Б.Т.Әбдішев, М.Б.Мұхамбетов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 қыркүйектегі № 1232 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Бауыржан Түйтеұлы Әбдішев Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау вице-министрі болып тағайындалсын, берген өтiнiшiне сәйкес Мирлан Бегежанұлы Мұхамбетов бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                               К. Мәсімов

Об Абдишеве Б.Т., Мухамбетове М.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2012 года № 1232
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Абдишева Бауржана Туйтеевича вице-министром охраны окружающей среды Республики Казахстан, освободив от этой должности Мухамбетова Мирлана Бегежановича согласно поданному заявлению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов