ГУ «Аппарат акима
района Шал Акына»
Северо-
Казахстанская
область, район Шал
Акына, г. Сергеевка,
ул. Победы, 35.
тел: 8 (71534) 2-12-41,
2-03-84, факс: 2-12-48,
2-07-16 E-mail:
shalakyn-akimat@sko.kz,
dshshlk@mail.ru
Южно-Казахстанкая область
1.
ГУ «Аппарат акима
Южно-
Казахстанской
области»
Южно-Казахстанская
область, г. Шымкент,
ул. Токаева, 17.
тел: 8 (7252) 53-91-86,
факс: 54-00-60
E-mail: dsh_uko@mail.ru
E-mail: regprogram@mail.ru
2.
ГУ «Аппарат акима
Байдибекского
района»
Южно-Казахстанская
область,
Байдибекский район,
с.Шаян, ул. Б.
Карашаулы, 49.
тел. 8 (72548) 2-22-68
E-mail: nyrian82@mail.ru
3.
ГУ «Аппарат акима
Казыгуртского
района»
Южно-Казахстанская
область,
Казыгуртский район,
с. Казыгурт,
ул. Кунаева, 95.

тел. 8 (72539) 2-31-31 E-mail: akim_kazgurt@mail.ru
4.
«Мақтаарал ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Мақтаарал ауданы, Жетісай қ., М. Әуезов к., 20.
тел.: 8 (72534) 6-15-67 E-mail: timur_kz78@mail.ru
5.
«Ордабасы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Ордабасы ауданы, Темірлан а., Т. Әубәкіров к., 4.
тел.: 8 (72530) 2-13-00 E-mail: ordasy_org@mail.ru
6.
«Отырар ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Отырар ауданы, Шәуелдер а., Жібек жолы д-лы, 25.
тел.: 8 (72544) 2-14-42 E-mail: otrar_akimat@mail.ru
7.
«Сайрам ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, Ақсукент а., Жібек жолы к., 95.
тел.: 8 (72531) 2-03-50 E-mail: sairam_adm@mail.ru
8.
«Сарыағаш ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Сарыағаш ауданы, Сарыағаш қ., Исмайылов к., 37.
тел.: 8 (72537) 2-26-28 E-mail: saryagashakim@mail.ru
9.
«Созақ ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған а., Жібек жолы, н/ж.
тел.: 8 (72546) 4-14-89 E-mail: suzak-akim@mail.ru
10.
«Төле би ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы,Төлеби ауданы, Леңгір қ., ул. Әйтеке би к., 28.
тел.: 8 (72547) 6-21-35 E-mail: tolebi.akim@mail.ru
11.
«Түлкібас ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Түлкібас ауданы, Т. Рысқұлов а., Т. Рысқұлов к., 201.
тел.: 8 (72538) 5-33-00 E-mail: trkoo@mail.ru
12.
«Шардара ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Шардара ауданы, Шардара қ., Төле би к., 41.
тел.: 8 (72535) 2-28-70 E-mail: baha1980_80@mail.ru
13.
«Арыс қаласы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Арыс қ., Әл Фараби к., 3.
тел.: 8 (72540) 2-28-77 E-mail: orgotdel_arys@mail.ru
14.
«Кентау қаласы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Кентау қ., Яссауи к., 87.
тел.: 8 (725 36) 3-72-44 E-mail: akimat_kentay@mail.ru
15.
«Түркістан қаласы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Түркістан қ., Есім хан алаңы, 3.
тел.: 8 (725 33) 4-10-05 E-mail: tur_akimat@mail.ru
«Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
2-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының мекенжайлары
Орталықтардың атауы (филиалдары, бөлімдер, бөлімшелер)
Орналасқан мекенжайы
Байланыс деректері
1
2
3
4
«Ақмола облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Ақмола облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Әуезов көшесі 189 а
8 (7162) 40-10-76
8 (7162) 40-10-63
1)
Көкшетау қалалық бөлімшесі
Көкшетау қаласы,
Біржан Сал көшесі, 42 үй
8 (7162) 25-00-67
8 (7162) 25-06-21
2)
Красный Яр с. Аудандық бөлімі
Көкшетау қаласы,
Красный Яр ауылы,
Ленин көшесі, 65 үй
8 (7162) 40-43-27

тел. 8(72539)2-31-31
E-mail:
akim_kazgurt@mail.ru
4.
ГУ «Аппарат акима
Мактааральского
района»
Южно-Казахстанская
область,
Мактааральский
район, г. Жетысай,
ул. М. Ауезова, 20.
тел.: 8 (72534) 6-15-67
E-mail: timur_kz78@mail.ru
5.
ГУ «Аппарат акима
Ордабасинского
района»
Южно-Казахстанская
область,
Ордабасинский
район, с. Темирлан,
ул.Т.Аубакирова,4.
тел.: 8 (72530) 2-13-00
E-mail: ordasy_org@mail.ru
6.
ГУ «Аппарат акима
Отырарского
района»
Южно-Казахстанская
область, Отырарский
район, с.Шаульдер,
пр.Жибек жолы,25.
тел.: 8 (72544) 2-14-42
E-mail:
otrar_akimat@mail.ru
7.
ГУ «Аппарат акима
Сайрамского
района»
Южно-Казахстанская
область, Сайрамский
район, с. Аксукент,
ул.Жибек жолы, 95.
тел.: 8 (72531) 2-03-50
E-mail: sairam_adm@mail.ru
8.
ГУ «Аппарат акима
Сарыагашского
района»
Южно-Казахстанская
область,
Сарыагашский район,
г. Сарыагаш, ул.
Исмаилова, 37.
тел.: 8 (72537) 2-26-28
E-mail:
saryagashakim@mail.ru
9.
ГУ «Аппарат акима
Сузакского
района»
Южно-Казахстанская
область, Сузакский
район,
с. Шолаккорган,
ул. Жибек жолы, б/н.
тел.: 8 (72546) 4-14-89
E-mail: suzak-akim@mail.ru
10.
ГУ «Аппарат акима
Толебийского
района»
Южно-Казахстанская
область, Толебийский
район, г. Ленгер,
ул. Айтеке би, 28.
тел.: 8 (72547) 6-21-35
E-mail:
tolebi.akim@mail.ru
11.
ГУ «Аппарат акима
Тюлькубасского
района»
Южно-Казахстанская
область,
Тюлькубасский
район,
с. Т. Рыскулов,
ул. Т. Рыскулова,
201.
тел.: 8 (72538) 5-33-00
E-mail: trkoo@mail.ru
12.
ГУ «Аппарат акима
Шардаринского
района»
Южно-Казахстанская
область,
Шардаринский район,
г. Шардара,
ул. Толе би, 41.
тел.: 8 (72535) 2-28-70
E-mail: bana
1980_80@mail.ru
13.
ГУ «Аппарат акима
города Арысь»
Южно-Казахстанская
область, г. Арысь,
ул. Аль-Фараби, 3.
тел.: 8 (72540) 2-28-77
E-mail:
orgotdel_arys@mail.ru
14.
ГУ «Аппарат акима
города Кентау»
Южно-Казахстанская
область, г. Кентау,
ул. Яссауи, 87.
тел.: 8 (725 36) 3-72-44
E-mail:
akimat_kentay@mail.ru
15.
ГУ «Аппарат акима
города Туркестан»
Южно-Казахстанская
область,
г. Туркестан,
лощадь Есим хана, 3.
тел.: 8 (725 33) 4-10-05
E-mail: tur_akimat@mail.ru
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
«Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства»
Перечень Центров обслуживания населения
п/п
Наименование
Центров
(филиалы,
отделы,
отделения)
Адрес месторасположения
Контактные
данные
1
2
3
4
Филиал РГП «ЦОН по Акмолинской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН
по Акмолинской
области»
ул. Ауэзова, 189 а
8 (7162)
40-10-76
8 (7162)
40-10-63
1)
Кокшетауский
городской отдел
г. Кокшетау, ул. Биржан Сал,
д. 42
8 (7162)
25-00-67
8 (7162)
25-06-21
2)
Районный отдел
с. Красный Яр
г. Кокшетау, с.Красный Яр,
ул. Ленина, д. 65
8 (7162)
40-43-27

3)
Ақкөл аудандық бөлімі
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов көшесі, 102 үй
8 (71638) 2-09-96
8 (71638) 2-18-49
4)
Аршалы аудандық бөлімі
Аршалы ауданы, Аршалы ауылы, М. Мәметова көшесі, 19 үй
8 (71644) 2-10-77
8 (71644) 2-28-28
8 (71644) 2-10-77
7)
Атбасар аудандық бөлімі
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Уәлиханов көшесі, 11 үй
8 (71643) 2-45-94
8 (71643) 4-07-22
8 (71643) 4-12-58
8)
Астрахан аудандық бөлімі
Астрахан ауданы, Астраханка ауылы Әл-Фараби көшесі, 44үй
8 (71641) 2-35-96
8 (71641) 2-21-94
9)
Бұланды аудандық бөлімі
Бұланды ауданы,
Макинск қаласы,
Сейфуллин көшесі, 18б үй
8 (71646) 2-37-20
8 (71646) 2-37-81
10)
Бурабай аудандық бөлімі
Бурабай ауданы,
Щучинск қаласы,
Абылай Хан көшесі, 28 үй
8 (71636) 4-29-97
8 (71636) 4-28-91
8 (71636) 4-59-28
11)
Егіндікөл аудандық бөлімі
Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Жеңіс көшесі, 7 үй
8 (71642) 2-12-57
12)
Ерейментау аудандық бөлімі
Ерейментау ауданы Ерейментау қаласы, Мұсабаев көшесі, 15 үй
8 (71633) 2-44-92
13)
Еңбекшілдер аудандық бөлімі
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Сыздықов көшесі, 2а үй
8 (71639) 2-22-41
8 (71639) 2-22-42
8 (71639) 2-22-18
14)
Есіл аудандық бөлімі
Есіл ауданы, Есіл қаласы, Жеңіс көшесі, 56 үй
8 (71647) 2-22-07
15)
Жарқайың аудандық бөлімі
Жарқайың ауданы, Державинск қаласы, Ғабдуллин көшесі, 104 үй
8 (71648) 9-00-35
8 (71647) 2-22-05
16)
Жақсы аудандық бөлімі
Жақсы ауданы, Жақсы қаласы, Ленин көшесі, 8 үй
8 (71635) 2-17-10
17)
Зеренді аудандық бөлімі
Зеренді ауданы, Зеренді с., Мир көшесі, 52 үй
8 (71632) 2-00-74
8 (71632) 2-29-43
18)
Қорғалжын аудандық бөлімі
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын қаласы, Абай көшесі, 44а үй
8 (71637) 2-17-83
8 (71637)
2-20-36
19)
Степногор қалалық бөлімі
Степногор қаласы, 4 шағын ауданы, 7 үй
8 (71645) 2-00-40
8 (71645) 2-00-30
20)
Сандықтау аудандық бөлімі
Сандықтау ауданы, Балқаш ауылы, Абылай хан көшесі, 119 үй
8 (71640) 9-26-66
21)
Целиноград аудандық бөлімі
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы, Гагарин көшесі, 15 үй
8 (71651) 3-12-30
8 (71651) 3-11-98
22)
Шортанды аудандық бөлімі
Шортанды ауданы, Шортанды ауылы, аты аталмаған тұйық көше, 1 үй
8 (71631) 2-17-97
«Ақтөбе облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Ақтөбе облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Ақтөбе қаласы, Тургенев көшесі, 109 үй
8 (7132) 56-57-87
1)
Ақтөбе қалалық №1 бөлімі
Ақтөбе қаласы, Тургенев көшесі, 109 үй
8 (7132) 57-80-27
2)
Қарғалы с. (Жилянка)
Ақтөбе қаласы, Қарғалы ауданы, Қарғалы ауылы (Жилянка), Сәтпаев көшесі, 10 үй
8 (7132) 98-60-06
8 (7132) 98-60-05
3)
Алға аудандық бөлімі
Алға ауданы, Алға қаласы, Киров көшесі, 23 үй
8 (71337) 3-20-79
8 (71337) 3-10-96
4)
Мортық аудандық бөлімі
Мортық ауданы, Мортық ауылы, Байтұрсынов көшесі, 1 «Б» үй
8 (71331) 22-4-13
8 (71331) 22-1-14

3)
Аккольский
районный отдел
Аккольский район, г.Акколь,
ул.Нурмагамбетова д. 102
8 (71638)
2-09-96
8 (71638)
2-18-49
4)
Аршалынский
районный отдел
Аршалынский район, п. Аршалы,
ул. М. Маметовой, д. 19
8 (71644)
2-10-77
8 (71644)
2-28-28
8 (71644)
2-10-77
7)
Атбасарский
районный отдел
Атбасарский район, г.
Атбасар, ул.Валиханова, д.
11, оф.
8 (71643)
2-45-94
8 (71643)
4-07-22
8 (71643)
4-12-58
8)
Астраханский
районный отдел
Астраханский район, с.
Астраханка, ул.Аль-Фараби,
д.44
8 (71641)
2-35-96
8 (71641)
2-21-94
9)
Буландынский
районный отдел
Буландынский район, г.
Макинск, ул. Сейфуллина д.
18б, оф.
8 (71646)
2-37-20
8 (71646)
2-37-81
10)
Бурабайский
районный отдел
Бурабайский район, г.
Щучинск, ул.Абылай Хана, д.
28
8 (71636)
4-29-97
8 (71636)
4-28-91
8 (71636)
4-59-28
11)
Егиндыкольский
районный отдел
Егиндыкольский район, с.
Егиндыколь, ул. Победы, д. 7
8 (71642)
2-12-57
12)
Ерейментауский
районный отдел
Ерейментауский район, г.
Ерейментау, ул. Мусабаева, д.
15
8 (71633)
2-44-92
13)
Енбекшильдерский
районный отдел
Енбекшильдерский район, г.
Степняк, ул.Сыздыкова, д. 2а
8 (71639)
2-22-41
8 (71639)
2-22-42
8 (71639)
2-22-18
14)
Есильский
районный отдел
Есильский район, г. Есиль,
ул. Победы, д. 56
8 (71647)
2-22-07
15)
Жаркаинский
районный отдел
Жаркаинский район, г.
Державинск, ул. Габдуллина,
д. 104
8 (71648)
9-00-35
8 (71647)
2-22-05
16)
Жаксынский
районный отдел
Жаксынский район, с. Жаксы,
ул. Ленина, д. 8
8 (71635)
2-17-10
17)
Зерендинский
районный отдел
Зерендинский район, с.
Зеренда, ул. Мира, д. 52
8 (71632)
2-00-74
8 (71632)
2-29-43
18)
Коргалжынский
районный отдел
Коргалжынский район, с.
Коргалжын, ул. Абая, д. 44а
8 (71637)
2-17-83
8
(71637)2-20-
36
19)
Степногорский
городской отдел
г.Степногорск, 4 мкр., д.7
8 (71645)
2-00-40
8 (71645)
2-00-30
20)
Сандыктауский
районный отдел
Сандыктауский район, с.
Балкашино, ул.Абылай-хана,
д. 119
8 (71640)
9-26-66
21)
Целиноградский
районный отдел
Целиноградский район, а.
Акмол, ул.Гагарина, д. 15
8 (71651)
3-12-30
8 (71651)
3-11-98
22)
Шортандинский
районный отдел
Шортандинский район,
п. Шортанды, Переулок
Безымянный, д. 1
8 (71631)
2-17-97
Филиал РГП «ЦОН по Актюбинской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН
по Актюбинской
области»
г.Актобе, ул.Тургенева, 109
8 (7132)
56-57-87
1)
Актобинский
городской отдел №
1
г.Актобе, ул.Тургенева, 109
8 (7132)
57-80-27
2)
с. Каргалинское
(Жилянка)
г.Актобе Каргалинский район,
с.Каргалинское (Жилянка),
ул.Сатпаева, 10
8 (7132)
98-60-06
8 (7132)
98-60-05
3)
Алгинский
районный отдел
Алгинский район г. Алга, ул.
Киров, 23
8 (71337)
3-20-79
8 (71337)
3-10-96
4)
Мартукский
районный отдел
Мартукский район п.Мартук
ул.Байтурсынова, 1 «Б»
8 (71331)
22-4-13
8 (71331)
22-1-14

5)
Хромтау аудандық бөлімі
Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, Абай көшесі, 12 үй
8 (71336) 26-6-33
8 (71336) 26-6-34
6)
Қандыағаш аудандық бөлімі
Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, Молодежный ш/а, 47 «Б» үй
8 (71333) 30-2-19
8 (71333) 30-2-18
7)
Ембі аудандық бөлімі
Мұғалжар ауданы, Ембі қаласы, Әмір көшесі, 10 үй
8 (71334) 23-9-83
8)
Темір аудандық № 8 бөлімі
Темір ауданы, Шұбарқұдық ауылы, Байғанин көшесі, 15 «А»үй
8 (71346) 23-5-83
8 (71334) 23-9-87
9)
Қобда аудандық бөлімі
Қобда ауданы, Қобда ауылы, Нұрымжанов тұйық көшесі, 2 үй
8 (71341) 22-1-47
8 (71341) 22-1-38
10)
Қарғалы аудандық бөлімі Бадамша с.
Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы, Әйтеке би көшесі, 27 үй
8 (71342) 23-4-64
8 (71342) 23-4-62
11)
Ойыл аудандық бөлімі
Ойыл ауданы, Ойыл ауылы, Көкжар көшесі, 64 үй
8 (71332) 21-1-81
8 (71332) 21-1-82
12)
Әйтеке би аудандық №12 аудандық бөлімі
Әйтеке би ауданы, Комсомол ауылы, Балдырған көшесі, 10 үй
8 (71339) 22-3-73
8 (71339) 22-3-74
13)
Байғанин аудандық бөлімі
Байғанин ауданы, Қарауылкелді ауылы, Барақ батыр көшесі, 41 «А» үй
8 (71345) 23-5-86
8 (71345) 23-5-87
14)
Ырғыз аудандық бөлімі
Ырғыз ауданы, Ырғыз ауылы, Жангелді көшесі, 7 үй
8 (71343) 21-8-28
15)
Шалқар аудандық бөлімі
Шалқар ауданы, Шалқар ауылы, Әйтеке би көшесі, 63 үй
8 (71335) 23-6-10
8 (71335) 23-6-11
«Алматы облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Алматы қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 67 Б үй
8 (7282) 24-15-06
8 (7282) 24-41-33
1)
Ақсу аудандық бөлімі
Жансүгіров ауылы, Қабанбай батыр көшесі, 20 үй
8 (72832) 2-14-51
Қапал бөлімшесі
Қапал ауылы, Алпысбай көшесі, 3 үй
8 (72841) 2-17-60
Алакөл аудандық бөлімі
Үшарал қаласы, 8 наурыз көшесі, 63 үй
8 (72833) 2-35-46
8 (72833) 2-35-48
Қабанбай бөлімшесі
Қабанбай ауылы, Абылайхан көшесі, 237 үй
8 (72837) 4-13-85
3)
Балқаш аудандық бөлімі
Бақанас ауылы, Бижанов көшесі, 25 «А» үй
8 (72773) 95-2-22
8 (72773) 9-18-20
4)
Еңбекшіқазақ аудандық бөлімі
Есік қаласы, Абай көшесі, 314 А үй
8 (72775) 4-54-70
8 (72775) 4-54-69
Шелек бөлімшесі
Шелек ауылы, Бижанов көшесі, 100 үй
8 (72775) 2-34-96
8 (72775) 2-34-97
5)
Ескелді аудандық бөлімі
Қарабұлак ауылы, Оразбеков көшесі, 52 үй
8 (72836) 3-22-16
6)
Жамбыл аудандық бөлімі
Ұзынағаш ауылы, Мәжитов көшесі, 1 үй
8 (72770) 2-30-90
7)
Іле аудандық бөлімі
Өтеген батыр ауылы, Қуат ш/а, Тәуелсіздік көшесі, 25 үй
8 (727) 251-74-46
8 (727) 251-74-47
Боралдай бөлімшесі
Боралдай ауылы, Вокзал көшесі, 6 «А» үй
8 (72738) 7-82-42
Қараой бөлімшесі
Қараой ауылы, Тыңдала көшесі, 9 үй
8 (7275) 24-88-10
Ақши бөлімшесі
Ақши ауылы, Қонаев көшесі, 29 үй
8)
Қарасай аудандық бөлімі
Қаскелең ауылы, Жанғоозин көшесі, 38 үй
8 (72771) 2-56-86
8 (72771) 2-56-96
Тау Самалы бөлімшесі
Тау Самалы ауылы, Рысқұлов көшесі, 129 үй
8 (727) 391-38-58
Шамалған бөлімшесі
Шамалған станциясы, Қонаев көшесі, 1 «В» үй
8 (7272) 93-66-33

5)
Хромтауский
районный отдел
Хромтауский район, г.Хромтау
ул.Абая, 12
8 (71336)
26-6-33
8 (71336)
26-6-34
6)
Кандыагашский
районный отдел
Мугалжарский район,
г.Кандыагаш мкр.Молодежный,
47 «Б»
8 (71333)
30-2-19
8 (71333)
30-2-18
7)
Эмбенский
районный отдел
Мугалжарский район, г.Эмба
ул.Амирова, 10
8 (71334)
23-9-83
8)
Темирский
районный отдел №
8
Темирский район п.Шубаркудук,
Байганина, 15 «А»
8 (71346)
23-5-83
8 (71334)
23-9-87
9)
Кобдинский
районный отдел
Кобдинский район п.Кобда
пер.Нурымжанова, 2
8 (71341)
22-1-47
8 (71341)
22-1-38
10)
Каргалинский
районный отдел
с. Бадамша
Каргалинский район, с.Бадамша
ул.Айтеке-би, 27
8 (71342)
23-4-64
8 (71342)
23-4-62
11)
Ойылский районный
отдел
Уилский район, с.Уил
ул.Кокжар, 64
8 (71332)
21-1-81
8 (71332)
21-1-82
12)
Айтекебийский
районный отдел №
12
Айтекебийский район,
с.Комсомольское
ул. Балдырган, 10
8 (71339)
22-3-73
8 (71339)
22-3-74
13)
Байганинский
районный отдел
Байганинский район,
с.Карыуылкелди ул.Барак
батыра, 41 «А»
8 (71345)
23-5-86
8 (71345)
23-5-87
14)
Ыргызский
районный отдел
Актюбинская область,
Иргизский район, с.Иргиз
ул.Жангельдина, 7
8 (71343)
21-8-28
15)
Шалкарский
районный отдел
Актюбинская область,
Шалкарский район, г.Шалкар,
ул.Айтеке-би, 63
8 (71335)
23-6-10
8 (71335)
23-6-11
Филиал РГП «ЦОН по Алматинской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН
по Алматинской
области»
г. Талдыкорган,
ул.Тауелсыздык, 67Б
8 (7282)
24-15-06
8 (7282)
24-41-33
1)
Аксуский районный
отдел
п. Жансугурова, Кабанбай
батыра, 20
8 (72832)
2-14-51
Отделение Капал
с. Капал, ул. Алпысбаева, 3
8 (72841)
2-17-60
Алакольский
районный отдел
г. Ушарал, ул. 8 марта, 63
8 (72833)
2-35-46
8 (72833)
2-35-48
Отделение
Кабанбай
п. Кабанбай, ул. Абылайхана,
237
8 (72837)
4-13-85
3)
Балхашский
районный отдел
с. Баканас, ул. Бижанова, 25
«А»
8 (72773)
95-2-22
8 (72773)
9-18-20
4)
Енбекшиказахский
районный отдел
г. Есик, ул. Абая, 314А
8 (72775)
4-54-70
8 (72775)
4-54-69
4.1)
Отделение Шелек
с. Шелек, ул. Бижанова, 100
8 (72775)
2-34-96
8 (72775)
2-34-97
5)
Ескельдинский
районный отдел
п. Карабулак, ул. Оразбекова,
52
8 (72836)
3-22-16
6)
Жамбылский
районный отдел
п. Узынагаш, ул. Мажитова, 1
8 (72770)
2-30-90
7)
Илийский районный
Отдел
п. Отеген батыра, мкр. Куат,
ул. Тауелсіздік, 25
8 (727)
251-74-46
8 (727)
251-74-47
Отделение
Боролдай
с. Боролдай, ул. Вокзальная,
6 «А»
8 (72738)
7-82-42
Отделение Караой
с. Караой, ул. Тындала, 9
8 (7275)
24-88-10
Отделение Акши
с. Акши, ул. Конаева, 29
8)
Карасайский
районный отдел
г. Каскелен, ул. Жангозина,
38
8 (72771)
2-56-86
8 (72771)
2-56-96
Отделение
Тау-Самалы
п. Тау Самалы, ул. Рыскулова,
129
8 (727)
391-38-58
Отделение
Шамалган
ст. Шамалган, ул. Конаева, 1
«В»
8 (7272)
93-66-33

9)
Қаратал аудандық бөлімі
Үштөбе ауылы, Абылай хан көшесі, 22 үй
8 (72834) 2-02-07
8 (72834) 2-20-92
10)
Кербұлақ аудандық бөлімі
Сарыөзек ауылы, Момышұлы көшесі
8 (72840) 3-25-88
Қоғалы бөлімшесі
Қоғалы ауылы, Желтоқсан көшесі, 45 үй
8 (72842) 9-10-59
11)
Көксу аудандық бөлімі
Балпық би ауылы, Измайлов көшесі, 10 үй
8 (72838) 2-16-19
8 (72838) 2-16-18
12)
Қапшағай қалалық бөлімі
Қапшағай қаласы, Қонаев көшесі, 41 үй
8 (72772) 4-79-61
8 (72772) 4-79-60
Шеңгелді бөлімшесі
Шеңгелді ауылы, Сейфуллин көшесі, 34 үй
8 (72772) 7-11-94
13)
Сарқанд аудандық бөлімі
Сарқан ауылы, Жамбыл көшесі
8 (72839) 2-35-80
8 (72839) 2-37-14
Лепсі бөлімшесі
Лепсі станциясы, Төлебаев көшесі, 1 үй
8 (72843) 2-10-16
14)
Райымбек аудандық бөлімі
Кеген ауылы, Момышұлы көшесі
8 (72777) 2-20-84
8 (72777) 2-20-82
8 (72777) 2-18-78
Нарынқол бөлімшесі
Нарынқол ауылы, Райымбек көшесі
8 (72779) 2-11-65
15)
Панфилов аудандық бөлімі
Жаркент қаласы, Головацкий көшесі
8 (72831) 5-51-11
16)
Талғар аудандық бөлімі
Талғар қаласы, Лермонтов көшесі, 53 «А» үй
8 (727) 388-11-30
8 (72774) 2-21-43
8 (72774) 2-21-33
Нұра бөлімшесі
Нұра ауылы, Школьная көшесі, 10 үй
8 (72774) 5-80-62
17)
Талдықорған қалалық бөлімі
Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 67 Б
8 (7282) 24-49-75
8 (7282) 24-40-43
18)
Текелі қалалық бөлімі
Текелі қаласы, Октябрь көшесі, 7 үй
8 (72835) 4-35-38
8 (72835) 4-35-18
19)
Ұйғыр аудандық бөлімі
Чунджа ауылы, Қасымбеков көшесі, 35 үй
8 (72778) 2-43-35
8 (72778) 2-43-31
8 (72778) 2-43-32
«Атырау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Атырау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Атырау қаласы, Сәтпаев даңғылы, 23 үй
8 (7122) 21-34-67
1)
Облыстық бөлім
Атырау қаласы, Сәтпаев даңғылы, 23 үй
8 (7122) 21-29-42
2)
№1 қалалық бөлімі
Атырау қаласы, Баймұқанов көшесі, 16 а үй
8 (7122) 35-75-05
8 (7122) 35-75-30
3)
№2 қалалық бөлімі
Атырау қаласы, Балықшы, Байжігітов көшесі, 80 а үй
8 (7122) 24-34-90
8 (7122) 24-37-89
4)
Индер аудандық бөлімі
Атырау облысы, Индер ауданы, Индерборс ауылы, Меңдіғалиев көшесі, 30 үй
8 (71234) 2-12-96
8 (71234) 2-18-38
5)
Махамбет аудандық бөлімі
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, Абай көшесі, 10 үй
8 (71236) 2-24-96
8 (71236) 2-15-25
6)
Қызылқоға аудандық бөлімі
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Абай көшесі, 1 үй
8 (71238) 2-20-46
8 (71238) 2-20-27
7)
Жылыой аудандық бөлімі
Атырау облысы, Жылыой ауданы, Күлсары ауылы, Бейбітшілік көшесі, 8 үй
8 (71237) 5-03-54
8 (71237) 5-01-28
8)
Құрманғазы аудандық бөлімі
Құрманғазы ауданы, Ганюшкино ауылы, Есболаев көшесі, 66 а үй
8 (71233) 2-05-13
8 (71233) 2-07-14
9)
Мақат аудандық бөлімі
Мақат ауданы, Мақат ауылы, Орталық көшесі, 2 үй
8 (71239) 3-22-97
8 (71239) 3-22-96

9)
Караталский
районный отдел
г. Уштобе, ул. Абылай хана,
22
8 (72834)
2-02-07
8 (72834)
2-20-92
10)
Кербулакский
районный отдел
г. Сарыөзек, ул. Момышұлы,
б/н
8 (72840)
3-25-88
Отделение Когалы
п. Когалы, ул. Желтоксан, 45
8 (72842)
9-10-59
11)
Коксуский
районный отдел
п. Балпык би, ул. Измайлова,
10
8 (72838)
2-16-19
8 (72838)
2-16-18
12)
Капшагайский
городской отдел
г. Капшагай, ул. Кунаева, 41
8 (72772)
4-79-61
8 (72772)
4-79-60
Отделение
Шенгелды
с. Шенгельды, ул. Сейфуллина,
34
8 (72772)
7-11-94
13)
Саркандский
районный отдел
г. Саркан, ул. Жамбыла, б/н
8 (72839)
2-35-80
8 (72839)
2-37-14
Отделение Лепсы
ст. Лепсы, ул. Толебаева, 1
8 (72843)
2-10-16
14)
Райымбекский
районный отдел
с. Кеген, ул. Момышұлы, б/н
8 (72777)
2-20-84
8 (72777)
2-20-82
8 (72777)
2-18-78
Отделение
Нарынкол
с. Нарынкол, ул. Райымбека,
б/н
8 (72779)
2-11-65
15)
Панфиловский
районный отдел
г. Жаркент, ул. Головацкого,
б/н
8 (72831)
5-51-11
16)
Талгарский
районный отдел
г. Талгар, ул. Лермонтова, 53
«А»
8 (727)
388-11-30
8 (72774)
2-21-43
8 (72774)
2-21-33
Отделение Нура
с. Нура, ул. Школьная, 10
8 (72774)
5-80-62
17)
Талдыкорганский
городской отдел
г.Талдыкорган,
ул.Тауелсыздык, 67Б
8 (7282)
24-49-75
8 (7282)
24-40-43
18)
Текелийский
городской отдел
г. Текели, ул. Октябрьская, 7
8 (72835)
4-35-38
8 (72835)
4-35-18
19)
Уйгурский
районный отдел
с. Чунджа, ул. Касымбекова,
35
8 (72778)
2-43-35
8 (72778)
2-43-31
8 (72778)
2-43-32
Филиал РГП «ЦОН по Атырауской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН
по Атырауской
области»
г.Атырау, проспект.Сатпаева,
дом 23
8 (7122)
21-34-67
1)
Областной отдел
г.Атырау, проспект.Сатпаева,
дом 23
8 (7122)
21-29-42
2)
городской отдел
№1
г.Атырау, ул.Баймуханова, дом
16а
8 (7122)
35-75-05
8 (7122)
35-75-30
3)
городской отдел
№2
г.Атырау, Балыкшы,
ул.Байжигитова, дом 80а
8 (7122)
24-34-90
8 (7122)
24-37-89
4)
Индерский
районный отдел
Атырауская область, Индерский
район, пос.Индерборский,
ул.Мендыгалиева, 30
8 (71234)
2-12-96
8 (71234)
2-18-38
5)
Махамбетский
районный отдел
Атырауская область,
Махамбетский район,
с.Махамбет, ул.Абая, дом 10
8 (71236)
2-24-96
8 (71236)
2-15-25
6)
Кызылкогинский
районный отдел
Атырауская область,
Кызылкугинский район,
с.Миялы, ул.Абая, дом 1
8 (71238)
2-20-46
8 (71238)
2-20-27
7)
Жылыойский
районный отдел
Атырауская область,
Жылыойский район, г.Кульсары,
ул.Бейбитшилик, 8
8 (71237)
5-03-54
8 (71237)
5-01-28
8)
Курмангазинский
районный отдел
Атырауская область,
Курмангазинский район,
с.Ганюшкино, ул.Есболаев, 66а
8 (71233)
2-05-13
8 (71233)
2-07-14
9)
Макатский
районный отдел
Атырауская область, Макатский
район, п.Макат,
ул.Центральная, 2
8 (71239)
3-22-97
8 (71239)
3-22-96

10)
Исатай аудандық бөлімі
Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Егеменді Қазақстан көшесі, 9 үй
8 (71231) 2-16-70
8 (71231) 2-16-69
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Өскемен қаласы, Белинский көшесі, 37 а үй
8 (7232) 78-42-36
8 (7232) 28-94-67
1)
Өскемен қалалық№1 бөлімі
Өскемен қаласы, Сәтпаев көшесі, 20/1 үй
8 (7232) 60-39-22
2)
Өскемен қалалық № 2 бөлімі
Өскемен қаласы, Қазақстан көшесі, 99/1 үй
8 (7232) 57-83-88
8 (7232) 22-81-37
3)
Глубоков аудандық бөлімі
Глубоков ауданы, Глубокое ауылы, Попович көшесі, 22 үй
8 (72331) 2-23-35
4)
Зайсан қалалық бөлімі
Зайсан ауданы, Зайсан қаласы, Жангелді көшесі, 52 а үй
8 (72340) 2-67-81
5)
Зырянов аудандық бөлімі
Зырянов ауданы, Зырянов қаласы, Стаханов көшесі, 39 үй
8 (72335) 6-02-39
6)
Қатон-Қарағай аудандық бөлімі
Қатон-Қарағай ауданы, Үлкен – Нарын ауылы, Абылайхан көшесі, 96 үй
8 (72341) 2-23-60
7)
Күршім аудандық бөлімі
Күршім ауданы, Күршім ауылы, Б. Момышұлы көшесі, 77 үй
8 (72339) 2-13-10
8)
Риддер аудандық бөлімі
Риддер қаласы, Семей көшесі, 12 үй
8 (72336) 4-62-62
9)
Тарбағатай аудандық бөлімі
Тарбағатай ауданы, Ақсуат ауылы, Абылайхан көшесі, 23 үй
8 (72346) 2-24-96
10)
Ұлан аудандық бөлімі
Ұлан ауданы, Молодежный ауылы, 9 үй
8 (72338) 2-78-96
11)
Шемонаих қалалық бөлімі
Шемонаих ауданы, Шемонайх қаласы, 3-ш/а, 12 үй
8 (72332) 3-41-00
12)
Семей қалалық №1 бөлімі
Семей қаласы, 408 квартал, 21 үй
8 (7222) 33-57-97
8 (7222) 33-55-93
13)
Семей қалалық №2 бөлімі
Семей қаласы, Найманбаев көшесі, 161 А үй
8 (7222) 52-69-29
14)
Абай аудандық бөлімі
Абай ауданы, Қарауыл ауылы, Құнанбай көшесі
8 (72252) 2-22-64
15)
Аягөз қалалық бөлімі
Аягөз ауданы, Аягөз қаласы, Дүйсенов көшесі, 84 үй
8 (72237) 5-24-32
16)
Бесқарағай аудандық бөлімі
Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ауылы, Пушкин көшесі, 2 А үй
8 (72236) 9-06-30
17)
Бородулиха аудандық бөлімі
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Молодежная көшесі, 25 үй
8 (72351) 2-20-48
18)
Жарма аудандық бөлімі
Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Достық көшесі, 98 үй
8 (72347) 6-54-00
19)
Курчатов аудандық бөлімі
Курчатов ауданы, Курчатов қаласы, Абай көшесі, 12 үй
8 (72251) 2-21-66
20)
Көкпекті аудандық бөлімі
Көкпекті ауданы, Көкпекті ауылы, Шериаздан көшесі, 38 үй
8 (72348) 2-21-71
21)
Үржар аудандық бөлімі
Үржар ауданы, Үржар ауылы, Абылайхан көшесі, 116 үй
8 (72230) 2-19-85
«Жамбыл облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Жамбыл облысы бойынша ХКО» РМК филиалы
Тараз қаласы, Абай даңғылы, 232 үй
8 (7262) 56-90-01
8 (7262) 46-00-28
1)
Тараз қалалық бөлімі
Тараз қаласы, Қ.Қойгелді көшесі, 158 «а» үй
8 (7262) 43-84-21
2)
№1 бөлім
Тараз қаласы, Сәтпаев көшесі, 1 «б» үй
8 (7262) 56-90-27

10)
Исатайский
районный отдел
Атырауская область,
Исатайский район, с.Аккыстау,
ул. Егеменды Казахстан, дом 9
8 (71231)
2-16-70
8 (71231)
2-16-69
Филиал РГП «ЦОН по Восточно-Казахстанской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН
по Восточно-
Казахстанской
области»
г.Усть-Каменогорск, ул.
Белинского, 37а
8 (7232)
78-42-36
8 (7232)
28-94-67
1)
Усть-
Каменогорский
городской отдел
№ 1
г.Усть-Каменогорск,
пр.Сатпаева, 20/1
8 (7232)
60-39-22
2)
Усть-
Каменогорский
городской отдел №
2
г.Усть-Каменогорск,
ул.Казахстан, 99/1
8 (7232)
57-83-88
8 (7232)
22-81-37
3)
Глубоковский
районный отдел
Глубоковский район,
п.Глубокое, ул.Поповича, 22
8 (72331)
2-23-35
4)
Зайсанский
городской отдел
Зайсанский район, г.Зайсан,
ул.Жангельдина, 52а
8 (72340)
2-67-81
5)
Зыряновский
районный отдел
Зыряновский район,
г.Зыряновск, ул.Стахановская,
39
8 (72335)
6-02-39
6)
Катон-Карагайский
районный отдел
Катон-Карагайский район, с.
Улкен – Нарын, ул.
Абылайхана, 96
8 (72341)
2-23-60
7)
Курчумский
районный отдел
Курчумский район, с. Курчум,
ул. Б. Момышулы, 77
8 (72339)
2-13-10
8)
Риддерский
районный отдел
г. Риддер, ул.
Семипалатинская, 12
8 (72336)
4-62-62
9)
Тарбагатайский
районный отдел
Тарбагатайский район, с.
Аксуат, ул. Абылайхана, 23
8 (72346)
2-24-96
10)
Уланский районный
отдел
Уланский район, п.Молодежный,
дом 9
8 (72338)
2-78-96
11)
Шемонаихинский
городской отдел
Шемонаихинский район,
г.Шемонайха 3-микрорайон, 12
8 (72332)
3-41-00
12)
Семейский
городской отдел
№ 1
г.Семей, 408 квартал, 21
8 (7222)
33-57-97
8 (7222)
33-55-93
13)
Семейский
городской отдел №
2
г.Семей, ул.Найманбаева, 161А
8 (7222)
52-69-29
14)
Абайский районный
отдел
Абайский район, с.Карауыл,
ул.Кунанбаева, 12
8 (72252)
2-22-64
15)
Аягозский
городской отдел
Аягозский район, г.Аягоз,
ул.Дуйсенова, 84
8 (72237)
5-24-32
16)
Бескарагайский
районный отдел
Бескарагайский район,
с.Бескарагай, ул.Пушкина, 2А
8 (72236)
9-06-30
17)
Бородулихинский
районный отдел
Бородулихинский район,
с.Бородулиха, ул.Молодежная,
25
8 (72351)
2-20-48
18)
Жарминский
районный отдел
Жарминский район, с.Калбатау,
ул.Достык, 98
8 (72347)
6-54-00
19)
Курчатовский
районный отдел
Курчатовский район,
г.Курчатов, ул.Абая,12
8 (72251)
2-21-66
20)
Кокпектинский
районный отдел
Кокпектинский район,
с.Кокпекты, ул.Шериаздана, 38
8 (72348)
2-21-71
21)
Урджарский
районный отдел
Урджарский район, с.Урджар,
ул.Абылайхана, 116
8 (72230)
2-19-85
Филиал РГП «ЦОН по Жамбылской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН
по Жамбылской
области»
г.Тараз пр. Абая, 232
8 (7262)
56-90-01
8 (7262)
46-00-28
1)
Таразский
городской отдел
г. Тараз, ул. К.Койгелды, №
158 «а»
8 (7262)
43-84-21
2)
Отдел №1
г. Тараз, ул.Сатпаева, 1 «б»
8 (7262)
56-90-27

1)
№ 1 қалалық бөлімі
Ержанов көшесі, 47/3 үй
8 (7212) 33-13-10
2)
№ 2 қалалық бөлімі
Чкалов көшесі, 7 үй
8 (7212) 41-03-92
3)
№ 3 қалалық бөлімі
Мұқанов көшесі, 5 үй
8 (7212) 77-26-57
4)
№ 4 қалалық бөлімі
Архитектурная көшесі, 8 үй
8 (7212) 45-71-01
5)
№ 5 қалалық бөлімі
21 ш/а, 6/7 үй
8 (7212) 32-92-51
6)
№ 6 қалалық бөлімі
Серов көшесі, 73 үй
8 (7212) 93-16-94
7)
Теміртау қаласы № 1 бөлімі
Блюхер көшесі, 23 үй
8 (7213) 44-67-45
8)
Теміртау қаласы № 2 бөлімі
Республика даңғылы, 128 үй
8 (7213) 99-79-96
9)
Абай аудандық № 1 бөлімі
Абай қаласы, Абай көшесі, 54 үй
8 (72131) 4-77-07
10)
Абай аудандық № 2 бөлімі
Абай қаласы, Топар ауылы, Қазыбек би көшесі, 3 үй
8 (72153) 3-04-46
11)
Сарань қаласы бөлімі
Сарань қаласы, Жамбыл көшесі,
85үй
8 (72137) 4-25-26
12)
Шахтинск қаласы № 1 бөлімі
Шахтинск қаласы, А. Құнанбаев даңғылы, 65 Б үй
8 (72156) 5-21-25
13)
Шахтинск қаласы № 2 бөлімі
Шахтинск қаласы, Шахан ауылы, квартал 10/16, 16 үй
8 (72156) 3-20-99
14)
Осакаров аудандық № 1 бөлімі
Осакаровка ауылы, Пристационная көшесі,12 үй
8 (72149) 4-32-62
15)
Осакаров аудандық № 2 бөлімі
Осакаров ауданы, Молодежный ауылы, Абай көшесі, 13 үй
8 (72148) 2-22-46
16)
Сәтпаев қаласы бөлімі
Сәтпаев қаласы, Сәтпаев даңғылы, 111 үй
8 (71063) 4-03-47
17)
Балқаш қаласы бөлімі
Балқаш қаласы, Бөкейхан көшесі, 20 а үй
8 (71036) 6-83-37
18)
Шет аудандық бөлімі
Ақсу-Аюлы ауылы, Жапақов көшесі, 23/1 үй, Ағадыр ауылы, Тәуелсіз Қазақстан көшесі, 4 үй
8 (71031) 2-21-88
19)
Жезқазған қаласы бөлімі
Жезқазған қаласы, Б.Момышұлы көшесі, 9 үй
8 (7102) 73-81-09
20)
Жаңаарқа аудандық бөлімі
Жаңаарқа ауданы, Атасу ауылы, А.Оспанов көшесі, 40 үй
8 (71030) 2-69-09
21)
Қаражал қаласы бөлімі
Қаражал қаласы, Ленин көшесі, 18 үй
8 (71032) 2-70-21
22)
Приозерск қаласы бөлімі
Приозерск қаласы, Балқаш көшесі, 7 үй
8 (71039)
5-27-37
23)
Бұхар жырау аудандық № 1 бөлімі
Бұхар жырау ауданы, Ботақара ауылы, Абылай хан көшесі, 37 үй
8 (72154) 2-23-73
24)
Бұхар жырау аудандық № 2 бөлімі
Бұхар жырау ауданы, Бейбітшілік көшесі, 24 үй
8 (72138) 3-15-62
25)
Ақтоғай аудандық № 1 бөлімі
Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы, Бөкейхан көшесі, 10 үй
8 (71037) 2-11-05
26)
Ақтоғай аудандық № 2 бөлімі
Сарышаған ауылы, Абай көшесі, 12 үй
8 (71038)
22-3-39
27)
Нұра аудандық бөлімі
Киевка ауылы, Сұлейменов көшесі, 2 үй
8 (721-44)
2-11-11
28)
Ұлытау аудандық бөлімі
Ұлытау ауданы, Ұлытау ауылы, Амангелді көшесі, 29 а үй
8 (71035) 2-13-06
29)
Қарқаралы аудандық бөлімі
Қарқаралы қаласы, Әубәкіров көшесі, 21 үй
8 (72146) 3-17-03
«Қостанай облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1
«Қостанай облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Қостанай қаласы, Таран көшесі, 114 үй
8 (7142) 53-44-84
8 (7142) 53-25-56

1)
Городской отдел
№1
ул.Ержанова, 47/3
8 (7212)
33-13-10
2)
Городской отдел
№2
Ул.Чкалова, 7
8 (7212)
41-03-92
3)
Городской отдел
№3
ул.Муканова, 5
8 (7212)
77-26-57
4)
Городской отдел
№4
ул.Архитектурная, 8
8 (7212)
45-71-01
5)
Городской отдел
№5
21 мкр., дом 6/7
8 (7212)
32-92-51
6)
Городской отдел
№6
ул. Серова,73
8 (7212)
93-16-94
7)
Отдел № 1
г.Темиртау
ул.Блюхера, 23
8 (7213)
44-67-45
8)
Отдел № 2
г.Темиртау
пр.Республики,128
8 (7213)
99-79-96
9)
Абайский районный
отдел № 1
г.Абайул.Абая, 54
8 (72131)
4-77-07
10)
Абайский районный
отдел № 2
г.Абай,п.Топар,ул.Казыбек би,
3
8 (72153)
3-04-46
11)
Отдел г.Сарань
г.Сараньул. Жамбыла, 85
8 (72137)
4-25-26
12)
Отдел № 1
г.Шахтинск
г.Шахтинск проспект А.
Кунанбаева, 65Б
8 (72156)
5-21-25
13)
Отдел № 2
г.Шахтинск
г.Шахтинск п.Шахан Квартал,
10/16 д.16
8 (72156)
3-20-99
14)
Осакаровский
районный отдел №
1
п.Осакаровка ул.
Пристационная,12
8 (72149)
4-32-62
15)
Осакаровский
районный отдел
№ 2
р-н Осакаровка п. Молодежный
ул.Абая, 13
8 (72148)
2-22-46
16)
Отдел г.Сатпаев
г. Сатпаев проспект Сатпаева,
111
8 (71063)
4-03-47
17)
Отдел г. Балхаш
г.Балхаш ул. Бокейхана, 20а
8 (71036)
6-83-37
18)
Шетский районный
отдел
село Аксу – Аюлы, ул.
Жапакова, 23/1 п. Агадырь,
ул. Тәуелсіз Қазақстан, 4
8 (71031)
2-21-88
19)
Отдел г.
Жезказган
г.Жезказган ул.Б.Момышулы, 9
8 (7102)
73-81-09
20)
Жанааркинский
районный отдел
Жанааркинский район, ул.
А.Оспанова, 40 п.Атасу
8 (71030)
2-69-09
21)
Отдел г. Каражал
г. Каражал ул. Ленина, 18
8 (71032)
2-70-21
22)
Отдел г.
Приозерск
г.Приозерск ул. Балхашская, 7
8 (71039)5-
27-37
23)
Бухар-жырауский
районный отдел
№ 1
Бухар-Жырауского район,
ул.Абылай хана,37
п.Ботакара
8 (72154)
2-23-73
24)
Бухар-жырауский
районный отдел
№ 2
Бухар-Жырауского район,
ул.Мира, 24
8 (72138)
3-15-62
25)
Актогайский
районный отдел
№ 1
п.Актогай, ул. Бокейхана, 10
п.Актогай
8 (71037)
2-11-05
26)
Актогайский
районный отдел
№ 2
п. Сары-шаган ул.Абая, 12
8 (71038)22-
3-39
27)
Нуринский
районный отдел
п.Киевка, ул. Сулейменовых, 2
8 (721-44)2-
11-11
28)
Улытауский
районный отдел
Улытауский район ул.
Амангельды, 29а п.Улытау
8 (71035)
2-13-06
29)
Каркаралинский
районный отдел
г.Каркаралинск, ул.
Аубакирова, 21
8 (72146)
3-17-03
Филиал РГП «ЦОН по Костанайской области»
1
Филиал РГП «ЦОН
по Костанайской
области»
Костанайская область
г.Костанай ул.Тарана, д 114
8 (7142)
53-44-84
8 (7142)
53-25-56

1)
Қостанай қалалық бөлімі
Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Гашик көшесі, 14 үй
8 (7142) 26-45-51
2)
Алтынсарин бөлімі
Қостанай облысы, Силантьевка ауылы, Ленин көшесі, 51 үй
8 (71445) 21-5-28
8 (71445) 21-5-29
3)
Амангелді бөлімі
Қостанай облысы, Амангелді ауылы, Майлин көшесі, 27/7 үй
8 (71440) 21-2-55
8 (71440) 21-2-69
4)
Арқалық бөлімі
Қостанай облысы, Арқалық қаласы, Абай көшесі, 62 үй
8 (71430) 75-6-87
8 (71430) 75-6-86
5)
Әулиекөл бөлімі
Қостанай облысы, Әулиекөл ауылы, Ленин көшесі, 32 үй
8 (71453) 21-8-31
8 (71453) 21-9-02
6)
Денисовска бөлімі
Қостанай облысы, Денисовка ауылы, Советская көшесі, 13
үй
8 (71434) 22-0-30
8 (71434) 92-7-16
7)
Жангелді бөлімі
Қостанай облысы, Жангелді ауданы, Торай ауылы, 8 наурыз көшесі, 37 үй
8 (71439) 22-0-05
8 (71439) 21-5-85
8)
Жетіқара бөлімі
Қостанай облысы, Жетіқара ауылы, Ленин көшесі, 08 үй
8 (71435) 28-2-83
8 (71435) 28-2-00
9)
Қамысты бөлімі
Қостанай облысы, Қамысты ауданы, Қамысты ауылы, Ержанов көшесі, 66 үй
8 (71437) 22-2-76
8 (71437) 22-2-75
10)
Қарабалық бөлімі
Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Қарабалык ауылы, Космонавт көшесі, 16 үй
8 (71441) 32-9-61
8 (71441) 32-5-02
11)
Қарасу бөлімі
Қостанай облысы, Қарасу ауданы, Қарасу ауылы, Комсомольская көшесі, 24 үй
8 (71452) 22-1-47
8 (71452) 21-9-69
12)
Лисаковск бөлімі
Қостанай облысы, Лисоковск қаласы, 4 ш/а, 25 үй
8 (71433) 32-0-90
8 (71433) 35-3-89
13)
Меңдіқара бөлімі
Қостанай облысы, Меңдіқара ауданы, Боровское ауылы, Королев көшесі, 4 А үй
8 (71443) 22-4-60
14)
Наурызым бөлімі
Қостанай облысы, Наурызым ауданы, Қараменді ауылы, Шақшақ Жәнібек көшесі, 5 үй
8 (71454) 21-0-53
8 (71454) 21-0-15
15)
Рудный № 1 бөлімі
Қостанай облысы, Рудный қаласы, Космонавтар көшесі, 12 үй
8 (71431) 49-8-02
16)
Рудный № 2 бөлімі
Қостанай облысы, Рудный қаласы, Корчагин көшесі, 76 үй
8 (71431) 90-0-38
8 (71431) 98-9-47
17)
Сарыкөл бөлімі
Қостанай облысы, Сарыкөл ауданы, Сарыкөл ауылы, Ленин көшесі, 104 үй
8 (71451) 21-3-21
8 (71451) 21-2-09
18)
Таранов бөлімі
Қостанай облысы, Таранов ауданы, Таранов ауылы, Калинин көшесі, 93 үй
8 (71436) 36-5-89
8 (71436) 37-4-52
19
Ұзынкөл бөлімі
Қостанай облысы, Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, Абай көшесі, 79 үй
8 (71444) 21-5-67
8 (71444) 21-1-62
20)
Федоров бөлімі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров ауылы, Красноармейск көшесі, 56 үй
8 (71442) 22-5-18
8 (71442) 23-2-83
21)
Қостанай аудандық бөлімі
Қостанай облысы, Затабольск ауылы, Калинин көшесі, 53 үй
8 (71455) 24-3-15
8 (71455) 24-3-16
«Қызылорда облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Қызылорда облысы бойынша ХҚО» РМК
Қызылорда қаласы, Ғ.Мұратбаев көшесі, 2 үй
8 (7242) 23-07-16
1)
№ 1 қалалық бөлім
Қызылорда қаласы, Тасбөгет ауылы, Амангелді көшесі
8 (7242) 21-66-64

1)
Костанайский
городской отдел
Костанайская область
г.Костанай ул. Гашика, д.14
8 (7142)
26-45-51
2)
Алтынсаринский
отдел
Костанайская область, п.
Силантьевка, ул. Ленина, 51
8 (71445)
21-5-28
8 (71445)
21-5-29
3)
Амангельдинский
отдел
Костанайская область, с.
Амангельды, ул. Майлина, 27/7
8 (71440)
21-2-55
8 (71440)
21-2-69
4)
Аркалыкский
отдел
Костанайская область,
г. Аркалык, ул. Абая, 62
8 (71430)
75-6-87
8 (71430)
75-6-86
5)
Аулиекольский
отдел
Костанайская область, с.
Аулиеколь, ул. Ленина, 32
8 (71453)
21-8-31
8 (71453)
21-9-02
6)
Денисовский
отдел
Костанайская область, с.
Денисовка, ул. Советская, 13
8 (71434)
22-0-30
8 (71434)
92-7-16
7)
Жангельдинский
отдел
Костанайская область
Жангельдинский р-он, с.Торай,
ул.8 марта, 37
8 (71439)
22-0-05
8 (71439)
21-5-85
8)
Житикаринский
отдел
Костанайская область
г.Житикара, ул.Ленина, д.108
8 (71435)
28-2-83
8 (71435)
28-2-00
9)
Камыстинский
отдел
Костанайская
область, Камыстинский р-он,
с.Камысты, ул.Ержанова, д.66
8 (71437)
22-2-76
8 (71437)
22-2-75
10)
Карабалыкский
отдел
Костанайская область
Карабалыкский р-он,
п.Карабалык, ул.Космонавтов,
д.16
8 (71441)
32-9-61
8 (71441)
32-5-02
11)
Карасуский отдел
Костанайская область,
Карасуский р-он, с.Карасу,
ул.Комсомольская, д.24
8 (71452)
22-1-47
8 (71452)
21-9-69
12)
Лисаковский
отдел
Костанайская область,
г.Лисоковск, микрорайон № 4,
д.25
8 (71433)
32-0-90
8 (71433)
35-3-89
13)
Мендыкаринский
отдел
Костанайская область
Мендыкаринский
р-он,с.Боровское,
ул.Королева, д.4А
8 (714-43)
22-4-60
14)
Наурзумский
отдел
Костанайская область,
Наурзумский р-он,
п.Караменды, ул.Шакшак
Жанибека, д.5
8 (714-54)
21-0-53
8 (714-54)
21-0-15
15)
Рудненский отдел
№1
Костанайская область,
г.Рудный, пр.Космонавтов,
д.12
8 (714-31)
49-8-02
16)
Рудненский отдел
№2
Костанайская область,
г.Рудный, ул.Корчагина, д.76
8 (71431)
90-0-38
8 (71431)
98-9-47
17)
Сарыкольский
отдел
Костанайская область,
Сарыкольский р-он,
п.Сарыколь, ул.Ленина, 104
8 (71451)
21-3-21
8 (71451)
21-2-09
18)
Тарановский
отдел
Костанайская область,
Тарановский р-он,
с.Тарановское, ул.Калинина,
93
8 (71436)
36-5-89
8 (71436)
37-4-52
19)
Узункольский
отдел
Костанайская область,
Узункольский р-он,
с.Узынколь, ул.Абая, 79
8 (71444)
21-5-67
8 (71444)
21-1-62
20)
Федоровский отдел
Костанайская область, Федоровский р-он,с.Федоровка, ул. Красноармейская,56
8 (71442)
22-5-18
8 (71442)
23-2-83
21)
Отдел
Костанайского
района
Костанайская область,
Костанайский р-он,
п.Затабольск, ул. Калинина,
53
8 (71455)
24-3-15
8 (71455)
24-3-16
Филиал РГП «ЦОН по Кызылординской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН
по Кызылординской
области»
Кызылординская область г.
Кызылорда ул. Г.Муратбаева 2Е
8 (7242)
23-07-16
1)
городской отдел №
1
г. Кызылорда, пос.Тасбогет,
ул.Амангельды, б/н
8 (7242)
21-66-64

2)
№ 2 қалалық бөлім
Қызылорда қаласы, Жанқожа батыр көшесі, 82 үй
8 (7242) 25-60-57
3)
№ 3 қалалық бөлім
Қызылорда қаласы, Шұғыла ш/а, 45 үй
8 (7242) 24-86-11
4)
№ 4 қалалық бөлім
Қызылорда қаласы, Ақмешіт ш/а, 1 б үй
8 (7242) 22-48-27
5)
Байқоңыр қалалық бөлімі
Қызылорда облысы, Байқоныр қаласы, Максимов көшесі, 17 а үй
8 (3362) 27-54-81
6)
Арал аудандық бөлімі
Қызылорда облысы, Арал қаласы, Қарасақал көшесі
8 (72433) 25-0-02
7)
Қазалы аудандық бөлімі
Қызылорда облысы, Қазалы қаласы, Жанқожа батыр көшесі
8 (72438) 26-1-27
8)
Қармақшыаудандық бөлімі
Қызылорда облысы, Жосалы кенті, Абай көшесі
8 (72437) 2-11-62
9)
Жалағаш аудандық бөлімі
Қызылорда облысы, Жалағаш кенті, Желтоқсан көшесі
8 (72431) 32-3-03
10)
Сырдария аудандық бөлімі
Қызылорда облысы, Тереңөзек кенті, Амангелді көшесі, 55 «а» үй
8 (72436) 2-29-00
11)
Шиелі аудандық бөлімі
Қызылорда облысы, Шиелі кенті, Рысқұлов көшесі
8 (72432) 4-15-59
12)
Жаңақорған аудандық бөлімі
Қызылорда облысы, Жаңақорған кенті, Сығанақ көшесі
8 (72435) 21-4-51
«Маңғыстау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Маңғыстау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Ақтау қаласы, 15 ш/а, 67 б үй
8 (7292) 42-23-11
8 (7292) 42-23-12
1)
Ақтау қалалық № 1 бөлім
Ақтау қаласы, 15 ш/а, 67 б үй
8 (7292) 42-23-17
2)
Жаңаөзен қалалық № 2 бөлім
Жаңаөзен қаласы, Өркен ш/а, Оқушылардың шығармашылық үйі
8 (72934) 5-03-90
3)
Мұнайлы аудандық № 3 бөлім
Мұнайлы ауданы, Маңғыстау ауылы, Қоғамдық ұйымдар ғимараты
8 (7292) 46-56-83
4)
Бейнеу аудандық № 4 бөлім
Бейнеу ауылы, Қосай ата көшесі, Жастар орталығы ғимараты
8 (72932) 2-55-35
Бейнеу ауданы Боранкүл ауылдық № 9 бөлімшесі
Боранкүл ауылы, Боранкүл мәдениет ММ ғимараты
8 (72932) 3-16-95
5)
Маңғыстау аудандық № 5 бөлім
Шетпе ауылы, Орталық көшесі, Қазпошта ғимараты
8 (72931) 22-0-79
6)
Қарақия аудандық №6 бөлімі
Құрық ауылы, Уәлиханов көшесі, 15 үй
8 (72937) 22-2-10
7)
Түпқараған аудандық № 7 бөлім
Форт-Шевченко қаласы, Маяулыз көшесі, 6-д үй
8 (72938) 2-30-38
Түпқараған ауданы Ақшүкір № 10 бөлімшесі
Ақшүкір ауылы, Үштерек көшесі, 5 үй
8 (72938)
33-28-44
8)
Жетібай аудандық № 8 бөлімі
Жетібай ауылы, Жаңақұрылыс көшесі, №10 ғимарат
8 (72935) 26-9-33
«Павлодар облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Павлодар облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 үй
8 (7182) 33-47-35
8 (7182) 70-42-01
1)
Павлодар қалалық бөлімі
Павлодар қаласы, Кутузов көшесі, 204 үй
8 (7182) 34-59-04
8 (8182) 34-59-05
2)
Павлодар қалалық № 1 бөлім
Павлодар қаласы, Исиналиев көшесі, 24 үй
8 (7182) 32-04-67
8 (7182) 70-42-09
3)
Павлодар аудандық бөлімі
Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 10 үй
8 (7182) 62-92-29
8 (7182) 32-26-83

2)
городской отдел №
2
г. Кызылорда, ул.Жанкожа
батыр, 82
8 (7242)
25-60-57
3)
городской отдел №
3
г. Кызылорда, мкр.Шугыла, 45
8 (7242)
24-86-11
4)
городской отдел №
4
г. Кызылорда, мкр.Акмешит, 1б
8 (7242)
22-48-27
5)
Байконырский
городской отдел
Кызылординская область город
Байконыр, ул.Максимова, № 17а
8 (3362)
27-54-81
6)
Аральский
районный отдел
Кызылординская область
г.Аральск, ул. Карасакал, б/н
8 (72433)
25-0-02
7)
Казалинский
районный отдел
Кызылординская область
г.Казалинск,
ул. Жанкожа батыра, б/н
8 (72438)
26-1-27
8)
Кармакшинский
районный отдел
Кызылординская область
кент Жосалы, ул. Абая, б/н
8 (72437)
2-11-62
9)
Жалагашский
районный отдел
Кызылординская область
кент.Жалагаш, ул. Желтоксан,
б/н
8 (72431)
32-3-03
10)
Сырдарьинский
районный отдел
Кызылординская область кент
Теренозек, ул. Амангельди, №
55 «а»
8 (72436)
2-29-00
11)
Шиелинский
районный отдел
Кызылординская область
кент.Шиели, ул. Рыскулова,
б/н
8 (72432)
4-15-59
12)
Жанакорганский
районный отдел
Кызылординская область
кент Жанакорган, ул. Сыганак,
б/н
8 (72435)
21-4-51
Филиал РГП «ЦОН по Мангистауской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН
по Мангистауской
области»
г.Актау, 15 мкр, зд.67 б
8 (7292)
42-23-11
8 (7292)
42-23-12
1)
Актауский
городской отдел
№1
г.Актау, 15 мкр, зд.67 б
8 (7292)
42-23-17
2)
Жанаозенский
городской отдел
№2
г.Жанаозен микрорайон Оркен,
зд.Дом творчества школьников
8 (72934)
5-03-90
3)
Мунайлинский
районный отдел №3
Мунайлинский район, село
Мангистау зд.Общественных
организации
8 (7292)
46-56-83
4)
Бейнеуский
районный отдел №4
село Бейнеу ул.Косай ата,
зд.Центр молодежи
8 (72932)
2-55-35
Боранкулское
отделение № 9
Бейнеуского
района
с.Боранкул 7 аул, зд. ГУ
Боранкулмадениет
8 (72932)
3-16-95
5)
Мангистауский
районный отдел №5
село Шетпе ул.Центральная,
№15 здание Казпочта
8 (72931)
22-0-79
6)
Каракиянский
районный отдел №6
Село Курык ул.Валиханова, дом
№15
8 (72937)
22-2-10
7)
Тупкараганский
районный отдел №7
г.Форт-Шевченко ул.Маяулыз,
д.6-д
8 (72938)
2-30-38
Акшукурское
отделение №10
Тупкараганского
района
Село Акшукур зд. ТОО «Жайлау»
ул.Уштерек, №5
8 (72938)33-
28-44
8)
Жетыбайский
районный отдел №8
Пос.Жетыбай ул.Жанакурылыс,
здание №10
8 (72935)
26-9-33
Филиал РГП «ЦОН по Павлодарской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН
по Павлодарской
области»
г.Павлодар ул.Павлова, 48
8 (7182)
33-47-35
8 (7182)
70-42-01
1)
Павлодарский
городской отдел
г.Павлодар ул.Кутузова, 204
8 (7182)
34-59-04
8 (8182)
34-59-05
2)
Павлодарский
городской отдел
№ 1
г.Павлодар ул.Исиналиева, 24
8 (7182)
32-04-67
8 (7182)
70-42-09
Павлодарский
районный отдел
г.Павлодар ул.Толстого, 10
8 (7182)
62-92-29
8 (7182)
32-26-83

4)
Екібастұз қалалық бөлімі
Екібастұз қаласы, Мәшһүр-Жүсіп көшесі,
92/2 үй
8 (7187) 77-66-93
8 (7182) 70-42-27
5)
Ақсу қалалық бөлімі
Ақсу қаласы, Ленин көшесі, 10 үй
8 (7183) 76-90-60
8 (7183) 76-91-77
6)
Ақтоғай аудандық бөлімі
Ақтоғай ауылы, Абай көшесі, 72 үй
8 (71841) 2-21-66
7)
Баянаул аудандық бөлімі
Баянаул ауылы, Сәтпаев көшесі, 49 үй
8 (71840) 9-23-65
8 (71840) 9-23-61
8)
Железинка аудандық бөлімі
Железинка ауылы, Торайғыров көшесі, 58 үй
8 (71831) 2-25-86
9)
Щербакты аудандық бөлімі
Щербакты ауылы, В.Чайко көшесі, 45 үй
8 (71836) 2-34-43
8 (71836) 2-33-37
10)
Качир аудандық бөлімі
Тереңкөл ауылы, Тургенов көшесі, 85 үй
8 (71833) 2-24-79
11)
Лебяжі аудандық бөлімі
Аққу ауылы, Ташимов көшесі, 114 үй
8 (71839) 2-11-07
12)
Ертіс аудандық бөлімі
Ертіс ауылы, Иса Байзақов көшесі, 14 үй
8 (71832) 22-9112
8 (71832) 22-9111
13)
Май аудандық бөлімі
Май ауылы, Сейфуллин көшесі, 13 үй
8 (71838) 9-21-44
14)
Успенский аудандық бөлімі
Успенка ауылы, Тәуелсіздікке 10 жыл көшесі
8 (71834) 9-18-40
8 (71834) 9-12-51
«Солтүстік Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Солтүстік Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Петропавл қаласы, Әуезов көшесі 157 үй
8 (7152) 33-12-57
1)
Қалалық бөлім
Қазақстан Конституциясы көшесі, 2 үй
8 (7152) 33-02-26
2)
Айыртау ауданы бойынша бөлім
Д.Сыздықов көшесі, 4 үй
8 (71533) 2-01-84
3)
Ақжар ауданы бойынша бөлім
Жеңіс көшесі, 67 үй
8 (71546) 2-21-08
4)
Аққайың ауданы бойынша бөлім
Еңбек көшесі, 11 үй
8 (71532) 2-25-86
5)
Есіл ауданы бойынша бөлім
Ленин көшесі, 6 үй
8 (71543) 2-20-03
6)
Жамбыл ауданы бойынша бөлім
Горький тұйық көшесі, 10 Г үй
8 (71544) 2-29-16
7)
Ғ. Мүсірепов ауданы бойынша бөлім
Ленин көшесі, 7 үй
8 (71535) 2-22-19
8)
Қызылжар ауданы бойынша бөлім
Институт көшесі, 1 А үй
8 (71538) 2-17-46
9)
М. Жұмабаев ауданы бойынша бөлім
Юбилейная көшесі, 62 үй
8 (71531) 2-03-76
10)
Мамлют ауданы бойынша бөлім
С.Мұқанов көшесі, 11 үй
8 (71541) 2-27-48
11)
Тайыншы ауданы бойынша бөлім
Қазақстан Конституциясы көшесі, 208 үй
8 (71536) 2-36-03
12)
Тимирязев ауданы бойынша бөлім
Уәлиханов көшесі 17
8 (71537) 2-03-02
13)
Уәлиханов ауданы бойынша бөлім
Уәлиханов көшесі 80
8 (71542) 2-28-11
14)
Шал ақын ауданы бойынша бөлім
Желтоқсан көшесі 31
8 (71534) 2-73-90
«Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Шымкент қаласы, Мәделі Қожа көшесі
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 21-09-00
1)
Шымкент қаласы № 1 қалалық бөлім
Шымкент қаласы, Мәделі Қожа көшесі
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 99-72-76
2)
Шымкент қаласы № 2 қалалық бөлім
Шымкент қаласы, Мәделі Қожа көшесі
8 (7252) 99-72-31
3)
Шымкент қаласы № 3 қалалық бөлім
Шымкент қаласы, Оспанов көшесі № 61
8 (7252) 30-01-35

4)
Экибастузский
городской отдел
г. Экибастуз ул.
Машхур-Жусуп, 92/2
8 (7187)
77-66-93
8 (7182)
70-42-27
5)
Аксусский
городской отдел
г. Аксу ул. Ленина, 10
8 (7183)
76-90-60
8 (7183)
76-91-77
6)
Актогайский
районный отдел
с. Актогай Ул. Абая, 72
8 (71841)
2-21-66
7)
Баянаульский
районный отдел
с. Баянаул ул. Сатпаева, 49
8 (71840)
9-23-65
8 (71840)
9-23-61
8)
Железинский
районный отдел
с. Железинка ул. Торайгырова,
58
8 (71831)
2-25-86
9)
Щербактинский
районный отдел
с. Щербакты ул. В. Чайко, 45
8 (71836)
2-34-43
8 (71836)
2-33-37
10)
Качирский
районный отдел
с. Теренколь ул. Тургенова,
85
8 (71833)
2-24-79
11)
Лебяжинский
районный отдел
с. Акку ул. Ташимова, 114
8 (71839)
2-11-07
12)
Иртышский
районный отдел
с. Иртышск ул. Исы-Байзакова,
14
8 (71832)
22-91-12
8 (71832)
22-91-11
13)
Майский районный
отдел
с. Майск ул. Сейфулина, 13
8 (71838)
9-21-44
14)
Успенский
районный отдел
с. Успенка ул. 10 лет
Независимости
8 (71834)
9-18-40
8 (71834)
9-12-51
Филиал РГП «ЦОН по Северо-Казахстанской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН
по Северо-
Казахстанской
области»
ул. Ауэзова, 157
8 (7152)
33-12-57
1)
Городской отдел
ул. Конституции Казахстана,
72
8 (7152)
33-02-26
2)
Отдел по
Айыртаускому
району
ул. Д.Сыздыкова, 4
8 (71533)
2-01-84
3)
Отдел по
Акжарскому
району
ул.Победы, 67
8 (71546)
2-21-08
4)
Отдел по
Аккайынскому
району
ул. Труда, 11
8 (71532)
2-25-86
5)
Отдел по
Есильскому
району
ул. Ленина, 6
8 (71543)
2-20-03
6)
Отдел по
Жамбылскому
району
ул. Переулок Горького, 10 Г
8 (71544)
2-29-16
7)
Отдел по району
им.Г.Мусрепова
ул. Ленина, 7
8 (71535)
2-22-19
8)
Отдел по
Кызылжарскому
району
ул. Институтская, 1 А
8 (71538)
2-17-46
9)
Отдел по району
М.Жумабаева
ул. Юбилейная, 62
8 (71531)
2-03-76
10)
Отдел по
Мамлютскому
району
ул. С.Муканова, 11
8 (71541)
2-27-48
11)
Отдел по
Тайыншинскому
району
ул. Конституции Казахстана,
208
8 (71536)
2-36-03
12)
Отдел по
Тимирязевскому
району
ул. Уалиханова, 17
8 (71537)
2-03-02
13)
Отдел по
Уалихановскому
району
ул. Уалиханова, 80
8 (71542)
2-28-11
14)
Отдел по району
Шал акына
ул. Желтоксана, 31
8 (71534)
2-73-90
Филиал РГП «ЦОН Южно-Казахстанской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН
по Южно-
Казахстанской
области»
г.Шымкент ул, Мадели Кожа,
б/н
8 (7252)
30-06-79
8 (7252)
21-09-00
1)
Городской отдел
№1 г.Шымкента
г.Шымкент ул, Мадели Кожа,
б/н
8 (7252)
30-06-79
8 (7252)
99-72-76
2)
Городской отдел
№2 г. Шымкента
г.Шымкент ул, Мадели Кожа,
б/н
8 (7252)
99-72-31
3)
Городской отдел
№3 г. Шымкента
г.Шымкент ул.Оспанова, № 61
8 (7252)
30-01-35

4)
Шымкент қаласы № 4 қалалық бөлім
Шымкент қаласы, Сайрам көшесі
8 (7252) 52-50-84
5)
Шымкент қаласы № 5 қалалық бөлім
Шымкент қаласы, Республика көшесі 15
8 (7252) 56-52-84
6)
Арыс қалалық бөлімі
Арыс қаласы, Ергөбек көшесі
8 (72540) 2-31-18
7)
Бәйдібек аудандық бөлімі
Шаян ауылы, Мыңбұлақ көшесі
8 (72548) 21-443
8)
Кентау қалалық бөлімі
Кентау қаласы, Абылай хан көшесі, №10
8 (72536) 36-456
9)
Қазығұрт аудандық бөлімі
Қазығұрт ауылы, Қонаев көшесі
8 (72539) 22-757
10)
Мақтаарал аудандық бөлімі
Жетісай қаласы, Жайшыбеков көшесі
8 (72534) 61-343
11)
Отырар аудандық бөлімі
Шәуілдір ауылы, Жібек жолы даңғылы
8 (72544) 22-616
12)
Ордабасы аудындық бөлімі
Темірлан ауылы, Қажымұқан көшесі
8 (72530) 22-670
13)
Түркістан қалалық бөлімі
Түркістан қаласы, Тілеулі мыңбасы көшесі
8 (72533) 41679
14)
Төле би аудандық бөлімі
Ленгір қаласы, Төле би көшесі
8 (72547) 61-90-56
15)
Түлкібас аудандық бөлімі
Түлкібас қаласы, Т. Рысқұлов көшесі 189
8 (72538) 52-709
16)
Сайрам аудандық бөлімі
Ақсукент ауылы, Қыстаубаев көшесі
8 (72531) 77-079
17)
Созақ аудандық бөлімі
Шолаққорған ауылы, Қожанов көшесі
8 (72546) 43-329
18)
Сарыағаш аудандық бөлімі
Сарыағаш ауылы, Шораұлы көшесі
8 (72537) 27-020
19)
Абай ауылдық бөлімі
Абай ауылы, А.Жылқышиев көшесі
8 (72532) 31-629
20)
Шардара аудандық бөлімі
Шардара қаласы, Шардара тұйық көшесі
8 (72535) 21-583
«Алматы қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Алматы қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Жандосов көшесі, 51
8 (727) 247-16-28
1)
Әуезов аудандық бөлімі
Жандос көшесі, 51
8 (727) 247-16-27
2)
Алмалы аудандық бөлімі
Бөгенбай батыр көшесі, 221
8 (727) 378-09-09
8(7172) 50-91-95
4)
Алатау аудандық бөлімі
Шаңырақ-2 ш/а, Жанқожа батыр көшесі, 24
8 (727) 395-36-10
5)
Бостандық аудандық бөлімі
Алмагүл 9а ш/а
8 (727) 396-37-00
6)
Жетісу аудандық бөлімі
Төле би көшесі, 155
8 (727) 330-72-43
7)
Медеу аудандық бөлімі
Марков көшесі, 44
8 (727) 239-65-52
8)
Түрксіб аудандық бөлімі
Рихард Зорге көшесі, 9
8 (727) 234-09-74
«Астана қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Астана қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Республика даңғылы, 12/2
8 (7172) 57-07-74
1)
Алматы ауданы бойынша бөлім
Мирзоян көшесі 25 үй
8(7172) 61-84-11
№1 бөлімше
Республика даңғылы 12/2 үй
8 (7172) 32-80-10
№2 бөлімше
Абай даңғылы 53 үй
8 (7172) 21-10-27
№3 бөлімше
Железнодорожный кенті, Ақтасты көшесі 20 үй
8 (7172) 94-71-80
2)
Сарыарқа ауданы бойынша бөлім
Республика даңғылы 43 үй
8 (7172) 32-46-97
«Тілендиев» бөлімшесі
Бөгенбай даңғылы 6а үй
8 (7172) 94-99-96
«Ақжайық» бөлімшесі
Есенберлин көшесі 16/2 («Темірбанк» АҚ ғимаратында)
8 (7172) 59-28-33
«Өндіріс» бөлімшесі
Кемеңгерұлы көшесі 6/1
8 (7172) 30-40-70
«Кенесары» көшесі
Сарыарқа көшесі 12 үй («БТА-банк» АҚ ғимаратында)
8 (7172) 23-79-03
«Жеңіс» бөлімшесі
Жеңіс көшесі 34 үй
8 (7172) 31-70-37

4)
Городской отдел
№4 г.Шымкента
г.Шымкент ул.Сайрамская
8 (7252)
52-50-84
5)
Городской отдел
№5 г. Шымкента
г.Шымкент Ул. Республика, 15
8 (7252)
56-52-84
6)
Арысский
городской отдел
г. Арыс ул.Ергөбек, б/н.
8 (72540)
2-31-18
7)
Байдибекский
районный отдел
С Шаян ул. Мынбулак, б/н
8 (72548)
21-443
8)
Кентауский
городской отдел
г.Кентау ул.Абылай хан, № 10
8 (72536)
36-456
9)
Казыгуртский
районный отдел
С. Казыгурт ул. Конаев, б/н
8 (72539)
22-757
10)
Мактаральский
районный отдел
Г.Жетисай ул. Жайшыбекова б/н
8 (72534)
61-343
11)
Отырарский
районный отдел
С Шауилдир проспект
Жибек-жолы б/н
8 (72544)
22-616
12)
Ордабасинский
районный отдел
С. Темирлан ул.Кажымухан,
б/н.
8 (72530)
22-670
13)
Туркистанский
городской Отдел
г.Туркестан ул.Тылеулы
мынбасы, б/н
8 (72533)
41679
14)
Толебийский
районный отдел
г.Ленгер ул.Толе-би, б/н
8 (72547)
61-90-56
15)
Тулькибасский
районный отдел
С Тулькибас ул.Т.Рыскулова,
189
8 (72538)
52-709
16)
Сайрамский
районный отдел
С Аксукент ул.Кыстаубаев, б/н
8 (72531)
77-079
17)
Созакский
районный отдел
С.Шолаккорган ул.Кожанова,
б/н
8 (72546)
43-329
18)
Сарыагашский
районный отдел
С Сарыагаш ул.Шораулы, б/н
8 (72537)
27-020
19)
Абайский сельский
отдел
С Абай ул.А.Жылкышиева, б/н
8 (72532)
31-629
20)
Шардаринский
районный отдел
Г Шардара тупик Шардара, б/н
8 (72535)
21-583
Филиал РГП «ЦОН по городу Алматы»
1.
Филиал РГП «ЦОН
по г. Алматы»
ул. Джандосова, 51
8 (727)
247-16-28
1)
отдел Ауэзовского
района
ул. Джандосова, 51
8 (727)
247-16-27
2)
отдел
Алмалинского
района
ул. Богенбай батыра, 221
8 (727)
378-09-09
4)
отдел Алатауского
района
мкр-н: Шанырак-2, ул. Жанкожа
батыра, 24
8 (727)
395-36-10
5)
отдел
Бостандыкского
района
мкр-н: Алмагуль, 9а
8 (727)
396-37-00
6)
отдел Жетысуского
района
ул. Толе би, 155
8 (727)
330-72-43
7)
отдел Медеуского
района
ул. Маркова, 44
8 (727)
239-65-52
8)
отдел
Турксибского
района
ул. Рихарда Зорге, 9
8 (727)
234-09-74
Филиал РГП «ЦОН по г. Астана»
1.
Филиал РГП «Центр
обслуживания
населения по
городу Астана»
пр. Республики, 12/2
8 (7172)
57-07-74
1)
Отдел по
Алматинскому
району
ул.Мирзояна д.25
8(7172)
61-84-11
Отделение № 1
пр. Республики д. 12/2
8 (7172)
32-80-10
Отделение № 2
ул. Абая, д. 53
8 (7172)
21-10-27
Отделение № 3
пос. Железнодорожный,
ул.Актасты, д.20
8 (7172)
94-71-80
2)
Отдел по
Сарыаркинскому
району
пр.Республики, д.43
8 (7172)
32-46-97
Отделение
«Тлендиева»
пр. Богенбая, д.6а
8 (7172)
94-99-96
Отделение
«Ақжайық»
ул. Есенберлина, 16/2 (в
здании АО «Темірбанк»)
8 (7172)
59-28-33
Отделение
«Өндіріс»
ул. Кеменгерұлы, 6/1
8 (7172)
30-40-70
Отделение
«Кенесары»
пр. Сарыарка, д.12
(в здании АО «БТА-банк»)
8 (7172)
23-79-03
Отделение
«Жеңіс»
пр. Жеңіс, д.34
8 (7172)
31-70-37

3)
Есіл ауданы бойынша бөлім
Сауран көшесі 7
8 (7172) 50-13-70
Есіл ауданы бойынша бөлімшесі
Қабанбай батыр даңғылы, 5/1 үй қж. № 1
«Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
3-қосымша
Өтініш
Мен, ________________________________________________________________
(Т.А.Ә., төлқұжат деректері (жеке куәлік деректері)
_____________________________________________________________________
және жеке тұлғаның тұрғылықты жері)
_____________________________________________________________________
_______________________________________________________ атынан әрекет
(уәкілетті өкіл толтырады)
ететін ____________________________________________________ негізінде
(өкілеттілікті куәландыратын құжаттың деректеме
маған жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беруді сұраймын
Мына құжаттарды қоса беремін:
_____________________________________________________________________
Күні _______,______________________________________________/_________
(өтініш берушінің/уәкілетті өкілдің Т.А.Ә. және қолы)
____________________________________________________________/________
(сұранымды қабылдаған маманның Т.А.Ә. және қолы)
Сұранымды орындау / қарау нәтижесі: ___________________________
_____________________________________________________________________
тексерілді: күні ______________ 20__ ж.
_____________________________________________________________________
(маманның Т.А.Ә. және қолы)
«Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
4-қосымша
Кесте.
Сапа және тиімділік кесте көрсеткіштерінің мәні.
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4

3)
Отдел по
Есильскому району
ул.Сауран, 7
8 (7172)
50-13-70
Отделение по
Есильскому району
пр.Кабанбай батыра, д.5/1
вп.№ 1
8(7172)
50-91-95
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
«Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства»
Форма
Заявление
Я,_________________________________________________________________
(Ф.И.О., паспортные данные (данные удостоверения личности
_________________________________________________________________
и место жительства физического лица)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Действующий от имени
____________________________________________________________________
(заполняется уполномоченным представителем)
на основании________________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
Прошу предоставить мне справку о наличии личного подсобного
хозяйства
Прилагаю следующие документы: ____________________________________________________________________
Дата _________________________________________/_________
(Ф.И.О. и подпись заявителя/уполномоченного представителя)
________________________________________/_________
(Ф.И.О. и подпись специалиста, принявшего запрос)
Результат выполнения /рассмотрения/ запроса:
________________________________________
____________________________________________________________________
проверено: дата ______________ 2012__ г.
_____________________________________________________
(Ф.И.О. и подпись специалиста)
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
«Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства»
Таблица. Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и
доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя в
последующем
году
Текущее
значение
показателя в
отчетном
году
1
2
3
4

1. Уақыттылығы
1.1. Құжаттар тапсырылған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну жағдайларының %-ы (үлесі)
100
1.2. Қызмет алуды кезекте 10 минуттан аспайтын уақыт күткен тұтынушылардың %-ы (үлесі)
100
2. Сапасы
2.1. Қызметті көрсету үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
100
2.2. Құжаттарды лауазымды адам дұрыс рәсімдеген жағдайлардың (жүргізілген төлемдер, есеп айырысулар және тағы басқалар) %-ы (үлесі)
100
3. Қол жетімділігі
3.1. қызмет көрсету тәртібі туралы сапаға және ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
100
3.2.тұтынушы құжаттарды дұрыс толтырған және бастапқыдан тапсырған жағдайлардың %-ы (үлесі)
100
3.3. ақпарат Интернет арқылы қол жеткізуге болатын қызметтердің %-ы (үлесі)
40-50
4. Шағымдану үдерісі
4.1. қызметтің осы түрі бойынша қызмет көрсетілген тұтынушылардың жалпы санына негізделген шағымдардың % -ы (үлесі)
1
4.2.белгіленген мерзімде қаралған және қанағаттандырылған негізделген шағымдардың %-ы (үлесі)
100
4.3. шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
100
4.4. шағымдану мерзіміне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
90
5. Сыпайылық
5.1. персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
85

1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев
предоставления услуги в
установленный срок с
момента сдачи документов
100
1.2. % (доля)
потребителей, ожидавших
получения услуги в очереди
не более 40 минут
100
2. Качество
2.1. % (доля)
потребителей,
удовлетворенных качеством
процесса предоставления
услуги
100
2.2. % (доля) случаев
правильно оформленных
должностным лицом
документов (произведенных
начислений, расчетов и
т.д.)
100
3. Доступность
3.1. % (доля)
потребителей,
удовлетворенных качеством
и информацией о порядке
предоставления услуги
100
3.2. % (доля) случаев
правильно заполненных и
сданных с первого раза
потребителем документов
100
3.3. % (доля) услуг,
информация о которых
доступна через Интернет
40-50
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) обоснованных
жалоб к общему количеству
обслуженных по данному
виду услуг потребителей
1
4.2. % (доля) обоснованных
жалоб, рассмотренных и
удовлетворенных в
установленный срок
100
4.3. % (доля)
потребителей,
удовлетворенных
существующим порядком
обжалования
100
4.4. % (доля)
потребителей,
удовлетворенных сроками
обжалования
90
5. Вежливость
5.1. % (доля)
потребителей,
удовлетворенных
вежливостью персонала
85